Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Imi cer scuze, [XSR]NexT.


[XSR]NexT._.

Vot  

48 members have voted

  1. 1. Vot


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

NICKNAME:  [XSR]NexT.  

VECHIME:   2010

MOTIVE BLACKLIST:    Principalul motiv a fost ca am dat ban mai multor admini, ce a urmat a fost for fun.

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA:   Undeva in vara lui 2023.

MESAJ:     Salut, vreau sa mi cer scuze fata de jucatorii carora le am stricat micuta distractie prin “razbunarile” mele fata de admini figuranti si alti jucatori needucati, care aparent au facut si ei cereri unblacklist pe aici, salut MAIDEN.

Vreau sa va zic de pe acum ca eu nu mai activez pe samp, timpul nu mi permite asta.

Totusi, am facut multe prostii pe server, de la injuraturi in pm cu nume asemanator adminilor care si dadeau ban, la bug abuse de facut coins cu ajutorul altor admini si rcon, se stiu ei, le multumesc ca ma lasau sa joc ocazional si nu erau disperati. Unii se amuzau, altii ma injurau, tot ce vreau e sa mi cer scuze fata de acei jucatori nevinovati.

Edited by [XSR]NexT._.
Link to comment
Share on other sites

contra, ti-au furat astia mercedesu si acu ti-ai amintit de samp

  • Like 6
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nici nu stiu daca sa te cred :haha:. De cand te afecteaza asa mult blacklistu?De indata ce oricum joci si nu eziti macar o secunda sa arati cine esti prin apucaturile tale :))

Nvm, pe mine mai amuzat uneori si nu mi-ai creat probleme. In miniatura ta, ai si aspecte bune pe langa altii care efectiv cu prezenta lor provoaca greata. 

Pe rss daca dispare drama, pica si comunitatea. Deci pro, ce se poate întâmpla? :))

Link to comment
Share on other sites

pro, chiar sunt curios ce s-ar intampla daca ai reveni pe comuntiate

daca chiar nu ai timp, sigur nu il vei folosi sa faci rau

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Ba poate ca ai facut cate ai facut, dar in mare ai si o latura buna a ta pe care am putut sa o vad de la ultima noastra disputa

Putem spune ca faceai ce faceai mai mult in prostie, nu din frustrare, intr un fel te amuzai si tu dar si altii

Eu iti dau pro, chiar cred ca nu esti la acel nivel critic la care era tyson

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, SLAYER said:

Nici nu stiu daca sa te cred :haha:. De cand te afecteaza asa mult blacklistu?De indata ce oricum joci si nu eziti macar o secunda sa arati cine esti prin apucaturile tale :))

Nvm, pe mine mai amuzat uneori si nu mi-ai creat probleme. In miniatura ta, ai si aspecte bune pe langa altii care efectiv cu prezenta lor provoaca greata. 

Pe rss daca dispare drama, pica si comunitatea. Deci pro, ce se poate întâmpla? :))

Nu ma afecteaza zici bine, oricum nu am timp de a mai intra pe orice fel de joc, si scopul a fost doar de a mi cere scuze jucatorilor afectati :)

1 minute ago, eLtRaCk said:

Ba poate ca ai facut cate ai facut, dar in mare ai si o latura buna a ta pe care am putut sa o vad de la ultima noastra disputa

Putem spune ca faceai ce faceai mai mult in prostie, nu din frustrare, intr un fel te amuzai si tu dar si altii

Eu iti dau pro, chiar cred ca nu esti la acel nivel critic la care era tyson

3 minutes ago, feather said:

pro, chiar sunt curios ce s-ar intampla daca ai reveni pe comuntiate

daca chiar nu ai timp, sigur nu il vei folosi sa faci rau

 

Si cand aveam timp, intram doar sa le arat vulnerabilitatile, ii faceam sa si dea ban intre ei, chestii d astea prostesti.

 

@eLtRaCk da, ma amuzam, merci de parere, stii foarte mult ca si tu ca multi altii ma injurai, pana ai inteles exact ca nu faceam ceva personal :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nu stiu cum erai cu altii dar cu cu mine cel putin erai un baiat de nota 12 si totusi nu cred ca o sa repeti greselile pe care le ai facut.

pro, nu strica un player in minus de la blacklist

Link to comment
Share on other sites

sincer nu mi-ai cauzat mie probleme si asa, se mai intampla sa calcam si stramb dar chiar sunt curios de ce se poate intampla daca iei un-blacklist, oricum, sunt convins ca daca iei un-blacklist nu o sa ajungi ca tyson, pari de 100 de ori mai matur. sa vedem ce se va intampla, de la mine ai un vot pro

Link to comment
Share on other sites

pro numai pt ca a facut si unele lucruri bune, nu mai fiti asa rai. Macar nu a fost un prefacut in cerere ca altii

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ba vere eu n am nimic cu tn da iti zic asa esti prost, dam cartile pe fata

 

pana la urma pro 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

PRO Next cu mine mereu ai fost de treaba si asa au luat unbl altii mult mai toxici decat tine succes cu cererea !

Edited by MihaY.)
Link to comment
Share on other sites

Sunt doua luni ba next de când băgai boți pe server și dădeai cu troll?cum creștea serverul un pic peste 30 se știe apăreai și dădeai troll,ce nebun ești tu deja te joci pe srv,cererea asta e doar pt nebuneala ta,la anu sa faci cerere pt capitan 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sincer nuj ce plm mai vr unbl ca sa ce

din partea poti sa revii oricum eu nu mai joc fun fact nu ai cu ce sa ma deranjezi 

daca ei te vor bn daca nu asta e 

app, trm poze cu mertanu ca ti fac oferta pe el

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tweet the big dog said:

sincer nuj ce plm mai vr unbl ca sa ce

din partea poti sa revii oricum eu nu mai joc fun fact nu ai cu ce sa ma deranjezi 

daca ei te vor bn daca nu asta e 

app, trm poze cu mertanu ca ti fac oferta pe el


E scump ma..

Edited by [XSR]NexT._.
Edit
Link to comment
Share on other sites

Pro, cu mine ai fost o persoană foarte ok, ai avut câteva ieșiri mai urate cu anumite persoane de pe server dar pert total ai merita să revi.

Link to comment
Share on other sites

Pro!! Cu mine ai fost baietas

Link to comment
Share on other sites

pro n am avut prob cu tn

Link to comment
Share on other sites

:contra: Esti toxic si in 2023 rupeai s0bu undercover

Link to comment
Share on other sites

Nu e ca si cum imi doresc sa fiu lasat sa joc sau mai stiu eu ce, chestia asta e exclusa, stie toata lumea ca pot intra si juca, am spus clar, vreau sa mi cer scuze fata de jucatorii care chiar se jucau si le am stricat distractia.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, [XSR]NexT._. said:

Nu e ca si cum imi doresc sa fiu lasat sa joc sau mai stiu eu ce, chestia asta e exclusa, stie toata lumea ca pot intra si juca, am spus clar, vreau sa mi cer scuze fata de jucatorii care chiar se jucau si le am stricat distractia.

si pt ce drq mai faci topic? 

  • Haha 3
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...