Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie admini.


RSS.Hummer

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:  [Fq]MadWolf7_
Numele Adminului pe RSS:  OneClick , .PokeWall_ , [RSS]Chinezu , [RSS]Riddick ,robbo.
Motivul reclamatiei:    Pai am fost la /pimps vw 100 pentru a cauta gwar si a venit unu [Loyal.pirat]Alexz sau ceva de    genu,care facea  intruna dm+god. Problema a fost ca am dat /report timp de 10-15 minute si niciun admin nu s-a    ocupat.Pacaleala de intai aprilie era chiar buna Runix,deoarece se trezeau si astia la realitate,au admin ca sa se vada    frumos la /stats.
Dovezi: Dupa ce am vazut ca nu se ocupa nimeni de /report am inceput sa le dau /pm.

      ^  id 59 ------> OneClick

      ^  id 210 ------> .PokeWall_

      ^  id 251 ------>  [RSS]Chinezu.

      ^  id 89  ------->  [RSS]Riddick.

      ^  id 146 -------> robbo.

 

    Am adaugat iduri'le adminilor pentru a nu se scuza dupa ,ca n-au fost ei.

    Uitati si filmuletul cu iduri'le lor : http://youtu.be/uuodZ3sS3tw

 

   Uitati dovada cu ce motiv dadeam /report : [imgur](http://i.imgur.com/XS85mlz.png)

                                                                       [imgur](http://i.imgur.com/H12Pd07.png)

                                                                       [imgur](http://i.imgur.com/dq5EY8N.png)

 

  Uitati videoclipul cand dadeam /pm si niciun admin nu se ocupa (macar sa imi raspunda , le dadeam intai pozele pe mes sau nush unde...) : http://youtu.be/7RNCPBBOtu8

Link to comment
Share on other sites

Eram afk tu nu vezi?Daca eram pe gta iti raspundeam la pm. :-j

Link to comment
Share on other sites

Ma bag si eu in acest topic, toata lumea are de aface cu asta.

Madwolf, nu te mai deranja sa faci reclamatii la toti adminii..

Eu am luat locked, vad ca pe Runix nu il intereseaza ce admini ''au grija'' de server.

 

http://www.rss-ro.com/forums/index.php/topic/29231-reclamatie-admini/

Link to comment
Share on other sites

Nu ti se pare ca intreci masura? Poti intreba pe oricine vrei, ma ocup de fiecare report pe care il vad. Ma ocup si de unele pe care le vad accidental pe chat adica cand spune unu "Ma scoate aimu/hhu" ma pun spec pe el sa vad cine, si daca are dau ban. Uite un exemplu, intru la 16 pe samp, pana la 19 ma ocup de toate reporturile care le vad. Si daca ma pun afk si ma duc la buda, sau ies putin afara, merg la Kendo, ceva, tu-mi faci reclamatie ca ti se scoala tie? Adica pentru admini e o crima ca erau AFK? 

Adica mi se pare o nesimtire, eu dau leave si din unele gwaruri daca vad mai multe reporturi, si tu te gasesti ca ma reclami ca nu ma ocup de reporturi..?

 

Vrei sa-ti pun acum toate videoclipurile cu reporturile pe care le-am testat? Am vreo 15 GB de filmulete cu reporturi filmate doar ieri si alaltaieri, le incarc pe youtube si ti le arat cu mare placere. Sau ti-e lene sa te uiti 2 ore la reporturi?

 

 

 

EDIT: Ca sa vezi ca eu chiar ma ocup de reporturi, uite: La inceputul primului videoclip spun ca sunt doar reporturi false, pt ca aveam nervi ,am verificat 20 de reporturi d-astea... Era unu tare la DM si au zis sa-i dea report pt hh sa ia explode si sa-l omoare

Al doilea videoclip - 1:58 Ma ocup de un report

 

 

Asa ca nu mai fi asa copil, daca un admin nu se ocupa DOAR DE REPORTUL TAU nu inseamna ca e admin de nimic.

Daca ma duc la buda sa-mi fac treburile si nu vad un report sunt admin de nimic?

Daca zic si eu "Ba am stat toata ziua in casa, ia sa ies 2 ore pe afara" Si in alea 2 ore nu vad nici un report, sunt un admin de nimic?

Daca ma pun afk si ma uit pe forum, si nu-ti vad un report, sunt un admin de nimic?

 

Asa frumos cu pozele alea puteai sa-i faci reclamatie la vip/admin lu ala care facea dm+god, nu noua.

Noh, putin bun simt..

Edited by ⚥ ヅ .PokeWall_ ヅ ⚥
Link to comment
Share on other sites

Daca erai un admin responsabil te ocupai de cel care abuza,imi raspundeai la /pm si nu te mai scuza ca nu erai on,uitate in chat ca vorbeai. :)

 

Cica te ocupai de report ,dar defapt il invata-i  pe unu c-bug:| .Mincinosule nu ti-e rusine..

