Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [gsf]tryharder


destroyer.

Recommended Posts

Nume pe RSS: [RSS]Destroyer.


Numele reclamatului: [gsf]tryharder


Motiv: Eram atackati de ESU , si nu erau toti la baza. Ii zic lui tryharder sa vie la baza , si imi zice " marsh " . Apoi in timp ce suntem atackati , pe el nu il intereseaza decat gwar-ul si tot nu vine la baza. Nu a venit decat de vreo 2-3 ori .


Dovada: JDARvJP.pngg4lTjl8.pngZ02wmSV.png


Link to comment
Share on other sites

Care e problema ta?? 
Aveam lag si nu puteam sa vin la baza stfu please inchide ......... ca vad ca faci crize la monitor
 

Link to comment
Share on other sites

=]]

6. Nu faceti postari cu un singur cuvant sau numai cu smiley-uri. Indiferent ca este boardul discutii generale sau offtopic, nu aveti voie!

 

+15wp

Link to comment
Share on other sites

Care e problema ta?? 

Aveam lag si nu puteam sa vin la baza stfu please inchide ......... ca vad ca faci crize la monitor

 

Ai fi putut macar sa zici , nu sa imi zici mie  "marsh " .

Link to comment
Share on other sites

Ai fi putut macar sa zici , nu sa imi zici mie  "marsh " .

Ce sa iti zic daca nu intelegi !sa vina Carlos ca dau /lgang daca e tot pe asta 

Link to comment
Share on other sites

Ce sa iti zic daca nu intelegi !sa vina Carlos ca dau /lgang daca e tot pe asta 

Eu nu te-am rugat sa dai lgang , si nici nu doresc asta . eu doar ti-am zis hai la baza , puteai sa imi zici macar ca ai lag si nu poti , si nu iti ziceam nimic.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu te-am rugat sa dai lgang , si nici nu doresc asta . eu doar ti-am zis hai la baza , puteai sa imi zici macar ca ai lag si nu poti , si nu iti ziceam nimic.

Ai facut aceasta reclamatie bucuratete de ea

Link to comment
Share on other sites

Tryharder ai +1 advertisment pentru limbaj,nu altceva.TryHarder se ocupa doar cu g-wars,are sarcina de la mine,dar de data viitoare cand mai suntem atacati de gang-uri precum ESU/EKT sa fii prezent in baza.

Destroyer,cate gscreen ai dat cu ,,toti in baza suntem atacati,,?

Link to comment
Share on other sites

@@destroyer. Apara sau nu baza, tot GP facea la gwar, care e problema dacă sa dus la gwar, face mai mult gp decât să stea și să apare.

Link to comment
Share on other sites

 

Destroyer,cate gscreen ai dat cu ,,toti in baza suntem atacati,,?

Multe evident , vreo 6-7 .

Link to comment
Share on other sites

Damn.

Reclamatie ca ti-a zis marsh si niste poza ca sta in spawn.

Eu zic ca un advertisment verbal ajunge,

Link to comment
Share on other sites

  • GSF unlocked this topic
  • GSF locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...