Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Imi cer scuze by SANDWAVE


sandwave-

unbl  

57 members have voted

  1. 1. unbl

    • Meriti o sansa
    • Ramai la fel, nu te schimbi


Recommended Posts

Ai asteptat destul timp brow, ti-ai invatat lectia, Iti dau un mare PRO , sunt alti care au asteptat nici pe jumatate cat ai asteptat tu, si deja au un-blacklist, PRO!!!

Link to comment
Share on other sites

On 1/22/2022 at 1:06 PM, KONOR_ said:

Hai fa la vale te rog 

din cauza ta se vor lăsa alți playeri ai primit N șanse sa ti arați ca te-ai schimbat și de fiecare data ți-ai bagat pl in noi,fa o poza cum plângi bag o pe Instagram apoi poate te mai crede cineva ca chiar esti sincer 

Fa o poza te rog cand sugi [Censored], poate asa va fi putin loc de empatie

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/22/2022 at 1:06 PM, KONOR_ said:

Hai fa la vale te rog 

din cauza ta se vor lăsa alți playeri ai primit N șanse sa ti arați ca te-ai schimbat și de fiecare data ți-ai bagat pl in noi,fa o poza cum plângi bag o pe Instagram apoi poate te mai crede cineva ca chiar esti sincer 

bine man,chiar vreau sa vad ca esti baiat bun cum zici ca te-ai schimbat si etc,chiar vreau sa cred asta,de-asta iti dau PRO,cu toate ca anterior ti-am scris ceia ce cred despre tine,in fine daca cred ca revii si iar comportmanetul ala din trecut si chestii nu stai mult pe la noi,pace !

Link to comment
Share on other sites

Cu toate ca ai primit destule sanse si ti-ai batut joc de fiecare , iti mai dam inca una 

Treaba e ca de data asta avem niste criterii care trebuiesc respectate 

 

1. Incepi cu un cont de la 0 ( atat pe forum cat si pe server ) 

2. Interdictie la admin ( in mod normal dupa 6 luni poti face o cerere , in cazul tau mai adaugam 2 luni )

3. Interdictie la rank pe forum ( ai voie doar VIP , pentru celelalte o sa obtii permisiune dupa 6 luni , cu acceptul Staff-ului - decizie care va fi luata in functie de comportamentul tau pe aici )

4. La prima abatare de orice fel ,fie cat de mica , fie ca e pentru coduri / nu stiu ce moduri ascunse / smecherii / comportament  .... ai Blacklist Definitiv

 

Ce sa mai zic altceva ,vedem ce urmeaza , tine strict de tine ce faci , de cum gandesti si ce alegeri faci 

 

Accepted Students Day GIFs - Get the best GIF on GIPHY   |  Lock

Edited by MAIDEN??
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...