Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamație [esu.familia]rullz (ban aiurea+unban)


[OuTlawz]ImperialisT

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:[RSS]ImperialisT
Numele Adminului pe RSS:[esu.familia]rullz
Motivul reclamatiei:ban aiurea+unban.
Dovezi: rz9lcsm.jpg

XKuo86H.jpg

 

Ps:Să nu zici ca reclamația trebuie făcută de el,pt ca el nu ți-ar face asta niciodată :)))

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Imperialist said:

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:[RSS]ImperialisT
Numele Adminului pe RSS:[esu.familia]rullz
Motivul reclamatiei:ban aiurea+unban.
Dovezi: rz9lcsm.jpg

XKuo86H.jpg

 

Ps:Să nu zici ca reclamația trebuie făcută de el pt ca el nu ți-ar face asta niciodată :)))

 

Nu inteleg ce te [Censored] pe tine grija ca mi-a dat el ban. Nu ai ce face altceva inafara de reclamatii ? ( POST-HUNTER ).

+ ca nu rullz mi-a dat unban. #NEPERMITEM

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, rullz said:

http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=28728

ti se pare ca eu am dat un-ban?

 

Ști că eu nu pot să văd aia?Și chiar și așa,tot rămâne faza cu banul aiurea

Link to comment
Share on other sites

Just now, Imperialist said:

Ști că eu nu pot să văd aia?Și chiar și așa,tot rămâne faia cu banul aiurea

facea misto de mine :)

uita-te in cerere si la semnaturile de pe forum,dupa iti vei da seama de ce si-a luat ban+din cate imi aduc aminte are blacklist

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, rullz said:

facea misto de mine :)

uita-te in cerere si la semnaturile de pe forum,dupa iti vei da seama de ce si-a luat ban+din cate imi aduc aminte are blacklist

Aia cu semnaturile nu se rezolva cu ban pe server,si de unde sti tu ca a bl?vreo dovada cu bl-ul lui?Asa niste vorbe pe moment fac si eu.

@RuNix Rullz se joaca cu adminu.Nu ca ar avea sa fac ceva in plus,macar de ar face cv bun.

 

A si semnaturile cred ca tot aseara au fost facute.pt ca pana acum nu erau.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Imperialist said:

Aia cu semnaturile nu se rezolva cu ban pe server,si de unde sti tu ca a bl?vreo dovada cu bl-ul lui?Asa niste vorbe pe moment fac si eu.

@RuNix Rullz se joaca cu adminu.Nu ca ar avea sa fac ceva in plus,macar de ar face cv bun.

ha?

vrei sa caut dovezile de 2 ani,corect?

nu fac nimic bun cu adminu?

de cand am luat captain intru pe server si fac /reports si ajut pe cei care n-au level de ban si dau by X,din cate se pare,fac ceva cu el.

da,crezi ca acum intru doar c-am captain,pai nu prea imi place sa joc ceva pe pc-u asta ca astept sa-l schimb,d-aia eram inactiv inainte,dar acum tot tre sa fiu activ

Edited by rullz
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, rullz said:

ha?

vrei sa caut dovezile de 2 ani,corect?

nu fac nimic bun cu adminu?

de cand am luat captain intru pe server si fac /reports si ajut pe cei care n-au level de ban si dau by X,din cate se pare,fac ceva cu el.

Asta inseamna sa fi capitan.Asa o intrebare cat ai /astats in momentul de fata?ultima oara cand am verificat aveai 41.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Imperialist said:

Asta inseamna sa fi capitan.Asa o intrebare cat ai astats in momentul de fata?ultima oara cand am verificat aveai 41.

ieri aveam 41 sau acum cateva zile

am avut timp liber ca nu aveam teme de la liceu,acum am 181.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Imperialist said:

Asta inseamna sa fi capitan.Asa o intrebare cat ai /astats in momentul de fata?ultima oara cand am verificat aveai 41.

 

Bai frate, inteleg ca ai incercat sa te dai pe langa el si nu ti-a mers dar termina-te si tu-n [Censored] mea... 

 

Ii faci reclamatie ca ce ? Ca mi-a dat el mie ban ?

Chiar asa de important sunt ?

Poate eu i-am cerut sa-mi dea ban, de unde stii ca nu i-am cerut ?

 

@rullz este printre cei mai activi admini de pe server, nu poti sa-l compari cu tine care intrii din an in paste si mai ai si pretentii la mai mult..