Link to comment
Share on other sites

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:  [Fq]MadWolf7_

Numele Adminului pe RSS:  OneClick , .PokeWall_ , [RSS]Chinezu , [RSS]Riddick ,robbo.

Motivul reclamatiei:    Pai am fost la /pimps vw 100 pentru a cauta gwar si a venit unu [Loyal.pirat]Alexz sau ceva de    genu,care facea  intruna dm+god. Problema a fost ca am dat /report timp de 10-15 minute si niciun admin nu s-a    ocupat.Pacaleala de intai aprilie era chiar buna Runix,deoarece se trezeau si astia la realitate,au admin ca sa se vada    frumos la /stats.

Dovezi: Dupa ce am vazut ca nu se ocupa nimeni de /report am inceput sa le dau /pm.

      ^  id 59 ------> OneClick

      ^  id 210 ------> .PokeWall_

      ^  id 251 ------>  [RSS]Chinezu.

      ^  id 89  ------->  [RSS]Riddick.

      ^  id 146 -------> robbo.

 

    Am adaugat iduri'le adminilor pentru a nu se scuza dupa ,ca n-au fost ei.

    Uitati si filmuletul cu iduri'le lor : http://youtu.be/uuodZ3sS3tw

 

   Uitati dovada cu ce motiv dadeam /report : [imgur](http://i.imgur.com/XS85mlz.png)

                                                                       [imgur](http://i.imgur.com/H12Pd07.png)

                                                                       [imgur](http://i.imgur.com/dq5EY8N.png)

 

  Uitati videoclipul cand dadeam /pm si niciun admin nu se ocupa (macar sa imi raspunda , le dadeam intai pozele pe mes sau nush unde...) : http://youtu.be/7RNCPBBOtu8

Ce .... am eu de aface aici?

Unde apar eu?

Dovezi ca eu eram,azi abea de am intrat pe server,aseara am fost ocupat cu postu meu de radio

Link to comment
Share on other sites

Sunt admin si imi pot da cu parerea la aceasta reclamatie. 

Meritati cu totii +1 Warn. Daca sunteti on, jucati. Nu mai stati afk pentru orele alea jalnice. Ai alta treaba scrie dq /q si nu se mai ajunge la asemenea reclamatii !

Link to comment
Share on other sites

Sunt admin si imi pot da cu parerea la aceasta reclamatie. 

Meritati cu totii +1 Warn. Daca sunteti on, jucati. Nu mai stati afk pentru orele alea jalnice. Ai alta treaba scrie dq /q si nu se mai ajunge la asemenea reclamatii !

Eu nush de ce sunt implicat,nush unde ma aflu :)

Link to comment
Share on other sites

Sunt admin si imi pot da cu parerea la aceasta reclamatie. 

Meritati cu totii +1 Warn. Daca sunteti on, jucati. Nu mai stati afk pentru orele alea jalnice. Ai alta treaba scrie dq /q si nu se mai ajunge la asemenea reclamatii !

tupac daca nu intelegi nu te baga. Am explicat ceva mai sus. Tre sa dau /q daca ma duc la buda?

Poti sa vezi in dovezile lui ca eu ma ocupam de reporturi, na o fi fost multe si nu l-am vazut pe al lui, pentru asta merit warn? 

Ca veni vorba, foarte rar te-am vazut pe tine sa te ocupi de un report. Daca pun eu toate filmarile de ieri pana azi cu reporturi (cativa gb) o sa-mi spui ca sunt obsedat de astats.

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum vezi din dovezi, baiatul a facut /report timp de 10-15 minute. Atat iti i-a sa stai la buda ? :)) Cred ca esti constipat frate.

Venind vorba daca eu verific /reporturile :)) Intra si tu pe server si intreaba care admin se ocupa cel mai mult de /reporturi [ administrarea sv ] sa vedem ce raspuns primesti :*

+ Dupa cum vezi prin toate reclamatiile aduse adminilor, eu nu ma regasesc in niciuna ! So ... check it before u talk !

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum vezi din dovezi, baiatul a facut /report timp de 10-15 minute. Atat iti i-a sa stai la buda ? :)) Cred ca esti constipat frate.

Venind vorba daca eu verific /reporturile :)) Intra si tu pe server si intreaba care admin se ocupa cel mai mult de /reporturi [ administrarea sv ] sa vedem ce raspuns primesti :*

+ Dupa cum vezi prin toate reclamatiile aduse adminilor, eu nu ma regasesc in niciuna ! So ... check it before u talk !

Te rog taci,asta-i munca adminilor sa se ocupe.Un admin bun nu se lauda cu ce este,sau ce face.

Cine isi face munca isi face.

