Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie admini.


RSS.Hummer

Recommended Posts

Nu intelegi maaaa, facea dm+god ,nu ca ma omorat cu /vminigun.

are voie daca e VW-ul lui.

 

Si la faza cu pmu, tu crezi ca daca unu imi zice "Da-i jail lu x, am dovezi" ma pun sa-i dau jail?

 

Tre sa-mi arati dovezile intelegi? Imi dai add pe mess si-mi faci spam, faci reclamatie pe forum lu ala cu dovezile, nu imi spui prin pm sa-i dau jail 

Link to comment
Share on other sites

Ba tu ai citit ma ce am scris eu mai sus? Am spus asa va dau /pm ( dai jail lu unu am dovezi) ,imi raspundeati cum era normal,iar eu va dadeam pozele pe mes sau nush  unde.Gata,nu mai dati reply,asteptam decizia unui owner.M-am si plictisit de cate ori am scris.

Link to comment
Share on other sites

Lucram la radio,intreabal pe tode,Sounnnd,robyt12,kronick,kappa_

am intrat 10 min cred,sa vad ca mi-a zis k3nt ca am luat demote,defapt cam toti admini (Nick,Cris..)

Dupa m-am pus afk si am continuat treaba,am iesit dupa ca imi facea lag si mergea greu Sam Broadcaster

Eu nu mint,nush ce caut aici,din 20-30 admini on care stateau degeaba,m-ai ales pe mine care aveam tb,urat,lasa asa.

OneClick_ m-a rugat sa postez.

Ieri toata ziua el a fost cu mine si cu niste prieteni in conferinta. A lucrat toata ziua la radio si l-am ajutat sa vada daca merge bine.

Link to comment
Share on other sites

Pana acum a zis ca se ocupa de toate reporturile si sa ii dovedesc ca el a fost ala cu id 59,nu ma intereseaza daca a lucrat sau nu.

Link to comment
Share on other sites

Pana acum a zis ca se ocupa de toate reporturile si sa ii dovedesc ca el a fost ala cu id 59,nu ma intereseaza daca a lucrat sau nu.

Ultimu meu post pentru tine si reclamatia asta de rahat.

Dragu' meu nob/newbie/incepator.

Pe mine nu ma intereseaza daca ma crezi tu,sau daca nu ma crezi ca eu am lucrat la radio,sau ca ma ocup de report.

In ziua respectiva,am lucrat la postu meu,am testat calitatea cu ajutorul prietenilor mei,seara am fost anuntat de k3nt ca au luat multi admini demote si am intrat eu sa vad daca mai sunt admin,m-am pus AFK si dupa ce am revenit am dat /q.

 

Am admin din august aproximativ,nici o reclamatie nu am luat,vine un mucos si-mi face mie reclamatie,ai noroc ca suntem pe forum RSS ca altfel iti spuneam niste cuvinte %!@(%*!)T(%#)!#($^!@!)#~

Link to comment
Share on other sites

Ultimu meu post:

 

Intreaba pe cine vrei, toti iti vor spune cum ma ocup eu de reporturi. Am primit pmu cu jailu si nu m-a interesat... ca nu m-a interesat. Ii dau jail lu ala cu chiar o ora dupa ce face fapta, sa ce, sa primesc reclamatie de la respectiv? In plus nu ai dovezi ca faceai gwar si ca era vw-ul tau. Reclamatie la toti adminii ca nu ti-au vazut reportul n-am mai vazut, tu esti primu specimen la care vad asa ceva, si vad ca ai creeat si o moda, s-au mai luat vreo 3 dupa tine, si din cate vezi, la nici una dintre ele nu s-a raspuns. La PM-u ala ,puteam sa-ti raspund frumos, Nu vreau, sau nu ma intereseaza. Eu nu ies de pe samp, astept 20 minute sa deschida messu pcu meu de lemn, pt un jail. Era /vw, nu ai dovezi ca era vw-ul tau si ca el a venit sa te omoare, foarte frumos cu pozele tale poti arunca reclamatia la gunoi! Si in plus, daca avea /godmode , il scotea automat serverul, deci cred ca i sa dezactivat in momentul in care a tras in tine.

Daca i-ai dat report lu ala pentru ce facea, e ca un report pe care il vad frecvent, de la playeri care nu stiu ca asta e server FREE si nu RP

 

X reported Y Reason: Omoara playeri

 

In cazul tau:

 

X reported Y Reason: Trage cu minigun in mine

 

Are /vminigun, e /vw. In /vw-ul meu de exemplu, cand vreau sa fac gwar sau film si vine unu sa ne omoare imi dau cu /giveweapon minigun cu gloante infinite si il ciuruiesc.

Link to comment
Share on other sites

Sa facut un obicei pentru unii sa faca reclamati dastea tampite la toti adminii poate ca aia care erau on se ocupau de alte reporturi sau erau afk nu poti sti.

P.S: hopa baieti sunt deacord cu mine de dau like :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...