Edited by Tachen.BELEAUA
P.S: Nu vreau sa aud ca n-am voie sa ma bag. Pentru ca fac parte din conflictul asta.
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, rullz said:

ieri aveam 41 sau acum cateva zile

am avut timp liber ca nu aveam teme de la liceu,acum am 181.

Oh da :) interesant cum trece timpul.Din moment de lui i-ai dat ban asa "ca sa isi faca el semnaturi"creste si la /astats bv imi place ce vad.Daca nu e asa cum e?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Imperialist said:

Oh da :) interesant cum trece timpul.Din moment de lui i-ai dat ban asa "ca sa isi faca el semnaturi"creste si la /astats bv imi place ce vad.Daca nu e asa cum e?

=))))))))))) hai ca deja ma faci sa rad,cu cat creste ma la astats doar un singur ban?

de la 41 la 181,asa-i.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, rullz said:

=))))))))))) hai ca deja ma faci sa rad,cu cat creste ma la astats doar un singur ban?

de la 41 la 181,asa-i.

Pai daca toate,adica majoritatea sunt facute asa,imi imaginez ce admin bun esti.

4 minutes ago, Tachen.BELEAUA said:

 

Bai frate, inteleg ca ai incercat sa te dai pe langa el si nu ti-a mers dar termina-te si tu-n [Censored] mea... 

 

Ii faci reclamatie ca ce ? Ca mi-a dat el mie ban ?

Chiar asa de important sunt ?

Poate eu i-am cerut sa-mi dea ban, de unde stii ca nu i-am cerut ?

 

@rullz este printre cei mai activi admini de pe server, nu poti sa-l comparti cu tine care intrii din an in paste si mai ai si pretentii la mai mult..

 

Poftim?Eu ma dau pe langa el?Ce?Nu imi pasa de rullz deloc,mai ales acum dupa ce a luat capitan.Vreau sa ma dau pe langa el auzi.Este activ?da ai revenit si tu ieri si de acum gata e activ,eu intru din an im paste?:)) macar cand intru ma ocup de admin,si nu imi bat joc.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Imperialist said:

Pai daca toate,adica majoritatea sunt facute asa,imi imaginez ce admin bun esti.

Poftim?Eu ma dau pe langa el?Ce?Nu imi pasa de rullz deloc,mai ales acum dupa ce a luat capitan.Vreau sa ma dau pe langa el auzi.Este activ?da ai revenit si tu ieri si de acum gata e activ,eu intru din an im paste?:)) macar cand intru ma ocup de admin,si nu imi bat joc.

 

Unde si-a batut ma joc de el ? Ca deja esti stresant.

Il stiu pe rullz de 4 ani si ceva, stiu de ce e in stare, stiu ce are in minte. 

Am vazut ce te ocupi cand intrii stai cu "Presedinta" si nu faci nimic.

 

Si sa-ti mai spun o chestie.. eu nu am intrat de ieri pe server, am mai intrat din cand in cand sa vad ce se mai intampla si credema ca stiu ce am vazut :).

#SOYEY

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tachen.BELEAUA said:

 

Unde si-a batut ma joc de el ? Ca deja esti stresant.

Il stiu pe rullz de 4 ani si ceva, stiu de ce e in stare, stiu ce are in minte. 

Am vazut ce te ocupi cand intrii stai cu "Presedinta" si nu faci nimic.

 

Si sa-ti mai spun o chestie.. eu nu am intrat de ieri pe server, am mai intrat din cand in cand sa vad ce se mai intampla si credema ca stiu ce am vazut :).

#SOYEY

Dc nu taci odata?E vb de rullz aici nu de tine,tu esti o dauna,care se vede ca nu iti pasa.Ca sa sti si tu dupa cum vezi ea nu mai joaca,deci cum vine asta?Eu zic sa ast sa raspunda cineva,si acel cineva sa nu fie nici chr nici Cristi pt ca dupa va veni vorba de favorizari din nou.Ar trebui sa raspunda cineva indiferent care nu tine nici cu mine nici cu el.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Imperialist said:

Pai daca toate,adica majoritatea sunt facute asa,imi imaginez ce admin bun esti.