Vrei sa testam chestia asta?

Eu nush ce ... caut in reclamatia asta,serios...

Link to comment
Share on other sites

Primul  id care l-am pus era al lui OneClick ,nu te mai scuza ca nu sti ce legatura ai tu in aceasta reclamatie, dar ai primit /pm de la mine si nu ai luat nimic in serios.A fi admin nu inseamna a fi sef,owner sau nush ce ,a fi admin este o responsabilitate.

  PokeWall  dupa ce am dat /report timp de 10-15 min,am inceput sa va dau /pm, tu ai spus ca nu ai vzt reportul ,dar dc nu mi-ai rasp la pm daca esti asa de activ ? Am crezut ca nu ati apucat sa verificati ,deoarece aveati foarte multe reporturi...Nu era problema sa rezolvati imediat pe al meu,dar macar sa imi raspundeti , va dadeam pozele pe mes si discutam,dar voi nimic...

Link to comment
Share on other sites

Te rog taci,asta-i munca adminilor sa se ocupe.Un admin bun nu se lauda cu ce este,sau ce face.

Cine isi face munca isi face.

Vrei sa testam chestia asta?

Eu nush ce ... caut in reclamatia asta,serios...

nu a dat report 10-15 minute stai lin

Link to comment
Share on other sites

Conteaza ca nu am dat /report 10-15 min ? conteaza macar ca am dat,am facut si spam si trebuia sa va faceti treaba.

Link to comment
Share on other sites

Conteaza ca nu am dat /report 10-15 min ? conteaza macar ca am dat,am facut si spam si trebuia sa va faceti treaba.

hopa

Reportul era degeaba

Erati in vw, are voie sa te omoare cu minigun in /vw cat e ziulica de lunga

 

Deci na, puteai sa schimbi /vw.

Link to comment
Share on other sites

Primul  id care l-am pus era al lui OneClick ,nu te mai scuza ca nu sti ce legatura ai tu in aceasta reclamatie, dar ai primit /pm de la mine si nu ai luat nimic in serios.A fi admin nu inseamna a fi sef,owner sau nush ce ,a fi admin este o responsabilitate.

  PokeWall  dupa ce am dat /report timp de 10-15 min,am inceput sa va dau /pm, tu ai spus ca nu ai vzt reportul ,dar dc nu mi-ai rasp la pm daca esti asa de activ ? Am crezut ca nu ati apucat sa verificati ,deoarece aveati foarte multe reporturi...Nu era problema sa rezolvati imediat pe al meu,dar macar sa imi raspundeti , va dadeam pozele pe mes si discutam,dar voi nimic...

Demonstreaza ca era id meu kid.

 

EDIT: 

Eu ma ocup de reports,intreaba pe cine vrei tu.

Link to comment
Share on other sites

Te rog taci,asta-i munca adminilor sa se ocupe.Un admin bun nu se lauda cu ce este,sau ce face.

Cine isi face munca isi face.

Vrei sa testam chestia asta?

Eu nush ce ... caut in reclamatia asta,serios...

 

Problema e ca nu prea si-o fac unii ba ! Asta ma deranjeaza pe mine. Si nu ma laud ca verific /reports ca asta este munca mea pe server, nu am ce face ;)

PS: In quote ai scris cu totul altceva la ce este aici ! :)) Deci... las-o balta !

Link to comment
Share on other sites

Problema e ca nu prea si-o fac unii ba ! Asta ma deranjeaza pe mine. Si nu ma laud ca verific /reports ca asta este munca mea pe server, nu am ce face ;)

PS: In quote ai scris cu totul altceva la ce este aici ! :)) Deci... las-o balta !

Azi am intrat pe server cu un alt nume,singurul care m-a ajutat a fost TUPAC,restu ba inchideaua /pm ba nu ma ajutau.(Sti tu)

Vreau dovezi de la acest copil ca eu eram id 59

Aseara daca s-a intamplat asta,m-am ocupat de postu meu de radio,deci nu cred ca aveam cum sa raspund,daca intram 5 min,dupa ma puneam afk

Nu prea am avut cum sa ajut aseara,dar in rest am putut cand am avut timp,si cand am fost on.

Cine ma are pe skype a primit link-ul http://myradiostream.com/krapon sa intre si sa-mi spuna cum este.Nush ce caut eu aici

EDIT:Vreau dovezi ca era vw lui,si ca dadea gwar sau ce facea

hopa

Reportul era degeaba

Erati in vw, are voie sa te omoare cu minigun in /vw cat e ziulica de lunga

 

Deci na, puteai sa schimbi /vw.

