Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Problema mai car


eLtRaCk

Recommended Posts

Numele tau: eLtRaCk

Descriere: aveam si eu un tractor premium si a disparut din stats, aveam bullet si tractor si tractoru s a dus dupa tataia dumnezeu stie

Poza/Video: nu i nevoie, nu l mai am in cont

@DjAndy doresc sa fiu nelamurit ca am facut mape ca sa achizitionez acel tractor care imi e si emblema si nu vreau sa irosesc bunatate de vehicul 

ms

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, eLtRaCk said:

 

@DjAndy doresc sa fiu nelamurit ca am facut mape ca sa achizitionez acel tractor care imi e si emblema si nu vreau sa irosesc bunatate de vehicul 

ms

 

se zice ca vrei sa fii lamurit, ca nelamurit esti deja

tu erai ala de ziceai ca vr sa dai la drept frt

daca tu nu dai renew cine vrei sa ti plateasca asigurarea? djandy?

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, [Legendary.p]Schwei said:

Ai dat renew ?

n am dat frt

si io ce fac acu

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, eLtRaCk said:

n am dat frt

si io ce fac acu

cumperi alta frt

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, eLtRaCk said:

si io ce fac acu

alegi varianta suna un prieten

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, [NMK]DEV_ said:

cumperi alta frt

Dar e o mare prostie daca chiar trebuie sa cumpar altu 

Adica serios acum, eu daca uit sau nu am timp? hai ca mai ziceam daca n o puteam conduce daca nu i dadeam renew, dar nu sa mi o scoata dupa cont doar fiindca n am avut timp sau ca am uitat de ea

 

3 hours ago, ramses. said:

se zice ca vrei sa fii lamurit, ca nelamurit esti deja

tu erai ala de ziceai ca vr sa dai la drept frt

daca tu nu dai renew cine vrei sa ti plateasca asigurarea? djandy?

Diferenta dintre tine si un animal e ca animalul nu vorbeste, dar tu da

Daca nu platesc asigurarea vin astia de la asigurari sa mi ia masina din curte, nu? trebuia facut in asa fel incat sa l ai in cont si sa nu l poti conduce pana nu i dai renew, nu sa mi l scoata de tot drecu ca nu i masina de furt sa mi o confiste politia

@RuNix 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Am pierdut 2 monster-uri :)) asta e si ideea sistemului cu renew, sa fii activ macar 1 data pe luna.. Daca ai uitat, inseamna ca nu a contat, deci nu mai avea speranțe..

Ar trebui totusi sa existe o bancă si toate propietatile cand uiti sa le achiti, sa se duca acolo sa le poti recupera cu o suma mai mare si sa iti creasca renew-ul la acea propietate.. 

Si eu sa fiu propietarul la bancă, n-ar fi misto? 

Edited by SLAYER
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, SLAYER said:

Am pierdut 2 monster-uri :)) asta e si ideea sistemului cu renew, sa fii activ macar 1 data pe luna.. Daca ai uitat, inseamna ca nu a contat, deci nu mai avea speranțe..

Ar trebui totusi sa existe o bancă si toate propietatile cand uiti sa le achiti, sa se duca acolo sa le poti recupera cu o suma mai mare si sa iti creasca renew-ul la acea propietate.. 

Si eu sa fiu propietarul la bancă, n-ar fi misto? 

Daca am uitat fii sigur ca am uitat din cauza ca prioritatile de zi cu zi conteaza mult mai mult, eu n am cum sa mai stau cu gandul ca trebuie sa vin sa dau renew cand am altele pe cap, oarecum asta e un gand care pentru multi e pus pe ultimul loc si bineinteles ca se uita

Este o necesitate, nu zic nu, dar nu este o necesitate asa mare incat sa ti ramana gandul fixat in minte cum ca trebuie sa vi sa dai renew, il zici acum si maine il uiti, si chiar daca imi amintesc sa vin si nu pot, ce fac? il pierd ca ce? la business mai inteleg, dar la masinile personale e chiar o prostie, o masina cu premium options este 200 gems, nu 50.

Daca esti inactiv aia e frate, de ce sa fii obligat? e spre binele serverului dar dezavantajele apar catre tine

Edited by eLtRaCk
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Daca vrei tu sa compari cu ce se intampla in realitate, uite am eu un exemplu mai potrivit. Ce se intampla cand nu platesti rata la masina? Ca pana la urma rata lunara este 🤣 gems ul a fost doar avansul. Ramai fara ea, aia se intampla.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa intri macar odata in 120 de zile ca sa dai renew, daca uiti s-a dus.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, eLtRaCk said:

Daca am uitat fii sigur ca am uitat din cauza ca prioritatile de zi cu zi conteaza mult mai mult, eu n am cum sa mai stau cu gandul ca trebuie sa vin sa dau renew cand am altele pe cap, oarecum asta e un gand care pentru multi e pus pe ultimul loc si bineinteles ca se uita

Este o necesitate, nu zic nu, dar nu este o necesitate asa mare incat sa ti ramana gandul fixat in minte cum ca trebuie sa vi sa dai renew, il zici acum si maine il uiti, si chiar daca imi amintesc sa vin si nu pot, ce fac? il pierd ca ce? la business mai inteleg, dar la masinile personale e chiar o prostie, o masina cu premium options este 200 gems, nu 50.

Daca esti inactiv aia e frate, de ce sa fii obligat? e spre binele serverului dar dezavantajele apar catre tine

nu sta suparata, nu ai de ce, da click aici si se rezolva

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

 

"

Daca am uitat fii sigur ca am uitat din cauza ca prioritatile de zi cu zi conteaza mult mai mult, eu n am cum sa mai stau cu gandul ca trebuie sa vin sa dau renew cand am altele pe cap, oarecum asta e un gand care pentru multi e pus pe ultimul loc si bineinteles ca se uita

Este o necesitate, nu zic nu, dar nu este o necesitate asa mare incat sa ti ramana gandul fixat in minte cum ca trebuie sa vi sa dai renew, il zici acum si maine il uiti, si chiar daca imi amintesc sa vin si nu pot, ce fac? il pierd ca ce? la business mai inteleg, dar la masinile personale e chiar o prostie, o masina cu premium options este 200 gems, nu 50.

Daca esti inactiv aia e frate, de ce sa fii obligat? e spre binele serverului dar dezavantajele apar catre tine

"
Pe server ar bate vantul, dar ar exista un numar exagerat de vehicule care doar stau si nu au niciun un folos, cu ce ar ajuta asta serverul, sa-l puna la mai mult treaba pe degeaba ? :))

Cam asa se reflecta si gandirea omului, orice cumperi trebuie sa aibe un folos anume, daca nu-l folosesti, la ce il mai cumperi? :))

Lock.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...