Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie silent aimbot [hTe.Legacy]mr.ADI


Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

 

Numele meu pe RSS:Designernr1perss
Numele celui reclamat pe RSS:[hTe.Legacy]mr.ADI 

Informatii text de ce consider ca triseaza:silent aimbot, se vede pe filmari sa primeasca blacklist odt, O SA REVIN CU MULT MAI MULTE DEOVEZI DECAT CELE POSTATE PANA ACUM!!!! DE ASEMENEA, SOLICIT SA FIE BANAT DACA PUNE DOVEZI CE NU AU LEGATURA CU RECLAMTIA, DOAR FACE COMENTARII SI POSTS AIUREA!
Dovezi: https://streamable.com/4t0lh9 + Grand Theft Auto San Andreas 2023 04 08 14 16 41 16 2 - YouTube + Grand Theft Auto San Andreas 2023 04 08 15 06 49 19 - YouTube ( nu am stat sa editez dar sunt unele faze in care i se misca tinta si armele dupa mine continuu, fara oprire ) https://www.youtube.com/watch?v=ubExSqu6OYI  + https://www.youtube.com/watch?v=-EEtda6AnX8 ( faza cu m4 =]]]]]]] ) Apropo, vad ca ai spus ca ai filmat gwaru asta, ni-l trimiti si noua? La cerere mai pot pune dovezi, s-a distrat destul martalogu asta. hte adi - YouTube +  hte adi 2 - YouTube

( gwar castigat 1v3 cand acum 3-4 zile tragea zici ca avea tourrete ) 

Edited by Alpacinocont2
  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Prima filmare secunda 13 se vede clar cum trec gloantele pe langa, tu ma arzi, ma nimeresti relax vad, si dupa te lucrez la colt . La secunda 22 tot din primul video nici nu sunt eu, ala e ghost, eu imi fac aparitia de abia la si 28, dau un  shotgun si plec la low ( aia e ), care-i smecheria ?

Al doilea video sa zicem ca ti a sarit tie putin pe deno, dar hai sa zicem ca nu ca ti s-a pus in fata ta, e ok. De la minutul 2;30 nu se mai intampla nimic special ca v-ati pus amandoi frumos. Imi place cum ii spune fantom in pm ca nu se vede aimbot in spec :)) sa stai calm :)))

Parerea mea e ca joci bine tu, nu te cunosc, nici nu vreau, nu ma intereseaza. Ai REvenit cu niste filmari de toata jena ca stai cu morcovul in cur sa ma prinzi pe mine. Cum am spus, poti sa continui, iar amenintarile de la 16hp ca imi da ban ca sunteti buni cheateri amandoi, lasa-le la altul, ca nu-i chiar asa. Tot tu primesti kick RSS cheats :)) + reclamatii de aimbot, nu de la un oarecare. https://imgur.com/a/yEToqql . 

Iti mai incarc acum niste filmari sa ma lasi drq in pace ca m-am saturat de tine.

 Spala-te pe cap :) 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Mr.ADI said:

Prima filmare secunda 13 se vede clar cum trec gloantele pe langa, tu ma arzi, ma nimeresti relax vad, si dupa te lucrez la colt . La secunda 22 tot din primul video nici nu sunt eu, ala e ghost, eu imi fac aparitia de abia la si 28, dau un  shotgun si plec la low ( aia e ), care-i smecheria ?

Al doilea video sa zicem ca ti a sarit tie putin pe deno, dar hai sa zicem ca nu ca ti s-a pus in fata ta, e ok. De la minutul 2;30 nu se mai intampla nimic special ca v-ati pus amandoi frumos. Imi place cum ii spune fantom in pm ca nu se vede aimbot in spec :)) sa stai calm :)))

Parerea mea e ca joci bine tu, nu te cunosc, nici nu vreau, nu ma intereseaza. Ai REvenit cu niste filmari de toata jena ca stai cu morcovul in cur sa ma prinzi pe mine. Cum am spus, poti sa continui, iar amenintarile de la 16hp ca imi da ban ca sunteti buni cheateri amandoi, lasa-le la altul, ca nu-i chiar asa. Tot tu primesti kick RSS cheats :)) + reclamatii de aimbot, nu de la un oarecare. https://imgur.com/a/yEToqql . 

Iti mai incarc acum niste filmari sa ma lasi drq in pace ca m-am saturat de tine.

 Spala-te pe cap :) 

Imi pui o filmare si explicatii ce nu isi au rostul, nu mai comenta atat si doar pune filmarile ce e asa greu? Trebuie sa imi lasi tu mie explicatii ca la secunda nuj care nu ma mai bat cu tine etc etc, pune-mi filmarile SI ATAT! VREAU SA PRECIZEZ CA TU IMI PUI FILMARI CE NICI MACAR NU COINCID CU CEEA CE AM PUS EU? CE AI DE ASCUNS FRATICA DE TE ASCUNZI ATAT??

