Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Surprize Surprize - Auto Aimers


RuNix

Recommended Posts

ATENTIE: Nu mai banati jucatorii deocamdata, am strecurat printre ei cativa care cred ca nu isi aveau locul, cum ar fi KiLleRxD care a fost detectat doar la minigun si m4, posibil sa il fi detectat cu aim din cauza hunterului si vheliului ... ops :)) oricum, nu-i cazul lui legolas sau albeer care au avut probleme la deagle/shotgun. Imi fac timp mai pe seara sa verific mai bine si anunt pe cine am scos din lista.

 

V-am promis ca am sa incerc sa imi rezerv o parte din timp pentru a investiga auto aim-ul, sa incerc sa gasesc o solutie sa scapam de idiotii astia care isi iau tot felul de tool-uri de pe net ca sa ii ajute sa fie mai buni ... cat de prost sa fii sa te dai bun la dm cu auto aim-ul instalat ... damn
 
De cateva zile am lasat in secret un detector de auto aim. Am pus sa imi salveze numele precum si alte informatii ale celor detectati cu auto aim.
Rezultaul? Surprize Surprize! O multime de jucatori, multi dintre ei fiind chiar admini!
 
M-a uimit sa vad asa multi jucatori cu auto aim asa ca m-am dus pe server si am facut DM aproape 3 ore, doar ca sa vad daca se intampla sa fiu si eu detectat. Din cele 9999 gloante pe care le-am tras in orele astea intradevar s-a intamplat sa fiu detectat la unul din gloante ... nu stiu sigur cauza, cred ca la minigun mi-a sarit un glont mai altfel, nu stiu, atunci cand am testat nu am pus sa salveze si arma cu care am tras ...
Dupa asta am pus sa imi salveze si arma, am chemat cativa jucatori intr-un loc retras si am inceput sa trag in ei cu toate armele si in toate modurile posibile, doar ca sa vad daca e posibil sa ma mai detecteze ca avand auto aim si eu defapt sa n-am, dar NU, nu m-a mai detecatat. Deci sansa ca ceea ce a salvat logul sa fie 'o greseala' este mult mai mica de 1 la 100.
 
Am luat la puricat lista cu aimeri, am separat adminii de jucatorii simpli si m-am pus sa dau demote. Am gasit mult mai multi admini cu auto aim decat decat cei carora le-am dat demote, insa am dat demote doar celor care aveau logul prea evident ca au aim. Am zis totusi sa presupun ca ar fi o greseala din aprtea serverului si celor cu log mic nu le-am dat demote, chiar daca posibilitatea ca asa ceva sa se intample este aproape zero.
In fine, logul inca continua, curand voi face log pentru toate tipurile de aim si pentru alte moduri cu care trisati voi. Stati calm ca daca nu v-am dat demote acum, daca logul se mareste in ritmul asta, cu siguranta urmati si voi pe lista de demote.
 
 
Admini care au primit demote azi:
CabrOn
Dream...=]]]
KiLleRxD
[cP.elite]Gabi18
[EkT.Force]Tube_
[RSS]...Nero
[RSS]7SkuLL.
[RSS]DuMpEr
[RSS]marianionut
 
Exemplu de admini care inca n-au primit demote dar care nu-i exclus sa primeasca curand, pentru ca sansele sa aiba aim sunt de 99%! Acel 1% de care am vorbit mai sus va mai desparte de demote.
Dharu_=], RedBuLL), Logico, LouisVuitton.[LV], bkP_ + altii
 
 
Alti jucatori care sigur au aim: Rog adminii sa dea ban 20 zile la cat mai multi jucatori din aceasta lista pe care ii pot prinde pe server.
 

