Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie ollTiMisT. - Instigare la cearta


MihaY.)

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nick-ul tau pe forum: [hTe.Legacy]MihaY
Nick-ul celui reclamat: ollTiMisT.
Link catre profilul celui reclamat: http://forums.rss-ro.com/index.php?/profile/15571-olltimist/
Motiv: Instigare la cearta 
Dovada: https://imgur.com/a/b8jQ9pG
Topicul(optional): -

Altele cuvinte: Nu te-am bagat in seama si instigi la cearta bun mi-ai dat reply la acel stats update unde faceai misto de mine fara sa te bag in seama te-am lasat dar vad ca nu te potolesti bun vedem aici ce si cum .

Atunci cand o sa te bag in seama sa vii sa ma iei peste picior daca un GM are voie sa faca misto asa bun o sa incep si eu cu mistouri urate :)) 

Si apropo mai du-te pe deal practic ma faci cioban si aia cu sapa practic ma faci sclav sau ce . 

P.S sa nu aud ca cica nu sunt instigari v-am dat eu traducerea mai sus .

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Trăiască familia ta și tot ce iubești tu atât de sensibil ești băby ? Să fie oameni serioși..

Dacă a ajuns un copil să-i spună la un capitan "Frustrat" ... Da cine ești tu mă să vorbești așa cu cei mai mari ca tine și cu grad? "Cică nu o să mă banezi tu pe mine nici in 9 veți ale tale". Te crezi prea important pisi...asta cum iesă că ție ți se permite să vorbești așa da când îți spune cineva un adevăr nul accepți ?  Sensibil mai ești coiță.

https://i.imgur.com/d1H3Jvt.jpg

Să nu vi să-mi spui că dacă îl deranja pe Fabian mă sancționa el .

 

Edit: Wow sensibilule dar ce mai instigare ..

Eu nu te-am făcut cioban am vrut sa spun sa mai lași samp-ul.. să mai ieși afară , să mai tragi o gură de aer cum am și spus în acel stats update.

Edited by ollTiMisT.
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ollTiMisT. said:

Trăiască familia ta și tot ce iubești tu atât de sensibil ești băby ? Să fie oameni serioși..

Dacă a ajuns un copil să-l numească pe un capitan "Frustrat" ... Da cine ești tu mă să vorbești așa cu cei mai mari ca tine și cu grad? "Cică nu o să mă banezi tu pe mine nici in 9 veți ale tale". Te crezi prea important pisi...asta cum iesă că ție ți se permite să vorbești așa da când îți spune cineva un adevăr nul accepți ?  Sensibil mai ești coiță.

https://i.imgur.com/d1H3Jvt.jpg

Să nu vi să-mi spui că dacă îl deranja pe Fabian mă sancționa el .

Nush unde e gara ta acolo si vezi ca era status update cu lock nici nu aveai de ce da reply acolo dar mna ai GM degeaba :)))))

Pai da eu cred ca Fabian a inceput cu gura mare primul nu cred ca era nevoie sa te bagi care nici macar nu esti in t4l :))))

Si daca era ceva imi stergea stats Fabian sau nush imi dadea pm .

Dar tu asa esti de cand te stiu un toxic care cauta atentie ca sa faca + rep pe spatele meu csf

Nu tin minte sa te fi bagat pe tine in seama vreodata tu cam mereu iti cautai atentie de la mine aiurea .

 

P.S care copil manca-ti-as ca sunt curios da-mi discordu sau nr tau in pm sau ce vrei sa te sun sa vorbim si vedem ce copil sunt =)))))))

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

Nush unde e gara ta acolo si vezi ca era status update cu lock nici nu aveai de ce da reply acolo dar mna ai GM degeaba :)))))

Pai da eu cred ca Fabian a inceput cu gura mare primul nu cred ca era nevoie sa te bagi care nici macar nu esti in t4l :))))

Si daca era ceva imi stergea stats Fabian sau nush imi dadea pm .

Dar tu asa esti de cand te stiu un toxic care cauta atentie ca sa faca + rep pe spatele meu csf

Nu tin minte sa te fi bagat pe tine in seama vreodata tu cam mereu iti cautai atentie de la mine aiurea .

 

P.S care copil manca-ti-as ca sunt curios da-mi discordu sau nr tau ce vrei sa te sun sa vorbim si vedem ce copil sunt =)))))))

"Cică să facă rep pe spatele meu " M-ai omorât=))))) pot să-mi setez cât vreau eu rep .. de fapt după regulament da mă toxic de aia toți au ură pe tine tu ești un fel de ăla care ..... Nu mai zic că te simți să-ți dau discord , Nr de telefon ? M-ai bine îmi pierd timpul aruncând în apă pietre decât cu tine .

Da uite că m-am băgat eu in seama că prea te crezi important ..

