Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie KrYsTy - comportament indecent


eLtRaCk

Recommended Posts

Model :

 

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nick-ul tau pe forum:turcul
Nick-ul celui reclamat: 
KrYsTy
Link catre profilul celui reclamat: KrYsTy
Motiv:Faptul ca este membru staff
Dovada:Jos
Topicul(optional):Profilul lui

Altele cuvinte:Ceva mai aspru pentru el,nu i prima si nici ultima data

egmF9yM.jpg

j5V6piz.jpg

 

oRkPxft.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca tu n-ai avut nicio treaba cu stats ala update, nici tu si nici celalalt bou,  si voi tot cu instigari la cearta ati venit, astept sa fiu sanctionat si sa fiti si voi sanctionati la randul vostru, hai te req

Edited by KrYsTy
  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, KrYsTy said:

Avand in vedere ca tu n-ai avut nicio treaba cu stats ala update, nici tu si nici celalalt bou,  si voi tot cu instigari la cearta ati venit, astept sa fiu sanctionat si sa fiti si voi sanctionati la randul vostru, hai te req

Faptul ca te aprinzi precum o scanteie lasa de dorit,patezi imaginea forumului cu postarile tale,nici nu ti poti mentine starea fara sa nu injuri

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Deci că să înțeleg, dacă tu te legi de cineva și vin unul,doi și îți spun că nu e ok ce faci e o greșeală și tu tre sa te aprinzi până la capătul lumii să arăți că tu ai dreptate?asta vrei să transmiți?văd că deja ai trecut la amenințări in realitate sa ne spui și nouă ce vrei sa faci aici pe comunitate că să știm la ce mai ești bun.Nu voi lua eu decizia pt că @bkp a decis ceva in privința ta și consider că tot el ar dori sa termine 

 

Edited by [OuTlawz]ImperialisT
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [OuTlawz]ImperialisT said:

Deci că să înțeleg, dacă tu te legi de cineva și vin unul,doi și îți spun că nu e ok ce faci e o greșeală și tu tre sa te aprinzi până la capătul lumii să arăți că tu ai dreptate?asta vrei să transmiți?văd că deja ai trecut la amenințări in realitate sa ne spui și nouă ce vrei sa faci aici pe comunitate că să știm la ce mai ești bun.Nu voi lua eu decizia pt că @bkp a decis ceva in privința ta și consider că tot el ar dori sa termine 

 

se pare ca esti c-am batut in cap, ce zic eu si ce zici tu nu se pupa nimic, instigarile si injuriile la bădărani ăștia 2 nu le vezi nu?! le vezi doar pe ale mele si incerci sa te abati numa asupra mea nu?! ai fost si esti in continuare un Nimic cu N mare in acest staff, nu esti in stare sa iei o decizie, tre sa vina alt " NIMIC " sa ia o decizie TOT ASUPRA MEA ? :D sunteti mana in mana, nu ma astept la nimic, decat sa fiu sanctionat si atat, sanctionati-ma ca asa se intampla cand vă faceti " colțisorul " vostru de băștinași. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, KrYsTy said:

se pare ca esti c-am batut in cap, ce zic eu si ce zici tu nu se pupa nimic, instigarile si injuriile la bădărani ăștia 2 nu le vezi nu?! le vezi doar pe ale mele si incerci sa te abati numa asupra mea nu?! ai fost si esti in continuare un Nimic cu N mare in acest staff, nu esti in stare sa iei o decizie, tre sa vina alt " NIMIC " sa ia o decizie TOT ASUPRA MEA ? :D sunteti mana in mana, nu ma astept la nimic, decat sa fiu sanctionat si atat, sanctionati-ma ca asa se intampla cand vă faceti " colțisorul " vostru de băștinași. 

Pai da,tu niciodata nu faci nimic,spre exemplu in primul ss,nici nu aveai legatura si totusi te ai bagat intre mine si maiden,de ce oare?bineinteles,nu i vina ta,niciodata nu o sa intelegi nimic din ce ti se spune,cum a spus si slayer,citesti si intelegi ce vrei :))

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, KrYsTy said:

Avand in vedere ca tu n-ai avut nicio treaba cu stats ala update, nici tu si nici celalalt bou,  si voi tot cu instigari la cearta ati venit, astept sa fiu sanctionat si sa fiti si voi sanctionati la randul vostru, hai te req

@turcul. belește-ți ochii la ce am scris mai sus, pamfletarule, nu stiu care dintre noi citeste si intelege tot ce vrea el.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, KrYsTy said:

@turcul. belește-ți ochii la ce am scris mai sus, pamfletarule, nu stiu care dintre noi citeste si intelege tot ce vrea el.

Ti s a mai explicat,faci reclamatie daca tot crezi ca noi te am instigat,nu ti faci singur dreptate,ai bagat la cap?bineinteles ca nu=)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, turcul. said:

Ti s a mai explicat,faci reclamatie daca tot crezi ca noi te am instigat,nu ti faci singur dreptate,ai bagat la cap?bineinteles ca nu=)

ma faci sa cred ca esti prost, ce dreptate mi-am facut eu singur mă? am zis clar ca da, sunt vinovat astept sanctiune dar si voi sa fiti sanctionati la randul vostru ca acelasi comportament ați avut si voi :D tu gandesti cand scrii mă vere, sau doar pentru +1 post? 

Edited by KrYsTy
Link to comment
Share on other sites

Just now, KrYsTy said:

ma faci sa cred ca esti prost, ce dreptate mi-am facut eu singur mă? am zis clar ca da, sunt vinovat astept sanctiune dar si voi sa fiti sanctionati la randul vostru ca acelasi comportament ați avut si voi :D tu gandesti cand scrii mă, sau doar pentru +1 post? 