Poftim?Eu ma dau pe langa el?Ce?Nu imi pasa de rullz deloc,mai ales acum dupa ce a luat capitan.Vreau sa ma dau pe langa el auzi.Este activ?da ai revenit si tu ieri si de acum gata e activ,eu intru din an im paste?:)) macar cand intru ma ocup de admin,si nu imi bat joc.

stai ce?zici ca-mi bat joc de admin?uhhhhh my friend

daca-mi bateam joc de admin nu mai stateam pe server sa fac reports,clar?

ce ai facut cu adminu?ai cerut si tu pe admin chat sa fie unu banat de alt admin si acum zici ca esti cel mai activ?

hai gata,take it easy cowboy,ca degeaba incerci sa zici ca-mi bat joc de admin.

daca-mi bateam joc nu incercam sa fiu activ aproape zilnic pe server 

Edited by rullz
Link to comment
Share on other sites

Just now, Imperialist said:

Dc nu taci odata?E vb de rullz aici nu de tine,tu esti o dauna,care se vede ca nu iti pasa.Ca sa sti si tu dupa cum vezi ea nu mai joaca,deci cum vine asta?Eu zic sa ast sa raspunda cineva,si acel cineva sa nu fie nici chr nici Cristi pt ca dupa va veni vorba de favorizari din nou.Ar trebui sa raspunda cineva indiferent care nu tine nici cu mine nici cu el.

 

"E vb de rullz aici nu de tine" - hai ca deja m-ai dat pe spate =)).

Daca nu era vorba de mine de ce ai mai facut reclamatia ? 

Eu am fost cel banat. Eu stiu ca cel banat trebuie sa faca reclamatie adminului care la banat.

Nicidecum sa vina un neauzit care joaca si el SA:MP de 2 ani si se crede smecher.

Link to comment
Share on other sites

Just now, rullz said:

stai ce?zici ca-mi bat joc de admin?uhhhhh my friend

daca-mi bateam joc de admin nu mai stateam pe server sa fac reports,clar?

ce ai facut cu adminu?ai cerut si tu pe admin chat sa fie unu banat de admin si acum zici ca esti cel mai activ?

hai gata,take it easy cowboy,ca degeaba incerci sa zici ca-mi bat joc de admin.

daca-mi bateam joc nu incercam sa fiu activ aproape zilnic pe server 

Rly?:)) fi atent e cv facut de mine pt tine,eu am zis sa nu mai scriem,dar daca tu vrei.

NfjgReE.gif

Just now, Tachen.BELEAUA said:

 

"E vb de rullz aici nu de tine" - hai ca deja m-ai dat pe spate =)).

Daca nu era vorba de mine de ce ai mai facut reclamatia ? 

Eu am fost cel banat. Eu stiu ca cel banat trebuie sa faca reclamatie adminului care la banat.

Nicidecum sa vina un neauzit care joaca si el SA:MP de 2 ani si se crede smecher.

Am zis sa taci,pt ca se vede ca nu ma cunosti,deloc.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Imperialist said:

Rly?:)) fi atent e cv facut de mine pt tine,eu am zis sa nu mai scriem,dar daca tu vrei.

NfjgReE.gif

Am zis sa taci,pt ca se vede ca nu ma cunosti,deloc.

Bai, puradelule, ce-mi spui tu mie sa tac ?

 

Cand jucam eu aici nu stiai ce e ala SA:MP si acum vi la mine sa comentezi si sa-mi spui sa tac. Mama, ce fite ne-am luat, prietene.

Ia-o mai usor ca poate iau si ban :(.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tachen.BELEAUA said:

Bai, puradelule, ce-mi spui tu mie sa tac ?

 

Cand jucam eu aici nu stiai ce e ala SA:MP si acum vi la mine sa comentezi si sa-mi spui sa tac. Mama, ce fite ne-am luat, prietene.

Ia-o mai usor ca poate iau si ban :(.

Da?Daca numa sa injuri sti nu e vina mea?Si ce legatura au posturile tale de genu cu reclamatia?De ce te abati de la subiect?Si cred ca e invers,pt ca eu joc mai de mult timp,asa ca cara-te

Link to comment
Share on other sites

Just now, Imperialist said:

Da?Daca numa sa injuri sti nu e vina mea?Si ce legatura au posturile tale de genu cu reclamatie?De ce te abati de la subiect?Si cred ca e invers,pt ca eu joc mai de mult timp,asa ca cara-te

Tu ? Tu joci de mai mult timp ? =)).

 

Cand stateam eu cu Kryptonia pe skype nici PC nu aveai, [Censored].

Nu ma abat de la subiect, dar vad ca unii *ImperialisT* nu ma stiu la fel de bine ca ceilalti.

Sunt mai vechi decat multi din stafful actual, crede-ma.

Iti pot confirma multi asta.

Hai, $allp@, ca ma dor degetele de cat am scris.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tachen.BELEAUA said:

Tu ? Tu joci de mai mult timp ? =)).

