Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


[esufamilia]MadWORLD


Maddo

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:[rss]Maddo.
Numele Adminului pe RSS:[esufamilia]MadWORLD
Motivul reclamatiei:mi-a dat ban pentru limbaj si eram afk si abia  konor a luat blacklist pe RSS pentru ca a banat un admin,doresc si ca acest admin sa primeasca blacklist ,sa fie corect pentru el!
Link to comment
Share on other sites

Chiar ma amuzi , ştiai ?

Blacklist pentru ce ? Ca am dat ban la un admin care înjură ca la mă-sa pe tarla ? :-j

Tu eşti unul dintre admini cărora li se spune "Admin de gumă" , bucură-te ca porţi acest rang , este ceva fantastic sa faci parte din categoria asta!

Tu nu ma ameninţi pe mine cu Flood ca ma pee pe el , de cand ai luat şi tu un root de floodat eşti mare şi tare Pff :-j

Credi că daca stai cu Konor pe skype eşti tare , ha? Îţi zic eu ca nu , din contra îţi pierzi din valoare :-j

http://imgur.com/a/XddPU

Link to comment
Share on other sites

Si ce ? RuNix/plolice au zis ca skype-ul si alte chestii nu au nici o legatura cu sa-mp,poate sa fie si un prieten si oricine care te injura special,arata tu o dovada cand te-am injurat pe server,ca asta e ideea. pe tine daca te injura un consatean din satul tau,vii si ii dai ban pe samp?? esti o legenda,primul admin care a dat ban ALTUI ADMIN pe server pentru ca l-a injurat pe skype,yahoo,myspace,facebook,samd.

Link to comment
Share on other sites

pe tine te amuza situatia?? sa vezi ce o sa-l amuze pe police. azi am luat si eu warn din exact acelasi motiv. ban altui admin,dar pe mine ala m-a injurat pe samp in 10 screens. la tine e aiurea acum..

Link to comment
Share on other sites

Suntem pe rss. Aici predomina limba romana. 

pai ma,cu cine stau eu pe confa si ce fac,sunt deja chestii personale. nu le amesteca tu cu samp-ul. acum taci si asteapta-ti verdictul. 

Link to comment
Share on other sites

Si ce ? RuNix/plolice au zis ca skype-ul si alte chestii nu au nici o legatura cu sa-mp,poate sa fie si un prieten si oricine care te injura special,arata tu o dovada cand te-am injurat pe server,ca asta e ideea. pe tine daca te injura un consatean din satul tau,vii si ii dai ban pe samp?? esti o legenda,primul admin care a dat ban ALTUI ADMIN pe server pentru ca l-a injurat pe skype,yahoo,myspace,facebook,samd.

Este vorba de bun simt si respect, nu conteaza unde o faci, trebuie sa va respectati ca niste colegi, stii ce ti-am zis eu mai demult ca nu-i nevoie sa-ti fac eu reclamatie ca singur/a ramai fara admin dupa felul in care iti folosesti gradul de administrator:-?? NU zic ca madworld nu merita sanctionat dar tu, tu esti ceva aparte si cred ca o sa pun poze mai tarziu cu tine pentru ca am...Respectati naibii regulamentul, nimeni nu are nimic personal cu voi, este un joc, o comunitate unde trebuie sa socializam!

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze .. am avut o zi cam proastă ieri şi deaia am reacţionat aşa pentru ca m-a jignit ceea ce nu suport .. am avut nişte probleme în real life şi am fost supărat toată ziua ...

Imi cer scuze faţă de comuninate şi de owneri pentru acest incident neplăcut..

Link to comment
Share on other sites

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.-Frankie iti spune ceva asta?? CE TE BAGI?? X( iti explic pe privat de ce i-am vb asa pe skype,ca doar nu am facut-o asa de drag,a facut el ceva,intelegi? problema cu voi membrii vechi e ca nu acceptati ca nu va puteti amesteca oriunde,sunteti membrii la fel ca ceilalti,comportati-va ca atare.

Madworld,faptul ca ai avut tu o zi proasta e ultimul lucru care ma preocupa,stiai foarte bine ca nu trebuie sa-mi dai ban din acel motiv,dar totusi ai facut-o. si eu am luat warn din acelas motiv,iar cum nu e nicio diferenta intre noi (suntem playeri) as vrea ca si tu sa fi sanctionat,si  cam atat!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...