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ollTiMisT. said:

"Cică să facă rep pe spatele meu " M-ai omorât=))))) pot să-mi setez cât vreau eu rep .. de fapt după regulament da mă toxic de aia toți au ură pe tine tu ești un fel de ăla care ..... Nu mai zic că te simți să-ți dau discord , Nr de telefon ? M-ai bine îmi pierd timpul aruncând în apă pietre decât cu tine .

Da uite că m-am băgat eu in seama că prea te crezi important ..

Esti avocatul lui Fabian sau ceva din ce vad fain

Inafara de tine Drop , slayer si cativa din t4l nush care au boala pe mine :)))

 

 

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

Esti avocatul lui Fabian sau ceva din ce vad fain

Inafara de tine Drop , slayer si cativa din t4l nush care au boala pe mine :)))

 

 

Cei mai serioși băieți au boală pe tine că ești toxic .. dc nimeni nu zice nimic de băieții care i-ai spus tu ? Că fiecare își vede de treaba lui ..  da sunt un fel de ajutor de avocat .

Așteaptă răspunsul final și fără off-topic .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ollTiMisT. said:

Cei mai serioși băieți au boală pe tine că ești toxic .. dc nimeni nu zice nimic de băieții care i-ai spus tu ? Că fiecare își vede de treaba lui ..  da sunt un fel de ajutor de avocat .

Așteaptă răspunsul final și fără off-topic .

Oricum daca nu iei warn sau ceva pentru ca mai facut cioban si sclav in mod indirect am contestatia in copy paste

@bkp mi-a dat demote la GM in Ianuarie pentru cuvantul sclav si cateva instigari asa ca spor

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

Oricum daca nu iei warn sau ceva pentru ca mai facut cioban si sclav in mod indirect am contestatia in copy paste

@bkp mi-a dat demote la GM in Ianuarie pentru cuvantul sclav si cateva instigari asa ca spor

=)))))))))) Dacă am zis sa te duci pe deal înseamnă că te-am făcut cioban ? Bă mor cu tine serios vorbesc .. ieși frate afara mai trage o gură de aer și revinoți la viață... Du-te mă și fă contestație =))) dacă asta îți place .

 

A da vezi că pe spatele meu ai făcut +1 rep ești bucuros ? =)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ollTiMisT. said:

=)))))))))) Dacă am zis sa te duci pe deal înseamnă că te-am făcut cioban ? Bă mor cu tine serios vorbesc .. ieși frate afara mai trage o gură de aer și revinoți la viață... Du-te mă și fă contestație =))) dacă asta îți place .

 

A da vezi că pe spatele meu ai făcut +1 rep ești bucuros ? =)))

Esti plictiitor daca nu ma instigai in reply dupa in stats nici nu te bagam in seama cum nu am facuto 2-3 luni ca nu am nevoie :)))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

Esti plictiitor daca nu ma instigai in reply dupa in stats nici nu te bagam in seama cum nu am facuto 2-3 luni ca nu am nevoie :)))))))))))))

Hai că e bine mai faci și tu +1 post , +1 rep pe spatele meu =))) hai gata așteptăm răspunsul de la cei responsabili .

Link to comment
Share on other sites

Just now, ollTiMisT. said:

Hai că e bine mai faci și tu +1 post , +1 rep pe spatele meu =))) hai gata așteptăm răspunsul de la cei responsabili .

Luati si asta in considerare https://imgur.com/a/OpxhF4a

Tot eu instig csf

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

Luati si asta in considerare https://imgur.com/a/OpxhF4a

Tot eu instig csf

Și unde este instiga ? =))))))) Ferească Sfântul.

Bă du-te și lasă-mă că mă doare capul de tine .. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ollTiMisT. said:

Și unde este instiga ? =))))))) Ferească Sfântul.

Bă du-te și lasă-mă că mă doare capul de tine .. 

Tu ma bagi in seama dupa 3 luni cat nici macar nu am adus vorba de tine si tot pe tine te doare capul ?

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

Tu ma bagi in seama dupa 3 luni cat nici macar nu am adus vorba de tine si tot pe tine te doare capul ?

 

Deja nici la acel stats update făcut de alt cineva nu pot sa spun nimic ? =))))) Am zis că ești sensibil și să nu te omoare cu adevărul că îi dai ban doar asta și poți nu ? =))))))

Link to comment
Share on other sites

Just now, ollTiMisT. said:

Deja nici la acel stats update făcut de alt cineva nu pot sa spun nimic ? =))))) Am zis că ești sensibil și să nu te omoare cu adevărul că îi dai ban doar asta și poți nu ? =))))))

De parca tu inafara de moderat forumu de pe RSS esti in stare de ceva 

 

Link to comment
Share on other sites

Nici tu nu esti cruce de biserica Mihay, au fost N cazuri cand ai instigat la randul tau :) 

 

Closed

  • Like 3
  • Haha 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

  • DREAMZ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...