Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Imi cer scuze SeBBy


UNBLACKLIST SeBBy  

40 members have voted

  1. 1. Imi permiteti sa primesc o noua sansa?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

NICKNAME:  SeBBy

AKA COMPLET:   SeBBy. [cP.elite]SeBBy [RoA.Gods]SeBBy. SeBBy14,SeBBy16

VECHIME:    2015

MOTIVE BLACKLIST:  injuri staff (DareDevil si Fabian)

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA: Am intrat acum 2 saptamani 5 minute sa vad ce mai este pe server,noutati,playeri.

MESAJ:     

Dragă lume,

Astăzi, aș dori să-mi cer scuze din toată inima pentru orice greșeli, neplăceri sau suferință pe care le-am cauza playerilor de pe server. Îmi asum responsabilitatea pentru acțiunile mele și recunosc că am greșit.

Îmi pare sincer rău pentru orice cuvinte sau acțiuni care v-au rănit sau v-au făcut să vă simțiți neplăcut. Înțeleg că fiecare dintre voi merită respectul și bunătatea mea, iar eu promit să învăț din greșelile mele și să devin o persoană mai bună.

Vreau să vă asigur că nu am avut intenția de a vă răni sau de a vă afecta în vreun fel. Îmi doresc sa revin si sa discut  cu fiecare dintre voi și să vă ofer sprijinul și respectul pe care il meritati!

În viitor am  să fiu mai atent la impactul pe care îl pot avea asupra celor din jurul meu și să mă străduiesc să fiu o persoană mai înțelegătoare și empatică. Înțeleg că scuzele mele nu pot șterge complet greșelile mele, dar sper că veți avea încredere în faptul că îmi doresc să îmi repar relațiile și să mă schimb în bine.

Vă mulțumesc pentru răbdare și înțelegere. Sper că veți accepta scuzele mele și că vom putea construi un viitor mai bun împreună.

Le cer scuze si @DareDevil + @Fabiaŋ✦ pentru cuvintele urate adresate de la mine pentru ei si sper sa ma ierte si sa pot reveni sa ma joc alaturi de prietenii mei dragi de pe server

CU STIMA SI RESPECT AL VOSTRU PRIETEN,SeBBy.

  • Like 4
  • Haha 2
  • Sad 1
  • Shit 7
Link to comment
Share on other sites

trebuia sa mai astepti macar pana la vara,iti dau un pro de incurajare

Link to comment
Share on other sites

Comportament neiertator,cereri unbl timpurii,ne-educat,o sa ti dau pro,dar nu acum,cand mai cresti pana atunci ai contra-🫦

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

De ce mai intrati pe server cand aveti interdictie? Contra

Link to comment
Share on other sites

Si asa sunt 20-30 playeri nu cred ca ar strica un disperat ca SeBBy sa fie on 24/7 pe sv .

PRO.

Edited by [rK.legend]MihaY
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

iopyvc9.png

 

Creca nu ti a fost suficient de clar raspunsu lu bkp, om avea noi 20 pe sv dar mai bine ramanem asa cum suntem decat sa avem un maimutoi in calduri care se crede regele svului si sa se manifeste ca in junga, ma mir ca nu ai scris in cerere *m am schimbat* ca ma bufnea rasul, nici macar n ai avut curajul sa spui ca foloseai aimbot cand erai in libertate 

 

poqATvZ.png mai bine ti ai construi tie un viitor ca sa inveti sa te comporti cu o persoana si sa nu mai fi toxic, ai nevoie de mult timp pentru a fi alta persoana sau poate nu o sa ti iasa niciodata si vei ramane mereu asa cum esti

 

contra

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ramses. said:

iopyvc9.png

 

Creca nu ti a fost suficient de clar raspunsu lu bkp, om avea noi 20 pe sv dar mai bine ramanem asa cum suntem decat sa avem un maimutoi in calduri care se crede regele svului si sa se manifeste ca in junga, ma mir ca nu ai scris in cerere *m am schimbat* ca ma bufnea rasul, nici macar n ai avut curajul sa spui ca foloseai aimbot cand erai in libertate 

 

poqATvZ.png mai bine ti ai construi tie un viitor ca sa inveti sa te comporti cu o persoana si sa nu mai fi toxic, ai nevoie de mult timp pentru a fi alta persoana sau poate nu o sa ti iasa niciodata si vei ramane mereu asa cum esti

 

contra

D aia te respect mă că spui lucrurilor pe nume .

ON: M ai așteaptă poate mă convingi sa ți dau un răspuns pozitiv până atunci :contra: fără discuții 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ca si smd, ti-am dat pro de incurajare dar coaie ti s-a zis clar sa astepti, fie la vara, fie peste 2 ani. Respectă în plm regulamentul ăla că nu cred că nu poți să reziști fără samp ce drq. Si ca o mică precizare, textul ăla 100% e făcut pe chatgpt, "Vreau   asigur că nu am avut intenția de a vă răni sau de a vă afecta în vreun fel", bruh, faci o cerere de unblacklist sau ce dreq, fii realist și scrie cu cuvintele tale ce ai de scris.

edit: Vă rog să citiți tot textul ca o sa observati folosirea unor cuvinte care nu sunt in vocabularul sau. De asemenea am rugat chatgpt sa-mi faca un text de cerere unblacklist pe o comunitate si am primit un text cat de cat similar. Nu o spun sa fie impotriva ta, sebby, ia ca pe un sfat ce-ti spune lumea.

Edited by [NMK]DEV_
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mai bine scurt si la obiect, prea multa lozeala.. de incurajare ai un pro de mine, ai fost toxic si ai injurat de N ori stafful, oricum nu cred ca te ajuta la ceva aceste prouri dar cine stie..

