Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Unblacklist IBRA_


bogdan13

Recommended Posts

Hai salut mai sefanilor, tot cu rss tot cu rss? Uite ca fac si eu o cerere d-asta de scuze, ca m-a luat un dor nebun de acest server, chiar daca mai intru de pe alte conturi parca nu e mai e ce a fost. De la mine IBRA Vdm vreau sa ii zic lui Dacian ca nu am vrut sa-l fac dacie, nu am stiut ca nu stie de gluma, dar asta. Astept parerea voastra, sper sa ne revedem pe server cat mai curand. Hai, va pup dulce si va astept parerea voastra mai jos. 

 

Va saluta si fratele meu KAPPA, cu mult respesct, dar si soferul nostru Smoke care e cel mai forta sofer!

 

Bai astia care ziceti ca e facuta la misto, voi vreti sa bag vrajeala cu ''imi cer scuze nu se va mai intampla, fac orice''. Nu, cel mai bine e sa fi sincer, nu ca voi 99% numai vrajeala.

Edited by bogdan13
  • Dislike 3
Link to comment
Share on other sites

Pro,fiecare merita o sansa si n-ai facut ceva atat de grav.

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Pro normal

Link to comment
Share on other sites

Neah. Tu si prietenii tai nu prea stiti sa va comportati. Pana la urma, comportamentul e cel care va pus in situatia asta. Atat mai trebuie, sa intru pe server si sa va suport din nou toate mistocariile. Cand am citit titlul topicului ma gandeam ca poate s-a mai schimbat ceva, dar aparent esti la fel de mistocar.

Apropo, conturile de pe care intrati acum ce au? Stats 10/10 din cate am inteles.

CONTRA

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

PRO

Link to comment
Share on other sites

:contra: Mereu ai fost un mistocar. Ma bagai in confe pe skype sa ma injuri si sa-ti bati joc de mine cu prietenii tai.... urat om

Link to comment
Share on other sites

da

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, unanonimdinKIA said:

oohohohohohohhohohoh

 

omgomg esti chiar tu

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, [RSS]David_ said:

pro frumosule,cum sa nu dau pro la fratele meu

imi plac semnaturile =))

ON: ce ma?

du-te ma, :pro: . poate dai nr tau sa merem afara am auzit ca stai prin Prundu xd

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...