Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


imi cer scuze ceapuc


[esu.familia]ceapuc

imi dati a doua sansa?  

45 members have voted

  1. 1. vreti sa iau unblacklist?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

NICKNAME:    distancezero.

AKA COMPLET:   [esu.fuhrer]ceapuc, [esu]leroymerlin, CEAPUC)._, ava.esu si altele

VECHIME:    2017

MOTIVE BLACKLIST: cheats (aimbot)    

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA: undeva prin mai nu mai stiu exact    

MESAJ:     In aceasta cerere de unblacklist vreau sa imi cer scuze fata de adminii pe care i-am injurat din pura frustrare si playerii de care mi-am batut joc, nu mi-am dat seama la ce masuri se pot ajunge din cauza acestor chestii care au fost facute doar din prostia mea. Pentru ce am facut si ce am gresit promit ca nu se va mai intampla niciodata, am sa va dovedesc cat de mult m-am schimbat in ultimul timp daca imi veti acorda o a doua sansa. Am primit blacklist din cauza codurilor si a comportamentului toxic. Imi este dor sa joc alaturi de prietenii mei care inca joaca pe server (cred) si sa avem momente amuzante intre noi. Aici sunt linkurile de la reclamatiile facute impotriva mea:

link de la prima cerere de unblacklist:

Am incercat sa fiu cat de serios posibil in aceasta cerere.


 

                                                                                                                                                        Va multumesc pentru timpul acordat.

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pro, tin sa zic ca mai intru cu el pe vc si s-a maturizat de cand a luat blacklist. Merita sa joace din nou pe sv

Link to comment
Share on other sites

Pro , a trecut multa vreme , precis te-ai schimbat si vei fi un nou si imbunatatit CEAPUC :D sper sa revii cat mai curand.

Link to comment
Share on other sites

PRO frate si asa nu prea mai e dm pe server daca revii tu poate revine si Herc , Karma , Xae , Mrle si avem ce juca cum era mai demult si oricum cred ca ti-ai invatat lectia si o sa lasi codurile de oparte sper sa revii ❤️

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:pro:ba ca tot vin sarbatorile si omu a stat prea mult pe bara.

Link to comment
Share on other sites

pro meriți sa revi ceapuci 

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Andra said:

pro meriți sa revi ceapuci 

ce sexy esti in poza mr 

 

pro frate dar sa ti iei dumper premium ca altfel jar mananci 

  • Haha 4
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

PRO, dar am asteptari de la tine. 

De data asta ti-am dat pro pentru ca avem nevoie de jucatori :))

Link to comment
Share on other sites

Pro Ceapuc, cu totii meritam o a doua sansa, sigur ti-ai invatat lectia dupa atata timp pe bara.

Link to comment
Share on other sites

Nu-s impresionat. La cum te stiu eu, n-ai cum sa te schimbi brusc. Sunt doar niste texte insirate basic pe care orice blacklister le-ar spune in situatia asta. A trecut putin timp, inca nu mi-a trecut de tine si talentele tale de copil pr0st crescut la fel cum  sunt si altii din breasla ta(se stiu ei) dar inca sunt suportati pana intr-o zi. 

Contra. 

Link to comment
Share on other sites

Eu inca is frustrat ca astia de sus ti-au dat blacklist doar dupa 4 ani decand jucai cu coduri. Asa ca daca iei unblacklist la primul "mu13" ce il scrii pe chat te banez iar sa ne intelegem.

:contra:

  • Like 2
  • Haha 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

pro l am gasit de cateva ori pe un sv si nu mai joaca cu coduri cel putin acolo. ai pro copile

Link to comment
Share on other sites

pro fra,  oricum e nevoie de playeri, eu am primit sansa de a ma reintoarce, asa ca e randul meu sa ofer pro la ceilalti, totusi nu inteleg pe unii de ce ar juca cu cheat-uri pe un joc vechi de 20 ani, oricum fiecare la momentul sau va fi prins, asa cum ai fost si tu. Te astept pe server, dar fara coduri.

Link to comment
Share on other sites

pro ceapuc, eu sper ca te ai schimbat; oricum singurul mod prin care poti demonstra asta este sa primesti unblacklist si sa dovedesti pe server ca timpul a contat in schimbarea ta ca persoana online. te astept in hte, spor

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, [Legendary.p]Schwei said:

Eu inca is frustrat ca astia de sus ti-au dat blacklist doar dupa 4 ani decand jucai cu coduri. Asa ca daca iei unblacklist la primul "mu13" ce il scrii pe chat te banez iar sa ne intelegem.