Link to comment
Share on other sites

Contra, ai intrat de n ori pe server, chiar te am banat si eu de cateva ori. Asa ca ramai pe bara "Regele rw ului"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

contra , esti ultimul om.. ti am zis si in cealalta cerere de ce

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pro de incurajare sa vii in crips daca te am prins la skinny criminal in gang te jupui si iti fac implant de par in cap

  • Haha 3
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

pro

nu a daunat cu nimic serverului, sunt altii mai toxici decat el aici, nu dau nume olltimist

daca e sa se intoarca la blacklist se intampla peste cel putin 1 an, asa ca lasati l sa se mai joace

  • Like 3
  • Haha 3
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

PRO, dar nu prea cred ca o sa primesti unblacklist

Link to comment
Share on other sites

un sebby in plus nu o sa ajute sv-ul, mai bine cu un sebby in minus si sa fie totul calm si frumos. contra, sa revii prin 2026

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ramses. said:

poqATvZ.png mai bine ti ai construi tie un viitor ca sa inveti sa te comporti cu o persoana si sa nu mai fi toxic, ai nevoie de mult timp pentru a fi alta persoana sau poate nu o sa ti iasa niciodata si vei ramane mereu asa cum esti

Ia uite cine s a gasit sa vorbeasca, ala care sta non stop activ de la 8 dimineata pana seara tarziu s a gasit sa l judece pe ala de 15 ani cand tu la 24 iti dai sufletu aici\

Judeca l de orice altceva dar numai de viitor nu pentru ca tu esti mult mai rau ca el in cazul asta

 

1 hour ago, ramses. said:

ma mir ca nu ai scris in cerere *m am schimbat* ca ma bufnea rasul

Ba crede ma ca pe mine chiar m a bufnit cand am vazut ce ai scris

 

Cat despre cerere, ai pro de la mine, esti crud si ai de invatat si o sansa in plus nu strica nimanui

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

:accpetat:



Merita si el o noua sansa deoarece legal vorbind nu are consintamant asa ca n-are rost sa luam in serios vorbele spuse de dansul.

Link to comment
Share on other sites

Tura urmatoare, sa-ti gandesti si sa-ti scrii singur cererea de un-blacklist. 

N-ai nevoie de votul meu contra ca oricum o sa ai respins. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

cu mine n-ai fost nesimtit si sper sa nu fi nesimtit si cu altii daca o sa iei unblacklist , de la mine ai un PRO

Link to comment
Share on other sites

PRO

Si asa jucatori pe server sunt foarte putini, nu ai cu cine sa te saluti.

toti facem greseli.

Link to comment
Share on other sites

sebastian capatana iti voi acorda un PRO foarte mega mare deoarece nu am avut certuri pe server sper sa te rentorci si sa te bucuri de experienta de batalie cu sawn off dar as vrea ca tu sa nu folosesti cheats mai exact [lag.cs] eu iti recomand sa ati cumperi un router la 250 de lei ca sa nu mai ai probleme mult noroc cu cererea sper sa te antorci pe sv.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, [Legendary.p]Schwei said:

:accpetat:



Merita si el o noua sansa deoarece legal vorbind nu are consintamant asa ca n-are rost sa luam in serios vorbele spuse de dansul.

Stiu ca exemplu asta e prea la extrem... Dar... Daca un baiat de 13 ani omoara toata familia lui "lucru ce sa intamplat de "n" ori in lumea asta." Nu primeste pedeapsta findca nu are judecata? :) ba din crontra. Stiu ca e un exemplu prea la extrema, ce vreau sa ajung sa fac sa intelegi cu asta? De cand sunt in Spania, parinti mei m-au educat sa fiu un baiat muncitor, nu prea am invatat eu ca mna nu ne place cartea, de la 14 ani muncesc sa faci un ban si nu am avut pic de lipsa de respect fata de cei cu varsta inaintata, sauu chiar si cu cei de varsta mea sau mai mici, am avut parte si de racism din cauza ca sunt roman in strainatate, si totusi nu m-am coborat la nivelul lor si am avut lipsa de respect,  aici nu e vorba ca are 15 ani si nu are mentalite, evident ca nu are, e o varsta de copil, dar una e sa nu ai mentalite in a lua "x" decizii etc etc, si alta e sa fi needucat :)

 

A nu avea mentalitate nu te face sa te pui sa injuri ca disperatu intr-un joc, ci lipsa de educatie lipsa de respect, cea ce in ziua de astazi nu mai gasesti asa ceva in tineri din ziua de azi. Cei 2 mentionati,

 

fabian si devil puteti lua decizia 

 

Restu nu mai are rost sa va dati cu parerea, cei doi mentionati mai sus sa vb intre ei 2 si sa decida.

 

Pool closed, astepti pana iti va raspunde macar 1 dintre ei.

 

P.S Daca crezi ca le poti da mesaje pe forum gresesti findca am sa te las doar sa vezi forumu sa vezi raspunsul nu sa poti posta, comenta, da like, sau trimite mesaje ;).

  • Like 7
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

ca dovada la ce se vorbea acum cateva saptamani, cam asta este interesul pe care jucatorii il acorda unei cereri de genul

o cerere facuta de chatgpt, nimic sincer, nimic de care o sa tina cont in viitor, o sa revina pe comunitate si o sa faca aceleasi lucruri pe care le-a facut si inainte

ma rog, pro, nu merita sa aiba blacklist doar pentru ca are probleme de personalitate, daca era sa dati blacklist la toti jucatorii toxici de pe serverul asta zburam mai mult de 3 sferturi de aici

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Bkp, inspiri frica și mie dar mai ales unui copil de 13 ani, fii mai drăguț oricum, PRO Sebby 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...