Nu ti poti asuma ca esti singurul care a gresit in cazul asta,nimeni nu te a instigat,toti ne am dat doar cu parerea,singurul care a sarit ai fost tu,nu ma mai obosesc sa ti raspsund pentru ca oricum o fac degeaba,ti s a tot dat mura n gura,nu se lipeste nimic de tine?‍♂️

Si ce anume sa se sanctioneze?asta?

xopmt0O.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

bă 1 la mana nu aveati nicio legatura voi cu stats ala update, 2 la picior nu va mai dati voi cu parerea unde nu va fierbe oala, 3 la mijloc i-am dat tag personal lui theone, 4 la umeri doar el avea dreptul sa comenteze acolo,5 la coapse, nu era nevoie de replicile/parerile voastre, cum e vorba de ceva pe forum, gata si muștile in cct, barem daca ma refeream in general la tot forumu, atunci da, poti veni sa dai cu gura, dar ce drc te bagi unde nu te priveste?! 

Edited by KrYsTy
Link to comment
Share on other sites

Just now, KrYsTy said:

bă 1 la mana nu aveati nicio legatura voi cu stats ala update, 2 la picior nu va mai dati voi cu parerea unde nu va fierbe oala, 3 la mijloc i-am dat tag personal lui theone, 4 la umeri doar el avea dreptul sa comenteze acolo,5 la coapse, nu era nevoie de replicile/parerile voastre, cum e vorba de ceva pe forum, gata si muștile in cct

Si ce asteptai?sa te laudam?accepta parererile tuturor atat timp cat il faci public,macar de il inchideai,nu trebuie sa tresari ca maimuta doar fiindca nu e ca tine

Ultimul post,promit acum=)

 

 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, KrYsTy said:

bă 1 la mana nu aveati nicio legatura voi cu stats ala update, 2 la picior nu va mai dati voi cu parerea unde nu va fierbe oala, 3 la mijloc i-am dat tag personal lui theone, 4 la umeri doar el avea dreptul sa comenteze acolo,5 la coapse, nu era nevoie de replicile/parerile voastre, cum e vorba de ceva pe forum, gata si muștile in cct, barem daca ma refeream in general la tot forumu, atunci da, poti veni sa dai cu gura, dar ce drc te bagi unde nu te priveste?! 

Atata timp cat ceva il faci public, te astepti la orice cacat sa se intample, cand faci asta inseamna ca esti un cacat findca lumea care are "probleme" sau chiar incearca sa fie ceva-n viata, nu merge sa se planga la toate colturile din lume sa-si rezolve problema, ci se duce la persoana respectiva in fata si o comfrunta sau cum drq se scrie in romaneste. M-am uitat putin peste cererea lui maiden si am vazut ce a postat turcul, sincer il inteleg doar ca nu is avea rostul sa posteze pozele alea, am fost de fata cu maiden cand sa intamplat ce sa intamplat, toti gresim, si asta e. El a decis din circumstantele lui personale sa ea o decizie poate care nu la ajutat cu nimic. Ma mentionat si pe mine intru post la cerere raspuzandui lui rullz, ca pot si eu sa-mi dau cu parerea doar ca a dat edit la postul ala si la sters findca a vazut ca nu am postat, deoarece nu-mi merita sa pierd timpul, iti dai seama cand numai merita cineva sa-ti pierzi timpul, findca persoanele le poti primi inapoi sau vin altele cand unele pleaca, dar timpul nu, a fost ceva in trecut si nu-si avea sensu sa se mai discute (Asta fiind spuse despre aia, findca am vz ca si de acolo a plecat multe).

 

Vine vorba de pupancurist :) si favorizare, poate posta toti din LA sau fostii din gangu LA, cat ii certam sa fie cat mai corecti si incercam sa ii fac sa fie exemplii pe sv, nu erau cei mai buni dar incercam sa fac sa fie asa, si cred ca intodeauna eram cel mai dur cu ei, si daca nu credeti, ii aveti aici pe forum puteti sa ii scrieti sa vedeti. Cand ghost urma sa fie sanctionat atunci pentru demote cea ce la durut pe maiden mult ca mi.am rectificat awpurile ce trebuia sa-i dau lui ghost, findca ma uitasem bine pe regulament si trebuia alta sanctiune, nici nu mi.a dat timp sa il sanctionez si gata maiden a crezut ca am favorizat, oare credeti ca ma durea sai dau demote? :)), intrebati-l pe ghost cine i-a dat demote de 2 ori pe sv, si io luat adminu back? Dupa ce a luat demote dupa o saptamana i.am luat adminu back deci mna... non sens. Cat despre pupancurist, e greu ca runix sa aiva incredere in tine asta io puteti spune lui djandy :), deci mna cred ca daca am ajuns aici nu e pentru favorizarile mele sau a lui staff ci sunt acolo pentru ceva... :) ca le-am facut noi mai bine sau mai rau, pana la urma decizia ta in viata o iei tu dar asteaptate si la consecinte.

 

Astea toate find spuse cred ca raman clare chestiile findca, vad ca sunteti ca niste copii mici in care trebuie sa vi se deie tot mura-n gura. Turcule, desi el posteaza sincer iti zic sincer se vede clar ca veti sa provocati, lasati sa posteze toate prostiile lor. Krysty cum am zis mai sus atata timp cat tu pui ceva public poti sa te astepti la orice cacat. Am vorbit cu staffu, bine defapt unii din staff si chiar am vrut sa-ti dau demote si ban 14 zile. Dar am sa-ti dau o sansa, ti-am zis in trecut cu GM nu-ti faci dreptate tu singur sa te pui sa raspunzi la toti, si sa pui botu, taci ca pana la urma toate vor ajunge unde trebuie sa ajunga.

 

+1 adv

 

lock

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...