Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


T4L - Fake GP


edie

Recommended Posts

http://www.rss-ro.com/logs.php?detailed=812018


 


http://www.rss-ro.com/logs.php?detailed=812027


 


http://www.rss-ro.com/logs.php?detailed=812003


 



 



 



 


Dupa cum se vede si in video acel player se lasa omorat de CHES . Se poate observa la Kill si Death al lui Butoi.AIM


 


CHES fiind admin merita demote+ban 20 zile .


Link to comment
Share on other sites

Intr-adevăr este fake gp dar nu este neapărat vina gang-ului,ar trebui owner-ul sanctionat cu demoted sau ban ca se vede clar ca e fake și ăla se lasă omorât,are și 5 ore pe server,oricum,banal din partea gang-ului sa facă asta un owner.Demnitatea gang-ului se va vedea în funcție de cum îl vor sanctiona pe el în gang,gg.

Link to comment
Share on other sites

Rlly ba asta numesti tu fake fake e cind sta pe loc...

Link to comment
Share on other sites

Si nu vad dc T4L?daca numa Ches e implicat,si din ce ai postat tu numa 3 killuri au fost asa oarecum lasate.Eu nam de unde sa stiu ce a vrut sa faca ches.Sa posteze el.Dar asta trebuia sa fie reclamatie pt el nu pt tot gangul.

Link to comment
Share on other sites

Intr-adevăr este fake gp dar nu este neapărat vina gang-ului,ar trebui owner-ul sanctionat cu demoted sau ban ca se vede clar ca e fake și ăla se lasă omorât,are și 5 ore pe server,oricum,banal din partea gang-ului sa facă asta un owner.Demnitatea gang-ului se va vedea în funcție de cum îl vor sanctiona pe el în gang,oriunde gg.

De acord cu tine 

Link to comment
Share on other sites

Si nu vad dc T4L?daca numa Ches e implicat,si din ce ai postat tu numa 3 killuri au fost asa oarecum lasate.Eu nam de unde sa stiu ce a vrut sa faca ches.Sa posteze el.Dar asta trebuia sa fie reclamatie pt el nu pt tot gangul.

Așa a făcut GSF odată când ne-a scăzut RuNix 60k gp din top din cauza lui RasTa ca a făcut singur 4k gp fake,după s-a spus GSF fake gp de 1000 ori chiar dacă nu am mai făcut asta,însă eu i-am dat ban 99 și rank off la owner din gang ;):))
Link to comment
Share on other sites

Ok sa ne scada gp.Nu imi pasa.Dar daca ne scade din gp ches nu mai are ce cauta in gang.N-am chef sa las sa se mai intample asta.

Link to comment
Share on other sites

Pai garrix cum a spus imp fai lui reclamtie dc la tot gangul el a facut asta nu tot gangul

Link to comment
Share on other sites

Ok sa ne scada gp.Nu imi pasa.Dar daca ne scade din gp ches nu mai are ce cauta in gang.N-am chef sa las sa se mai intample asta.

Nu o sa se scadă din gp doar trebuie sanctionat CHES,scuze pentru - am vrut sa dau+

Link to comment
Share on other sites

Oricum se vede foarte clar ca acel cont (Butoi.AIM) a fost folosit expre pentru asa ceva..Butoi.AIM aka $uveran care are leader la noi in gang, eu unu o sa-i dau gangkick lui $uveran..cat despre CHES nu cred ca pot sa fac ceva..o sa decida ownerii mai vechi.

Link to comment
Share on other sites

Eu mi-am facut datoria . CHES si $uveran ( Butoi.AIM ) sunt in T4L deci am zis sa fac reclamatie la GANG . Daca Runix / Dacian imi va spune sa le fac reclamtie asa am sa fac. 

Link to comment
Share on other sites

Oricum se vede foarte clar ca acel cont (Butoi.AIM) a fost folosit expre pentru asa ceva..Butoi.AIM aka $uveran care are leader la noi in gang, eu unu o sa-i dau gangkick lui $uveran..cat despre CHES nu cred ca pot sa fac ceva..o sa decida ownerii mai vechi.

Ches trebuie sa primească ban 99 sau ban 20 + demoted pentru fake gp,așa au primit tot pana acum care au făcut asta și așa a sancționat mereu RuNix.

Link to comment
Share on other sites

Nu e vina tuturor membrilor T4L, daca s-au gasit 2 sa faca fake gp, nu trebuie sa ne dea noua -gp. Acei playeri care au facut face sa fie sanctionati cu gangkick, chiar daca CHES imi e prieten, nu vreau asta pentru el, dar mno.. Decizia nu e a mea.

Link to comment
Share on other sites

Nush nu mi se pare normal ca tot gang-ul sa fie pedepsit pentru niste ...

Link to comment
Share on other sites

da-o-n colo de panarama.

s-o cacat pe thug life la propriu ches asta. 

panarama

 

Link to comment
Share on other sites

Postez pentru CHES. pt ca el e la scoala.

 

 

"Nu e fake gp, am facut decat 1v1 cu un tovaras."

 

 

Repet, postez pentru CHES. , nu spun ca ii iau apararea sau altceva.

Link to comment
Share on other sites

cand te gandesti ca voiati sa mi se scada mie GP ca un nob repara gate de la etaj mooooooooooooooor

Link to comment
Share on other sites

Postez pentru CHES. pt ca el e la scoala.

 

 

"Nu e fake gp, am facut decat 1v1 cu un tovaras."

 

 

Repet, postez pentru CHES. , nu spun ca ii iau apararea sau altceva.

Putea sa faca 1 vs 1  cu #Suveran la /prodm , /de :) de ce nu a facut-o? vroia tocmai gwar? 

Ban la ambi, fara - gp t4l

Link to comment
Share on other sites

@ Te-ai gandit mult? :)) Glumetule.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...