Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Scuzele mele RuNix


(SECONDARY)ML

Recommended Posts

Deci sa va explic

Ma jucam minecraft si ies si dupa intru inapoi (de 5 ori mi s-a intamplat asta) si vad ca nu mai am nimic (nici casa) la contu ala am muncit 2 luni si m-am enervat si am pus name ,,ma las" dar nu incapea ,,ma las de minecraft" (am fost un idiot) deci scuzele mele si speri sa imi dai unban la cont (imediat va dau link de la un post de pe vechiu cont) sper sa ma ierti 

astept pro sau contra (am fost idiot)

P.S ca sa credeti nu m-am lasat de rss (nu mai imi merge san andreas)

 

Link to comment
Share on other sites

Pro , app nu mai ai cont caci ai fost pe acel server de minecraft iar ownerul juca rss iar tu ai pus parole identice

Link to comment
Share on other sites

Pro , app nu mai ai cont caci ai fost pe acel server de minecraft iar ownerul juca rss iar tu ai pus parole identice

eu jucam pe alte servere cu colegii si jucam si pe single player !tot mi-a disparut 

Link to comment
Share on other sites

Deci sa va explic

Ma jucam minecraft si ies si dupa intru inapoi (de 5 ori mi s-a intamplat asta) si vad ca nu mai am nimic (nici casa) la contu ala am muncit 2 luni si m-am enervat si am pus name ,,ma las" dar nu incapea ,,ma las de minecraft" (am fost un idiot) deci scuzele mele si speri sa imi dai unban la cont (imediat va dau link de la un post de pe vechiu cont) sper sa ma ierti 

astept pro sau contra (am fost idiot)

P.S ca sa credeti nu m-am lasat de rss (nu mai imi merge san andreas)

Contra ,mi ai dat ban cand am injurat pe chat un simplu "mm" -ban 2 zile x((

Link to comment
Share on other sites

Contra ,mi ai dat ban cand am injurat pe chat un simplu "mm" -ban 2 zile x((

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) poate ca ti-am dat mute dupa warn si nu ai incetat ;)

pentru un simplu ban tu dai contra ;)

Sa stii daca erai in locu meu eu iti dadeam pro ;)

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca nu ai facut ceva grav,gen sa injuri sau sa faci abuz de un lucru,consider ca meriti o sansa...Pro

Link to comment
Share on other sites

Contra ,mi ai dat ban cand am injurat pe chat un simplu "mm" -ban 2 zile x((

DOAMNE CAT DE NOB POTI FI =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) CE NOB EPIC P.............................T 

 

ON: PRO.

Link to comment
Share on other sites

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) poate ca ti-am dat mute dupa warn si nu ai incetat ;)

pentru un simplu ban tu dai contra ;)

Sa stii daca erai in locu meu eu iti dadeam pro ;)

 E in dreptul lui de a da Pro/contra !

 

Contra !

Link to comment
Share on other sites

Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eu spun ca ar trebui sa scrii mai mult,sa descrii,cand cineva citeste sa ramana frapat,nu doat ca ma jucam minecraft,bla,bla

Cand o sa scrii ceva mai mult i sa spun Pro/Contra

Link to comment
Share on other sites

Sa zicem un pro .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...