Quote

(RSS)Cosmin_Fauresti
7ZeDD..=]
ability
Aburame
Adonius
aladin221
alama]
albeer.
Alexanders.Capone
AlexHIT21121
appLe69_.
AutoDeu
axel100
Baby.xD
BatoN
Bierbauch2222
Bikanem
bLaDe
BlueSky1589
Boalfa=))
booker_tai
BOOOM_Headshot
c0ne
Cainele_Infuriat0001
Cesar_Luigi
ChronosX
Contains
COUCOU
DaimondShot
Dany123asfasf
Demisec
Demon1567..
Demon1567.
Demon1567
Dimitri_Granco
Dragos).mdfk
DraX._=D
Dream...=]]]
DulauMare
eJu3.eXe
eLecTro.
Eu..Sunt..Tu=))
eusuntdragos
EVER
Fisher_Prank2000000
FourBogdaN.
Fr3$
Freeze_.69
fuzyxxx
gan123
GoDmdfk
GoldDeagle
GrandPapa
grigore22
HellBoy.KTM
HolyCreepsGlitch
IIiFF
Intense.
ioigod
Itzprogamer123
Ivan_Jaram
jandarm
jiKon
k33wwi.eXe
K3n[N]z0rZ
kakacea2
kakanino23
KaliMuscle
kasd
KettaEMP
Kidda_Muzica
Kiddo
KiLleRxD
L@kh10
Legolas..
LiVE
Lord_Ardim
Machalrez12
MagareBolan
Matthew_Shelton
Micro_Ic3
Monstrulpuladetun
Mr.Disco
mter
nExTIsBlack
NoSEXpress3
OxXiGeeN)
Pastry.
Rabbithqqz
Ragna.Capone
RevolverDox
Rex_Pogi
RobyAssaulT
RomanCuValoare
Rotofei
RSSBABA
RSSDRAGOS
s.G_
SalamSanky
Sazk.
Scolarul)
SHeLLy321dghadsh
ShOt...=))
ShOt..=))
ShOt=)).
ShOt=))
siguraimers
Smil4
sorin.florin
Sp1ce
Super_man0015
TecHDecK
Troller90
twisT_
Vlad_Foiu[MD]
YEEEEEE
[AIM]HYP3RY0N
[ALka]gAbryeL
[ANSS]DaU3DsiMoRiHD
[bb]germania_
[bB]KroNoS
[cP.elite]Gabi18
[EkT.Force].TwisT_
[EkT.Force]Tube_
[EKT]Fr3$
[GR]KenT
[GSF]RobyAssault
[KBCD]Superman
[Loyal.p]BRIANNNN_=]
[PG]Gabi.xD
[R$$]G@gle$.wTF=]]
[R$$]Thunder
[RH]DrAgOs41..
[RH]DrAgOs41.
[RSS].Skyllow.mdfk
[RSS].Switch..
[RSS]aNdRei_
[RSS]BigJoe.
[RSS]Blaster_=]
[RSS]Catalin18_
[RSS]DeNNNys
[RSS]DiamonD_2004
[RSS]Eight.
[RSS]Eight_
[RSS]EnD
[RSS]George1382
[RSS]Killuminati2_
[RSS]Killuminati_
[RSS]marianionut
[RSS]MihaiKJ
[RSS]Pastry.
[RSS]Restacked
[RSS]Ruhan
[Rss]TaipaN_
[RSS]xGaLaXy
G@gle$.wTF=]]
[T4L]Sazk.
[T4L]ShOt..
[xD]HeLioS
_Crider_
_LoyD_
_x_Quaca_x_
_x_X_X_x_
__DomeX__

 
 
Alti jucatori care probabil au aim dar nush, deocamdata sa zicem ca au scapat, pentru ca trebuie sa ii cercetez mai bine pentru ca logul lor nu e asa mare, si n-am chef acum pentru orice jucator sa ma apuc sa cercetez. Am cercetat doar la admini.
 

Quote

7Skrypte
Abukara.Menendez
Admin_Pp
aimers
Angel)
Arahida_adminul
Baiat_Bun..
BlueOne3
Diego_Macario
Florinnn.xD
Hamzha.
HeGe
HoHoValy
johnadvin
Kainn
KaNyGeA
kepasa
KvaX
Layak
like_bubu
mafy
MANDY_
Mihai17
N24
Nikolas_SVK
OmUl_OLD
otheraimers
paduche_tampit
Pulcher
RaawrSmOkE
samuelisaac
Sn00py
TheForEverMan
vasile23
Vladimir_Amasenko
Zorica29
[4]Heroes
[EkT.Force].TwisT
[EkT.Force]HeRo)
[LSA]EhlaX7[CSA]
[RSS]BigJoe
[RSS]Dani12
[RSS]DeSeRt_
[RSS]Gp
[RSS]Jetray_
[rss]krazykiller14.
[RSS]LoL)_
[RSS]Masline
[RSS]SeMaKa
[satere][Mawes]
_AlmiR_

Cum am zis, logul lor nu e asa mare, insa e mult mai mare decat a altor sute de jucatori :) Lista mai continua. Am asa multi jucatori detectati cu aim ca n-ar incapea toti pe server daca s-ar conecta in acelasi timp =) Monitorizez de ceva timp si lista crestea in fiecare zi cu zeci de jucatori...
 
FUN FACT: Nu mai puteam de ras, nu stiam ce naiba e in neregula cu copii astia, cat de tolomaci sa fie, tu ca aimer sa ii faci reclamatie altui aimer si sa ii spui 'jalnic' ca foloseste auto aim =)))))) omg, asa ceva  =)))))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma voi ocupa Runix,dar SeMAkA ESTE ADMIN,il banez?

