Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Scuze de la [esu.familia]G6_.


Domn

Recommended Posts

Salut, eu sunt G6 , probabil toti ma cunosteti. Toti imi sunteti aimici, ma inteleg bine cu toti . De ce am facut topic ?

 

Cred ca stiti cu totii de ce am primit ban pe contul principal cu guardian :)

Da, am postat o poza din gluma cu un decolteu, din partea de jos ( burta)  fotografiat .

 

De ce vreau un-ban : Imi este cumplit de rusine de cele facute si  vreau sa-mi cer scuze tuturor care le-am gresit, jignit, suparat, chiar daca nu prea am suparat pe nimeni :) Ma simt ca un idiot, nu am avut niciodata intentii rele, si n-am facut vre-o prostioara pe forum. Am postat poza fara sa-mi dau seama ca voi lua ban ( sunt prost) am vazut poza pe un site de socializare, si m-am gandit sa v-o arat si voua, si da, stiu regulamentul, dar pur si simplu am postat-o negandinu-ma la consecinte.  

Vreau sa-mi cer scuze si fata de RuNix si ceilalti commander de prostia facuta, si promit ca nu se va mai intampla, am sa incerc sa fiu un model pentru ceilalti. cu commanderii ma impac bine, si n-am avut niciodata probleme cu ownerii ( eram cuminte).

 

Deja na, moderatorul e pierdut, dar aveam VIP pe cont, dar nu asta conteaza acum. Doresc sa-mi recuperez contul, tineam mult la el.

 

Scurt istoric( au facut si ceialti, asa ca m-am gandit sa fac si eu ) : Pai... Era prim 2010, era un coleg, se tot lauda ca a facut nush ce pe sa-mp si ca e jocu' tare etc etc... Asa ca am vrut si eu, am plecat acasa, a durat ceva pana sa-mi dau seama ce este un svr :) Primele saptamani jucam pe ce-mi pica, nestiiind ca alea pe care intram erau servere :) A trecut si saptamanile alea, am inceput sa inteleg ce si cum. Si, ma intrebam, care este cel mai smecher server romanesc :-? Colegii mei , mi-au zis  de RSS, eu entuziasmat, plec repede acasa, ma conectez pe rss, si de aici incepe toata povestea :) Ma rog. Din 2010 am jucat trei ani ,pana in primavara 2013, jucam cu nume random, le schimbam des, o luna cu unul, o luna cu altu'. Am avut o multime de nume , toate fiind in esu ( era gangu' meu de suflet de cand joc pe rss).. jucam ca oricare jucator, fara sa ma stie nimeni, doar prietenii cu care jucam. PANA cand, in primavara 2013, mi-am pus scop sa-mi pastrez un singur nume (G6) si sa fac gp pentru co-leader in esu. Am facut intr-un final 1 k gp, am primit CO. Si de aici incepe adevarata mea aventura pe rss. Am inceput sa cunosc cat mai multi jucatori, m-am imprietenit ft repede cu toti... si uite asa a trecut timpul pana acum.

 

Ownerii va rog sa ma iertati, ca am fost atat de bleg, si promit ca n-o sa mai fac prostii vre-o data.

 

Daca credeti ca merit un-ban, apasati butonul de "+" daca nu apasati "-"  Daca aveti anumite suparari pe mine, va rog sa le scrieti in topic si eu am sa tin cont de ele.

Link to comment
Share on other sites

Zic pro, dar fara vip sau guardian. 

Link to comment
Share on other sites

pro g6 noob

Link to comment
Share on other sites

Zic pro, dar fara vip sau guardian. 

Fara guardian logic, vip-ul se da inapoi, guardianu-l nu. Cum a fost la bouncer, avea vip, a fost banat, dupa un-ban  primit iar vip :)

Link to comment
Share on other sites

Erau f frumoși <33 pro.

Link to comment
Share on other sites

PRO

Link to comment
Share on other sites

PRO. Eu zic totusi cu tot cu Guardian si VIP, oricarui i s-ar fi putut intampla sa fie atat de bleg. Era si el intr-o doza de entuziasm si nu s-a gandit ce s-ar fi putut intampla.

Link to comment
Share on other sites

P R O

Link to comment
Share on other sites

Pro dar sa vi cu casa de marcat. 

Link to comment
Share on other sites

:pro:

Link to comment
Share on other sites

Dea.

Link to comment
Share on other sites

Pro chiar ai ziso din suflet.

Link to comment
Share on other sites

Proo

Link to comment
Share on other sites

PRO PENTRU GEJAJE , BEST PS-er =)

Link to comment
Share on other sites

:pro:

Link to comment
Share on other sites

pro

Link to comment
Share on other sites

Pro

Link to comment
Share on other sites

 

GeSase Pro... :x

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...