Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie EDY / CLD / VLADUTZ


iSeeYou...

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: [RSS]iSeeYou.
Numele Adminului pe RSS: [RSS]Edy_=]  (ceva gen)
Motivul reclamatiei: minigun in proprietatea de la /nrgs , pai, vine cineva [ un newbie ] pe servers si-l la /nrgs , el fiind prima data pe rss vrea sa vada tot,vede o proprietate intra in ea, il omoara edi si nu mai intra deloc.
Dovezi:

 

P.S : Totul s-a petrecut in /vw 0

 

Nume pe RSS: [RSS]iSeeYou.
Numele Adminului pe RSS: [RSS]Cld_  (ceva gen) / [esu.familia]Vladutz_
Motivul reclamatiei: Imi da spawn :| [pe ce motiv?] -> CLD

Si vlad foloseste minigunu' la fel cum face si edy
Dovezi:

Link to comment
Share on other sites

stii ca esti prost, chem martori si chiar pe mitzy sa zica ce faceai.

vineai ca un  nab si stricai party , stateam cu anim dance cu minigunuri esu poze, tu vii ca un idiot si incepi a trage sa faci gp ca butu, no asa nu se poate frate, + nu e zona publica, o sa chem martorii, si mai vedem noi.

Link to comment
Share on other sites

mda :-j [RSS]Iseeyou, copil disperat dupa gp :-j ,  odata a intrat mitzy pe server , n-am strans si noi sa vb, si tu ce faci ? vii si tragi acolo ca prostu ? ;)      

si nu cred ca pentru un /spawn trb sa faci reclamatie

 

P.S: Vreau sa vad poza unde ti-am dat eu /spawn

Link to comment
Share on other sites

si tu batman tei gasit sa te bagi fix in acel moment si sa faci dm cand vine mitzy pe server si mai facem si noi caterinca, serios? trebuie sa fii no-lifer , daca nici sa te distrezi nu poti, DOAR GP DM GP DM , OMFG

Link to comment
Share on other sites

eu te-am lasat de 2 ori tu ca idiotu ai tras, te-am omorat cand ai venit din nou , genius mic :>) , daca avea sa vie un newbie avea sa-i dau spawn daca avea sa incurce tie nu te-am dat ca esti admin te-a dat spawn cld tu prostu iar ai venit , cld care au dat like, urssu, mitzy cine mai era sunt martori, si asta e . eu am zis adevaru, ofticatule

Link to comment
Share on other sites

eram in /vw odata ce am dat enter am esit Si care e problema ta nu e loc public nu ne putem strange si noi odata cand intra mitzy ca vi tu sa faci pe disperatu de gp

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...