:contra:

mai frustrant o sa fie faptu când o sa înceapă sa urle la tine  la voi adminii aceeași playeri care scriu aici "pro ceapuci te-ai schimbat" "ADMIN VERIFICA RAPORTU IN PLM NU VEZI CA ASTA RUPE CODU BAAAAAAAA" dar aia e acum,contra evident o sa îți bagi codurile imediat ce o sa vezi ca te arunca ăștia de pe harta și certurile și înjurăturile vor veni tot pe aceeași treaba,iar adminii care dau pro vor ignora fiindcă trebuie reclamație e "jucător vechi cu experienta".

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, SLAYER said:

Nu-s impresionat. La cum te stiu eu, n-ai cum sa te schimbi brusc. Sunt doar niste texte insirate basic pe care orice blacklister le-ar spune in situatia asta. A trecut putin timp, inca nu mi-a trecut de tine si talentele tale de copil pr0st crescut la fel cum  sunt si altii din breasla ta(se stiu ei) dar inca sunt suportati pana intr-o zi. 

Contra

cum a zis și Katalin mai sus , vorbe prea basic , asta ar zice orice bl-er :))

esti prea obsedat de coduri ca sa te lași de ele , plus de asta ai intrat mereu undercover din ce știu.

Edited by GROUND
M
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pro la ceabuci un om de nota 10 se mai joaca el cu atentat da trebuie sa iertam,kiss love? PRO

Edited by kenzor1337
Link to comment
Share on other sites

Pro,daca aveti mila de esu,el era stalpu care statea proptit sa nu cada

Link to comment
Share on other sites

PRO, ne mai trebuie un expert in dm pe sv, ca m-am plictisit smr =)))

Link to comment
Share on other sites

On 11/5/2023 at 10:06 AM, [Legendary.p]Marian said:

mai frustrant o sa fie faptu când o sa înceapă sa urle la tine  la voi adminii aceeași playeri care scriu aici "pro ceapuci te-ai schimbat" "ADMIN VERIFICA RAPORTU IN PLM NU VEZI CA ASTA RUPE CODU BAAAAAAAA" dar aia e acum,contra evident o sa îți bagi codurile imediat ce o sa vezi ca te arunca ăștia de pe harta și certurile și înjurăturile vor veni tot pe aceeași treaba,iar adminii care dau pro vor ignora fiindcă trebuie reclamație e "jucător vechi cu experienta".

dacă ne luăm după judecata ta, nu mai primește nimeni unblacklist, fă stunt singur cu andreutza11 și gata vere, lasă frustrările de o parte că e vorba de un copil care crește și se maturizează mai devreme sau mai târziu, jur că degeaba ai vârsta pe care o ai, pentru că dacă ne luăm după criteriile tale, nu mai ajungem nicăieri. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Lăsați copiii să se joace că sunteți codați de la nab la general *jk jk*… or noot???. Vine frigu’, gt, în casă la samp!!!!
On: ești arogant tu așa, dar n-am pretenții prea mari, ești necopt încă, să mai crești și tu să ai ceva mai mult în căpșor. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

contra ai intrat de n ori pe sv desi ai avut bl bn frt cn mai ia in serios gtau gamingu in general da plm cum se zice nai avut bun simt asta este csf

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

PRO, once he helped me to kill hercules.. because I couldn’t ve do it by my own. Mature guy, fun boy, and he makes good kebabs, also good passenger in car when we catch president. 
Give him a chance, because even his mom doesnt like him

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

On 11/4/2023 at 11:45 PM, [Legendary.p]Schwei said:

Eu inca is frustrat ca astia de sus ti-au dat blacklist doar dupa 4 ani decand jucai cu coduri. Asa ca daca iei unblacklist la primul "mu13" ce il scrii pe chat te banez iar sa ne intelegem.

:contra:

Ai aici tot ce trebuie stiut.

 

· ❌NO ADMIN

· ❌NO CONT BACK

·❌ NO CONT DE FORUM

 

✅ Totul de la 0, sa primesti admin doar cu cerere de aici in 200 ani tine cont de regula asta. Sa fiu mort ma trezesc doar sa-ti dau demote.

 

in rest mult succes. Dont [Censored] up this time

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
  • Fabiaŋ✦ unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...