Edited by Alpacinocont2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Alpacinocont2 said:

Imi pui o filmare si explicatii ce nu isi au rostul, nu mai comenta atat si doar pune filmarile ce e asa greu? Trebuie sa imi lasi tu mie explicatii ca la secunda nuj care nu ma mai bat cu tine etc etc, pune-mi filmarile SI ATAT! VREAU SA PRECIZEZ CA TU IMI PUI FILMARI CE NICI MACAR NU COINCID CU CEEA CE AM PUS EU? CE AI DE ASCUNS FRATICA DE TE ASCUNZI ATAT??

Bai....te as numi intr un fel, dar pacat ca apare censored, de unde salam :) vrei sa ti dau eu dovezi fix din aceleasi locuri unde te jucai cu filmarile tu ma intelgientule ? esti prost batut grav de tot in  cap. Du te vere si fa ti un streang :))) n ai viata?

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Mr.ADI said:

Prima filmare secunda 13 se vede clar cum trec gloantele pe langa, tu ma arzi, ma nimeresti relax vad, si dupa te lucrez la colt . La secunda 22 tot din primul video nici nu sunt eu, ala e ghost, eu imi fac aparitia de abia la si 28, dau un  shotgun si plec la low ( aia e ), care-i smecheria ?

Al doilea video sa zicem ca ti a sarit tie putin pe deno, dar hai sa zicem ca nu ca ti s-a pus in fata ta, e ok. De la minutul 2;30 nu se mai intampla nimic special ca v-ati pus amandoi frumos. Imi place cum ii spune fantom in pm ca nu se vede aimbot in spec :)) sa stai calm :)))

Parerea mea e ca joci bine tu, nu te cunosc, nici nu vreau, nu ma intereseaza. Ai REvenit cu niste filmari de toata jena ca stai cu morcovul in cur sa ma prinzi pe mine. Cum am spus, poti sa continui, iar amenintarile de la 16hp ca imi da ban ca sunteti buni cheateri amandoi, lasa-le la altul, ca nu-i chiar asa. Tot tu primesti kick RSS cheats :)) + reclamatii de aimbot, nu de la un oarecare. https://imgur.com/a/yEToqql . 

Iti mai incarc acum niste filmari sa ma lasi drq in pace ca m-am saturat de tine.

 Spala-te pe cap :) 

Self busted de la 0:05 pana cand pleci de langa mine, camera ta imi urmareste skinu =]]], sa nu mai zic ca ii tragi lu deno prin perete. Mai trebuie sa vorbiti despre asta capitani ? @DREAMZ @Fabiaŋ✦ @[OuTlawz]ImperialisT si generalii? E clar ca are aimbot, sa nu mai zic de tupeul pe care il are ! Multi au luat blacklist pentru tupeu + aimbot, propun la fel, oferiti-ne un raspuns corect! Se vede ca are aimbot de la o posta, nu mai trebuie analiza pe camera de admini, ESTE MULT PREA CLAR!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Alpacinocont2 said:

Self busted de la 0:05 pana cand pleci de langa mine, camera ta imi urmareste skinu =]]], sa nu mai zic ca ii tragi lu deno prin perete. Mai trebuie sa vorbiti despre asta capitani ? @DREAMZ @Fabiaŋ✦ @[OuTlawz]ImperialisT si generalii? E clar ca are aimbot, sa nu mai zic de tupeul pe care il are ! Multi au luat blacklist pentru tupeu + aimbot, propun la fel, oferiti-ne un raspuns corect! Se vede ca are aimbot de la o posta, nu mai trebuie analiza pe camera de admini, ESTE MULT PREA CLAR!

Zici ca esti deputat =))) Ai drq rabdare de disperat, zici ca de ar fi ceva iei tu bl, nu :))) smr mama zici ca ai castigat ceva =)))

Stii ca daca misto mouse in ce parte vrei sa duce acolo ? :P

Edited by Mr.ADI
z
Link to comment
Share on other sites

http://forums.rss-ro.com/index.php?/topic/106019-reclamatie-htelegacymradi-instigare-cearta-sanctiune-aiurea-pentru-cuvantul-salam-kick-aiurea/

 

Numai facem post hunt, ati avut destul sa va aparati si sa va chinuiti sa dati unu in altu. Asteptati veredictul unui capitan / general

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere reclamatia aceasta + 

 

 

 

[hTe.Legacy]mr.ADI a primit demote cu succes! 

 

La urmatoarea chestie de genul vei primi ban permanent.

 

Closed.

 

Edited by DREAMZ
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • DREAMZ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...