Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin - SOSETA_


SOSETA_

Sa revin ca si admin?  

49 members have voted

  1. 1. Sa revin ca si admin?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

                                                                     *Nume pe server:  SOSETA_
                                                                                 *AKA: Ionut.Corleone, =LoNNNe=, [cP.elite]WaR24O.., etc

                                                                      *Vechime pe server: 12 ani curand ( vara 2010 intrasem si ma jucam cu inf si clanuri)

                                                *Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*: Salut, numele meu este Ionut sau SOSETA_ (dupa cum ma cunosc unii de pe joc) si vin cu o cerere de admin cu speranta de a imi recupera gradul. Pentru cei ce nu stiu, am avut 3 blacklist-uri (1 pt ban all, 1 pt abuzuri si prostii facute, iar al 3-lea pt teapa, iar in prezent am un-bl din 2020). Am mai fost administrator din noiembrie 2020 pana in decembrie 2021 ( am primit cont sters pentru un /vad si niste neintelegeri, nu mai conteaza acum, am rezolvat chestiile respective si am platit pentru ele), iar in perioada cand eram administrator ma ocupasem de server, chiar dupa ce mi s-a sters contul, multor playeri le parea rau deoarece ma ocupasem.. 
                                                        *De ce m-am hotarat sa devin Admin: Vreau sa devin administrator sa ajut dinou playerii, cum o faceam, cand mai am timp si eu sa intru fiindca imi place sa-i ajut, mai ales pe cei incepatori cand au probleme si trebuie sa ii ajut (de exemplu la joburi, la cumpararea caselor, la chestii despre stats cum ar fi: gems, coins, cum fac anumite trade-uri,etc)

LODm5SI.jpg

- cam asa arata /astats meu prin aprilie, nu mai am poza cu cel din decembrie, dar arata mult mai bine ( stiu ca aveam activity points undeva la 7800, cv de genul). 

                                                                          *Proof Video

 

 

 

 

Edited by SOSETA_ ??????
  • Like 6
  • Thanks 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

pro soseta,a pierdut admin pe un motiv destul de prost,merita inapoi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pro soseta, se ocupa foarte mult!

Link to comment
Share on other sites

pro, este foarte activ si cred ca se va ocupa destul de bn, avand si experienta in spate.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajutai 2 trolai 10 cu adminul,mai bine nu.Asta nu mi-a placut niciodata la tine ca te bateai cu pumnu in piept ca esti un admin bun,afla ca nu esti un admin bun si nu ai fost vreodata ai fost un admin oarecare.

Contra din partea mea prea curand cererea de la demoted.

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Meh, un motiv destul de banal ai avut pentru a primi demoted dar totusi nu te-a pus nimeni sa faci glume de genu`

De baiat bun esti dar uneori sari pragu..Daca e sa primesti o noua sansa eu zic sa incerci sa nu te mai comporti ca un copil in unele situatii unde chiar nu e nevoie de copilarisme

so pro, vezi ce faci

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi-as dori ca toti membrii din staff  sa aiba simtul umorului asa cum il ai tu. Esti printre putinii playeri care merita sa aiba admin. Comunitatea are nevoie de oameni care stiu sa se si distreze,nu numai sa sanctioneze. :) 

PRO ! 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, tu chiar ai ajutat multi playeri incepatori pe aceasta comunitate si o poti face in continuare, poate chiar mai bine, cu acest grad

 

Sau iti dau pro decat daca ma bati la sg claim… m am gandit mai bn

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iesi ma drq de aici, ai uitat cand mi-ai dat kick din gang si ce reason ai pus??? Iesi, contra. Cand inveti a vorbi frumos m-a suni si iti dau pro :)

Edited by Chrysty89
  • Like 1
  • Haha 2
  • Shit 5
Link to comment
Share on other sites

pro din partea mea esti un om bun si super de treaba si chiar daca mai dat afara te pwp si respect

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pro,ai experienta cat si cunostintele necesare pentru adminarea unui sv

Succes

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Chrysty89 said:

Iesi ma drq de aici, ai uitat cand mi-ai dat kick din gang si ce reason ai pus??? Iesi, contra. Cand inveti a vorbi frumos m-a suni si iti dau pro :)

10 wp

Link to comment
Share on other sites

sper sa iei blacklist nub

pro ii place foarte mult si se ocupa bine! 

a da si nu mai da cu drivebi ca iarasi incepe ceapuc sa injure pe voice

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, xXchepoXx said:

sper sa iei blacklist nub

pro ii place foarte mult si se ocupa bine! 

a da si nu mai da cu drivebi ca iarasi incepe ceapuc sa injure pe voice

 

da aprob

pro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, esti activ stii sa depistezi coduri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ce atatea taclale, se observa dupa numarul de comment-uri ca lumea te vrea inapoi,  ceea ce inseamna ca totusi nu ai fost chiar asa rau ! :) 

 

PRO

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu știu ce sa votez crede ma ce ti zic. 

Deși ai fct glumele alea și a fost o mare cearta între noi doi.

Din partea mea iti urez sa ai succes și sa vedem dacă îți mai primești adminul.

 

Deși ai primit demote din cauza mea scuza ma ca nu ti inteleg glumele :))) 

Pentru ca nu sunt nesimtita și te as ruga pe viitor sa te calmezi cu glumele astea.

:pro:

Altădată ai grija cu glumele deocheate,ca vezi unde se ajunge.

  • Like 2
  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Chrysty89 said:

Iesi ma drq de aici, ai uitat cand mi-ai dat kick din gang si ce reason ai pus??? Iesi, contra. Cand inveti a vorbi frumos m-a suni si iti dau pro :)

nobody asked ur oppinion prăpăditule

pro pentru șosetă, om mare cu care ai plăcere să comunici

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...