 

Cand stateam eu cu Kryptonia pe skype nici PC nu aveai, [Censored].

Nu ma abat de la subiect, dar vad ca unii *ImperialisT* nu ma stiu la fel de bine ca ceilalti.

Sunt mai vechi decat multi din stafful actual, crede-ma.

Iti pot confirma multi asta.

Hai, $allp@, ca ma dor degetele de cat am scris.

Da pleca odata ti-am zis de mult timp asta,dar tu nu intelegi.Si de ce te dai tu singur?stateai cu krypton pe skype?si asta e lauda?Dute si intreaba-l de mine,poate iti va spune vreo 2-3 sa intelegi si tu ca am mai multa vechime ca tine.tu cred ca joci din 2011.Eu 2009 bye.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Imperialist said:

Rly?:)) fi atent e cv facut de mine pt tine,eu am zis sa nu mai scriem,dar daca tu vrei.

NfjgReE.gif

Am zis sa taci,pt ca se vede ca nu ma cunosti,deloc.

topicu era facut de hammond =))))) nici de cum de mine

si daca am postat #nepermitem pese tot,ce?

e vina mea ca missis face ce vrea cand se enerveaza?

oamenii m-au felicitat,le-am multumit,sunt educat,n-am voie sa le multumesc?

daca observi si acum am #nepermitem daca tot te intereseaza 

uita-te la contestatie patroane,dupa poti sa dai rage cat vrei

vrei sa-mi vezi astats-u?JPQVfBV.png

de aseara pana azi l-am facut doar cu cateva ore in timpul meu liber.

EDIT:

poftim topicu e facut de mine,misto e sa minti sefule.

 

Edited by rullz
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, rullz said:

topicu era facut de hammond =))))) nici de cum de mine

si daca am postat #nepermitem pese tot,ce?

e vina mea ca missis face ce vrea cand se enerveaza?

oamenii m-au felicitat,le-am multumit,sunt educat,n-am voie sa le multumesc?

daca observi si acum am #nepermitem daca tot te intereseaza 

uita-te la contestatie patroane,dupa poti sa dai rage cat vrei

vrei sa-mi vezi astats-u?JPQVfBV.png

de aseara pana azi l-am facut doar cu cateva ore in timpul meu liber.

 

Bine bine.Reclamatie e ban aiurea+unban.Unbanul l-am inteles(sau nu,pt ca e dat de chr,tu sau chr pt mine e cam acelasi lucru,doar el te-a facut capitan).Banul nu.

Topicul era facut de hammond da,dar tu pareai sa deti totul,oricum nu imi pasa prea tare pt ca ti-am expicat in pm o data nu ai inteles ai continuat,dar dupa ai primit capitan,asta deja nu mai e ok,dar am zis fie,dupa vad ca faci reclamtie ca ti-ai luat capitan ok,nimic,dupa rezolvi prima ta reclamatie,ii zici unui rcon sa fie mai precaut,ok dupa intri pe sv ai 41 astats ok la fel nimic,dupa vreau sa vad ce faci stai si faci drift?rly?astats asta care l-ai facut acum e fake daca e sa ma iau dupa acest ban care l-ai dat tot aseara cum zici tu.Deci esti un capitan de nota 10.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Imperialist said:

Bine bine.Reclamatie e ban aiurea+unban.Unbanul l-am inteles.Banul nu.

Topicul era facut de hammond da,dar tu pareai sa deti totul,oricum nu imi pasa prea tare pt ca ti-am expicat in pm o data nu ai inteles ai continuat,dar dupa ai primit capitan,asta deja nu mai e ok,dar am zis fie,dupa vad ca faci reclamtie ca ti-ai luat capitan ok,nimic,dupa rezolvi prima ta reclamatie,ii zici unui rcon sa fie mai precaut,ok dupa intri pe sv ai 41 astats ok la fel nimic,dupa vreau sa vad ce faci stai si faci drift?rly?astats asta care l-ai facut acum e fake daca e sa ma iau dupa acest ban care l-ai dat tot aseara cum zici tu.Deci esti un capitan de nota 10.

tu cred ca ai o problema,de cand n-am voie sa fac si eu niste coins+drift?

astats fake?cum zici tu.

sa-mi zica missis sa ma opresc,nu si-a cumparat avocat.

EDIT:

mi-am adus aminte

imi faci reclamatia,intri 10 minute pe server,vezi ca fac drift,iesi,postezi ca doar fac drift sau stau degeaba,ce sa zic,mare agent secret

Edited by rullz
Link to comment
Share on other sites

  • RuNix locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...