Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere un-blacklist [esu.familia]Anger


[scz]Anger=D

Un-blackList [RSS]Anger=D  

40 members have voted

  1. 1. Un-ban?

    • Da/Yes
      16
    • Nu/No
      24


Recommended Posts

NICKNAME:    [esu.familia]Anger

AKA COMPLET:  [RSS]Anger=D , MiHaiiC

VECHIME:    2013

MOTIVE BLACKLIST: am intrat cu cont nou, nu când eram Banat după ce au expirat zilele pe Anger.

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA: c-am din Iulie 2022

MESAJ:     Vreau sa revin și eu pe rss, îmi cer scuze c-a am intrat cu conturi secundare repet când expirau zilele ca vedeam playeri care ii cunosc de ani de zile cu grad gen (RCON] și sa vorbesc cu ei pentru un răspuns anume ca pe forum e greu cu răspunsul și se poate și nu, așa pe sv ma cunosc imediat leg 2 vorbe.

In ultima cerere mi-a zis acel membru care-i trecut la gradul (legend) sa revin După 12 luni, atunci am zis și eu unu-i [Lord]  nu -i c-am mult ? și mi-a zis mda…. Revino peste 6, nu avem cum sa trecem peste el ca a dat Locked etc… și mie mi-sa părut 1 an mult Pentru c-am intrat cu conturi după 400-500 zile când mi-au expirat zilele așteptate. Și v-am zis și mai sus motivul. Dar oricum am așteptat și 12 luni gen ??, acum după voturi și decizii dacă mai aștept alte sute de zile… pentru a juca. Deci am avut Pentru aim 300+ 100-200 așteptate in +, am făcut cerere iar respinsă , înainte de aia cu aim iar respinsă am avut la cereri respinse nu zic c-a nu-am avut.. cred ca nam mai intrat cu [esu.familia]Anger legal de 1k zile, intram uitam ca am ban bl iar ma bana , făceam cerere Ba la voturi nu, Ba respinsă din motive……care

C-am asta a fost tot mai nou, e cerere de un - bl pentru intrarea pe cont secundar dar(cu contu debanat [esu.familia]Anger ?♥️

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Cică intram uitam ca eram Banat bai tu de cine ne ai aici ? 
Contra, aroganta e mare la tine măcar sa zici ca ai greșit n-ai recunoscut dar într-un fel ai găsit vinovat pe altul de cele întâmplate un membru care acuma e legend cică pedeapsa e prea mare :) uite toxici de-al de tine nu prea cred ca rss-ul are nevoie de tine, ești nesimțit acuzând un membru din staff, după ce ai jucat cu cheat aveai avantaje acuma cauți vinovatul ? 
hai sicitir de-aici! Din toată inima as da lock la acest topic si ți-aș sugera sa refaci cererea  fără așa mult tupeism din partea ta 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, [scz]Anger=D said:

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA: c-am din Iulie 2022

ByYwbgi.jpg

?

Link to comment
Share on other sites

Hai ca din Iulie ai intrat luna trecută pe server chiar eu te banai puneam logs dar sunt pe telefon măcar dacă vrei un bl recunoaște nu mai minții.

Link to comment
Share on other sites

Ma confundații, aka urile alea nu’s a mele eram conștient ca in caz de-ar fi apare la Loga “daucucheats” eram prost gen sa recunosc ca alții sa para ca nu? Hai sa fim serioși csgo1234 nu joc cs nu mi place deloc acel joc De ce a-și folosi numele… MATEW, nici prin gand nu-mi trecea numele asta… eu am altele se cunosc aka-urile mele le pun gen ca in jocuri nu la nimereala doar sa intru sa fac, intru cu un scop sau cu o treaba, ceapuc ăla de o luna nu’s eu nu am mai intrat de sute de zile, și ghost da mai Banat ieri, nu luna trecută pune Logs. Și repet am aveam un-ban pe Anger… de mai mult de luna trecută… dacă tot vine vorba…. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, [scz]Anger=D said:

Ma confundații, aka urile alea nu’s a mele eram conștient ca in caz de-ar fi apare la Loga “daucucheats” eram prost gen sa recunosc ca alții sa para ca nu? Hai sa fim serioși csgo1234 nu joc cs nu mi place deloc acel joc De ce a-și folosi numele… MATEW, nici prin gand nu-mi trecea numele asta… eu am altele se cunosc aka-urile mele le pun gen ca in jocuri nu la nimereala doar sa intru sa fac, intru cu un scop sau cu o treaba, ceapuc ăla de o luna nu’s eu nu am mai intrat de sute de zile, și ghost da mai Banat ieri, nu luna trecută pune Logs. Și repet am aveam un-ban pe Anger… de mai mult de luna trecută… dacă tot vine vorba…. 

Și iarăși minți :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Screenshot_20230202_215631_Samsung-Inter

La ultima cerere ti-am dat pro, dar vad ca intri undercover+ cred ca te-am vazut si eu on..contra :(

 

Link to comment
Share on other sites

 

wtfdeci tu erai asta de rupea codurile in 2020 =)))

nu ma mira, oricum contra ca prea minti 

Edited by tweet NEVERMI$$
Link to comment
Share on other sites

Contra , ieri dimineata erai pe server..

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Contra, acum cateva zile erai tare in gura ca pe tine te cunoaste lumea ca joci curat ca ti-a dat ghost ban de ciuda si mai multe chestii. Oricum se vede ca minti, macar de iti cereai scuze si recunosteai toate lucrurile facute

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [CripS]blind said:

lasati-l va rog eu frumos sa se joace samp pe rss

pro

vrei sa ai concurenta la prostie?
contra

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, [scz]Anger=D said:

Ma confundații, aka urile alea nu’s a mele eram conștient ca in caz de-ar fi apare la Loga “daucucheats” eram prost gen sa recunosc ca alții sa para ca nu? Hai sa fim serioși csgo1234 nu joc cs nu mi place deloc acel joc De ce a-și folosi numele… MATEW, nici prin gand nu-mi trecea numele asta… eu am altele se cunosc aka-urile mele le pun gen ca in jocuri nu la nimereala doar sa intru sa fac, intru cu un scop sau cu o treaba, ceapuc ăla de o luna nu’s eu nu am mai intrat de sute de zile, și ghost da mai Banat ieri, nu luna trecută pune Logs. Și repet am aveam un-ban pe Anger… de mai mult de luna trecută… dacă tot vine vorba…. 

Da,te confundam asa cum ai spus si ultima oara ca n ai aimbot si ca i s a parut lui boyman doar fiindca erai pe cont de player nou

Contra,am mai stat si vreo 30 de minute sa descifrez integralele pe care le ai scris acolo

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aveai pro de la mine daca nu intrai ieri după ce ai luat ban pentru că se poate ca la aka sa se facă o greșeală să apară altele dar faptul că tu ai reintrat din nou știind că ai blacklist și ai primit ban și tot ai intrat după nu îmi dă nici o credibilitate scuzelor tale.

Contra.

Link to comment
Share on other sites

Pro. Oricum te băteam cu tot cu cod nab .

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
Link to comment
Share on other sites

e bn sa vrei 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Doflamingo said:

vWsQDMs.png

kXWucUx.png

 Tu esti asta de a intrat azi? :)) 

https://www.rss-ro.com/logs.php?view=59088 

 

''iulie 2022''

''ma confundati''

mai pun pozele cand ai intrat si ai amenintat ca mi dai level 0,ca ai baza de date si ca esti smk de smk?eu zic sa n o lungim prea mult

 

XmQpC2k.png

 

8SbtDHL.png

Edited by eLtRaCk
Link to comment
Share on other sites

cred ca-i printre singurele cereri unbl de cand e sectiunea asta cu atatea comentarii de contra in asa scurt timp 

revino la vara cand e cald poate asa te mai calmezi cu amenintarile de pe server 

respins

lock 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...