Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Responsabil cu evidenta warn-urilor.


RuNix

Recommended Posts

Mi s-a mai propus dar nu acceptasem pentru ca nu vroiam sa dau level 0 la 3 warn-uri decat daca era neaparata nevoie, ma gandeam sa le mai dau sanse... sau alteori dadeam level 0 direct la primul warn :) etc

Acum m-am gandit mai bine si adminii astia n00bi la care announce are bug 8-| nu mai merita atatea sanse.

Deci ...Am nevoie de o persoana care sa faca o lista cu toti adminii care au warn-uri.

Nu aveti prea mult de munca. Trebuie doar sa va uitati la fiecare reclamatie si atunci cand vedeti ca eu sau plolice a zis +1 warn ii treceti adminului +1 warn si puneti link-ul de la warn in lista voastra :) iar cand cineva are 3/3 warn-uri anuntati-ma si level 0 va primi.

Cine vrea sa aiba aceasta 'munca in folosul comunitatii' :) reply mai jos cu ceva scris .. fara model :)) pur si simplu 'eu vreau','el vrea' :))

Link to comment
Share on other sites

Nume : [RSS]Bogdan.xDD

Varsta : 14 ani :)

De ce vrei : Ca se te ajut ;) . Ma descurc ;)

Forza Steaua la alte cuvinte :))

Exemplu :

Aici vor fi trecuti admini cu Warns , Advertisments .

Adminul Cutare (2/3 warns + 1 advertisment) - Link :

1

Adminul Cutare (1 adverisment) - Link :

2

Link to comment
Share on other sites

Nume : [CripS].Jonas_

Varsta : 21

De ce vrei : Am mai fost si pe alte comunitati.

Link to comment
Share on other sites

As fi bucuros sa te ajut cu treaba asta. :) Daca ma lasi sa ma ocup,spune-mi.

Link to comment
Share on other sites

Eu vreau !

Link to comment
Share on other sites

Nume : [RSS]Bogdan.xDD

Varsta : 14 ani :)

De ce vrei : Ca se te ajut ;) . Ma descurc ;)

Forza Steaua la alte cuvinte :))

Exemplu :

Aici vor fi trecuti admini cu Warns , Advertisments .

Adminul Cutare (2/3 warns + 1 advertisment) - Link :

1

Serios acum te milogesti ))?Vii cika forta steaua ca sa primesti acest "job"...

RuNix,vrei te ajut,sunt activ pe forum,nu imi e greu sa fac acesta pe langa mods,acolo ma ocup bine as putea zice,cateva din modele de acolo le-am creat eu restu eu cu bizzy si cateva sunt de pe mai vechi-ul forum. Ideea cu link de la warn eu am pus-o la mods si vad ca si astia deja copie.Cum vrei tu eu nu joc pe server deci nu sunt de partea la nici unu,insa am avut si admin si mai am vip stiu cate ceva despre toate. E alegerea ta...

P.S:Ba v-a spus fara MODELE,si uite ca vin "smecheri" si arata ca le stiu a face,iar cand ii pui sa faca un post la mods spre ex nici nu se chinuie sa puna un nume la topic "decent".

Link to comment
Share on other sites

Nume: xXxMaryuSxXx

Varsta: 14 ani

Te pot ajuta eu... daca doresti .. :D

Link to comment
Share on other sites

As putea s-o fac eu , am mai avut si pe alte comunitati . Cred ca ma pot descurca , acum e alegerea ta.

Link to comment
Share on other sites

pai as dori eu deoarece as putea sa fac frumos ceva la photoshop si sa organizez totul :) ca si cum a facut slayer + am moderator la gang de 1 an si stiu sa ma acup de asa treburi ;)

Link to comment
Share on other sites

As fii bucuros sa te ajut , mi-ar face mare placere !

Si , mult de munca nu este !

Cat de munca ar fii tot as vrea sa te ajut , din rasputeri !

Sper sa fiu ales , multumesc !

Daca vrei sa te ajut si in alte treburi , te pot ajuta .

Salut si multumesc ! ( Ajut cu placere aceasta comunitate ) .

In tot accest timp , pana se gaseste membrul care sa se ocupe , eu fac si o lista a mea cu cei care au warn , care le dai tu ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Cred ca.. asi fii bun :-?

Am activitate , o varsta "avansata" si minte :))

Link to comment
Share on other sites

As putea eu sa te ajut, dar daca alegi, nu alege in nici un caz un admin, deoarece poate uita la evidente 'subit' un warn de al sau sau de al unui catelus de-al sau (alt admin)...

Link to comment
Share on other sites

Ar fi bine daca ar posta GM :))

Eu sunt GM si mi-as face treaba excelent !

Link to comment
Share on other sites

Cand facuse-m eu acel topic cu warn-list (bineinteles te-am intrebat inainte) , la o saptamana ...cu 4000 views m-ai facut idiot si l-ai sters .Cine te mai intelege ? ._.

Link to comment
Share on other sites

Salut sunt [RSS]R@re$$... am 17 ani si vreau sa te ajut runix din nou.

Pentru ca te-am ajutat si pe 0.3a cu , comunitatea cand eram TESTER [RSS] DM & STUNT , totul a decurs bine ;) pana ai bagat clan test si vreau din nou !

Am o activitate buna adica sunt pe sv zi de zi si m-as descurca chiar bine , sasa vizitez forumu asta zi de zi sa vad am vreo reclamatie :) am poze pe tot ce fac.. in PC la mine sunt vreo 850 de poze :)) daca nu ma insel

Link to comment
Share on other sites

Nume : [RSS]FakeBlack

Varsta : 18

De ce vrei : pt cas on pe forum 24/24 zi de zi iar pe sv vro 6-7 ore zi de zi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...