OFF;Read pm

Edited by RuNix
DA-TI MA BAN SINGUR ca dai quote cu kilometru de post, omg, si invata sa citesti, semaka nu-i pe lista cu 100% aimer
Link to comment
Share on other sites

Numai admini,WTF ?! Nu credeam ca admini care trebuie sa ne dea ajutor si sa ii depisteze pe cei cu 'hack' foloseau si ei . Asa RuNix ! BRAVO !  Asa se face RSS de ras din cauza unora . 

Link to comment
Share on other sites

Ma voi ocupa personal de cei din EKT,T4L .

Link to comment
Share on other sites

Ma voi ocupa Runix ! foarte bine ! 

Link to comment
Share on other sites

Ma voi ocupa Runix,dar SeMAkA ESTE ADMIN,il banez?

am auzit si eu de ala.
Link to comment
Share on other sites

Vad ca m-am regasit in lista aia si nu stiu de ce. Pai sa va explic sa nu-mi iau ban aiurea. Auto aimul ori este detectat la minigun ori pe deagle / shotgun / sniper, dar la cele 3 mentionate mai devreme se poate fii detectat din cauza lagului, Runix stie cel mai bine cum este sa ai net de la orange, stie cel mai bine cum este sa ai net la sat (in jud. Tulcea ma refer). Eu nu folosesc aimbot : 

dovezile le aveti in video. 
Link to comment
Share on other sites

[bB]KroNoS - El e si chrome_gun

 

Runix , te rugam [ mai mult din partea mea ] sa lasi mai mult timp acest detector !

 

Sa scapam o data de ei , sa se poata juca pe server.

 

Multumim.

Link to comment
Share on other sites

RuNix admini ca [RSS]David_ sa tot ai . El se ocupa de server,report nu ca alti care freaca menta. 

Link to comment
Share on other sites

@@RuNix marianionut adminu ala stiam ca are s.aim...

uitete te rog pe [RSS]Cristi,adminul asta are peste 15 reclamatii

Link to comment
Share on other sites

La 7Skull si marianionut era destul de evident.

Ma dadeam cu capu de tastatura sa nu le dau ban de fiecare data cand dadeam nas in nas cu ei.

Link to comment
Share on other sites

albeer.? cum sa am aim=))?

eu am bagat aim doar cand ai zis tu pentru test, lol

Link to comment
Share on other sites

@@RuNix Eu dc sa am posibilitate de demote? nu am niciun hack doar am ping mare doar atat am ping 98 -150 -.-, nu am nici modur nu am nimica ..

Link to comment
Share on other sites

@@RuNix Am sa ma ocup !

Link to comment
Share on other sites

La 7Skull nu ma asteptam ...

Link to comment
Share on other sites

Ma voi ocupa personal de cei din EKT,T4L .

hai nu mai spune ... tu corectul lu peste ...

Link to comment
Share on other sites

albeer.? cum sa am aim=))?

eu am bagat aim doar cand ai zis tu pentru test, lol

...si eu trebuia sa vin la acel test, stiu foarte bine ce s-a intamplat...

Si in plus, nu s-a tinut pe RSS, ci pe un server, pe care vi l-a dat RuNix la mai multi in PM ;) soo ?

Link to comment
Share on other sites

Ok eu nu inteleg la partea cu admini dc jucati si cu hack cand bagati niste bani in acest joc ? ori joci corect si distractie ori ...

Link to comment
Share on other sites

@RuNix noi adminii o sa putem sa vedem cn fls pe sv cand e on?

Link to comment
Share on other sites

Cum am zis, lista este extrem de mare. Motivul pentru care nu i-am trecut pe toti a fost ca m-am gandit ca totusi poate n-au avut aim ci a fost un false positive report, din cauza lagului sau cine stie ce alta cauza.

Dar, pe astia i-am exclus si i-am trecut doar pe cei care aveau logul foarte mare. Inteleg, ai net prost, dar acum la aproape fiecare shot, in special la alea de gwar, sa fii detectat cu aim ... asta nu-i in regula.

 

Iar tu alber, https://www.youtube.com/watch?v=t1iCT13qGls asta-i lag? mie mi se pare aim. Iar chestia e ca nu te afli pe lista pentru filmuletul asta =)

Link to comment
Share on other sites

@@RuNix sunt primul din lista cu demoted făcută de tine. :)) Cum de? Oricum mă așteptam sa mă prinzi :)) Chestia asta cu detectarea aim-ului trebuie luata ca pe o învățătură de minte. Cred ca am avut log-ul cel mai mare cu aim-ul, nu? :)) Mi-a venit rândul sa i-au demoted. :D O sa fie naspa fără admin. :( Lecție învățată. :D;)

Edited by CabrOn
Link to comment
Share on other sites

Stiam de mult ca marianionut are aim, era evident.

Si ma mir cum de Cristi18 nu e pe aici, adica ala are aimul mai evident ca oricine.

 

Si pentru haterii care ziceau ca am aim, uitati proba contrarie :(.

@ nu ma asteptam..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...