 

 
Link to comment
Share on other sites

Azi am intrat pe server cu un alt nume,singurul care m-a ajutat a fost TUPAC,restu ba inchideaua /pm ba nu ma ajutau.(Sti tu)

Vreau dovezi de la acest copil ca eu eram id 59

Aseara daca s-a intamplat asta,m-am ocupat de postu meu de radio,deci nu cred ca aveam cum sa raspund,daca intram 5 min,dupa ma puneam afk

Nu prea am avut cum sa ajut aseara,dar in rest am putut cand am avut timp,si cand am fost on.

Cine ma are pe skype a primit link-ul http://myradiostream.com/krapon sa intre si sa-mi spuna cum este.Nush ce caut eu aici

EDIT:Vreau dovezi ca era vw lui,si ca dadea gwar sau ce facea

Am vorbit cu alcapone pe mess, i-am aratat-o si mi-a spus:

 

 

silviu.more: acolo se vede ca erati in vw

silviu.more: deci de ce ai facut reclamtie ?

bogdan lucian: nu ma

bogdan lucian: el mi-a facut mie

bogdan lucian: si la alti 4 admini

silviu.more: aaa

bogdan lucian: ca nu i-am vazut  reportu

silviu.more: daca tragea atunci cand avea godmode on primea warn de la sv

silviu.more: asa ca

silviu.more: nu vad rostu

silviu.more: dar lasa sa se uite un owner

Link to comment
Share on other sites

Am vorbit cu alcapone pe mess, i-am aratat-o si mi-a spus:

 

 

silviu.more: acolo se vede ca erati in vw

silviu.more: deci de ce ai facut reclamtie ?

bogdan lucian: nu ma

bogdan lucian: el mi-a facut mie

bogdan lucian: si la alti 4 admini

silviu.more: aaa

bogdan lucian: ca nu i-am vazut  reportu

silviu.more: daca tragea atunci cand avea godmode on primea warn de la sv

silviu.more: asa ca

silviu.more: nu vad rostu

silviu.more: dar lasa sa se uite un owner

Mdea,eu nu ma agit,cand ma uit la reclamatia asta nu vad nici o dovada

Dovada ca eram eu on ? -nu

Dovada ca facea gwar?-nu

Dovada ca era /vw lui ? -nu

So...?

Am facut mai multe videouri,dar nu le postez,momentan.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am dat /report ca m-a omorat in /vw ,am dat report pentru ca a facut dm+god si chiar daca ii apare advertisment la vip tot trebuia sa fie sanctionat de adminii....OneClick ,tu aveai idul ala si tocmai cand sa fac filmuletul ai iesit si daia....

 

 

Edit: Am dovada ca ala era id'ul tau OneClick.... uita-te cu atentie in chat de la minutul 1:05 ,in al doilea filmulet.Ai vazut cum te-am prins? vroiai sa scapi nevinovat ,dar defapt ai primit /pm.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am dat /report ca m-a omorat in /vw ,am dat report pentru ca a facut dm+god si chiar daca ii apare advertisment la vip tot trebuia sa fie sanctionat de adminii....OneClick ,tu aveai idul ala si tocmai cand sa fac filmuletul ai iesit si daia....

 

 

Edit: Am dovada ca ala era id'ul tau OneClick.... uita-te cu atentie in chat de la minutul 1:05 ,in al doilea filmulet.Ai vazut cum te-am prins? vroiai sa scapi nevinovat ,dar defapt ai primit /pm.

are voie in vw.

 

Iti trebuie dovezile:

Ca era VW-ul tau

Ca faceai GWAR

Si ca el a venit peste tine

 

Pentru ca din dovada aia se poate intelege:

Ca el facea GWAR

Ca e VW-ul lui

Si ca te-ai dus tu peste el si el te-a omorat cu minigun.

Edited by ⚥ ヅ .PokeWall_ ヅ ⚥
Link to comment
Share on other sites

Eu nu am dat /report ca m-a omorat in /vw ,am dat report pentru ca a facut dm+god si chiar daca ii apare advertisment la vip tot trebuia sa fie sanctionat de adminii....OneClick ,tu aveai idul ala si tocmai cand sa fac filmuletul ai iesit si daia....

 

 

Edit: Am dovada ca ala era id'ul tau OneClick.... uita-te cu atentie in chat de la minutul 1:05 ,in al doilea filmulet.Ai vazut cum te-am prins? vroiai sa scapi nevinovat ,dar defapt ai primit /pm.

Lucram la radio,intreabal pe tode,Sounnnd,robyt12,kronick,kappa_

am intrat 10 min cred,sa vad ca mi-a zis k3nt ca am luat demote,defapt cam toti admini (Nick,Cris..)

Dupa m-am pus afk si am continuat treaba,am iesit dupa ca imi facea lag si mergea greu Sam Broadcaster

Eu nu mint,nush ce caut aici,din 20-30 admini on care stateau degeaba,m-ai ales pe mine care aveam tb,urat,lasa asa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...