Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Imi cer scuze by SANDWAVE


sandwave-

unbl  

57 members have voted

  1. 1. unbl

    • Meriti o sansa
    • Ramai la fel, nu te schimbi


Recommended Posts

NICKNAME:   Albert 

AKA COMPLET:   SANDWAVE

VECHIME:   2017

MOTIVE BLACKLIST:   Self Busted Aimbot 

Ultima cerere - 3 octombrie 2021 - http://forums.rss-ro.com/index.php?/topic/103572-imi-cer-scuze-sandwave/

 

Salutare! Dupa cum stiti, numele meu este Albert aka SANDWAVE. Am venit cu o cerere unblacklist, deoarece mi-e dor de rss, mi-e dor sa ma joc cu majoritatea dintre voi. Stiu ca am mintit in legatura cu aimbotul, stiu ca nu am procedat bine si imi pare rau. Am negat, deoarece nu stiam ce sa fac, eram sub presiune, faceam parte dintr-un gang, eram owner, imi era asa sa recunosc, dar s-a intamplat si imi asum hate-ul vostru.
Ultima mea interactiune cu serverul a fost de cand mi-am luat ban in ziua aceea, cred ca am 8-9 luni de zile, chiar mai bine, o sa caut cererea oricum. Am mai incercat sa fac o cerere unblacklist, dar mi-a fost respinsa. As dori doar o sansa, este tot ce va cer, nu o sa mai repet aceeasi greseala. 
Daca credeti ca m-am schimbat sau ca merit o sansa, puteti sa votati 'merit o sansa', promit ca nu o sa va dezamagesc,  iar daca nu, stiti voi.. Seara buna tuturor!



 
Din aprilie a fost ultima mea interactiune cu serverul, am mai incercat o cerere unblacklist pe 3 oct 2021, dar nu a fost acceptata.

Edited by albertmariaann
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

contra, ai continuat sa negi si kkt-uri cand ai fost prins cu cheat-uri, si eu am fost prins cu cheats , si am recunoscut, tu ai o varsta, si zici ca ti-a fost asa sa recunosti, in fine mai asteapta din partea mea

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pro! Eu zic că mai merita o șansă.

Edited by SANDKING2.2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, albertmariaann said:

NICKNAME:   Albert 

AKA COMPLET:   SANDWAVE

VECHIME:    4 ani

MOTIVE BLACKLIST:   Self Busted Aimbot 

Ultima cerere - 3 octombrie 2021 - http://forums.rss-ro.com/index.php?/topic/103572-imi-cer-scuze-sandwave/

 

Salutare! Dupa cum stiti, numele meu este Albert aka SANDWAVE. Am venit cu o cerere unblacklist, deoarece mi-e dor de rss, mi-e dor sa ma joc cu majoritatea dintre voi. Stiu ca am mintit in legatura cu aimbotul, stiu ca nu am procedat bine si imi pare rau. Am negat, deoarece nu stiam ce sa fac, faceam parte dintr-un gang, imi era asa sa recunosc, dar s-a intamplat. 
Ultima mea interactiune cu serverul a fost de cand mi-am luat ban in ziua aceea, cred ca am 8-9 luni de zile, chiar mai bine, o sa caut cererea oricum. Am mai incercat sa fac o cerere unblacklist, dar mi-a fost respinsa. As dori doar o sansa, este tot ce va cer, nu o sa mai repet aceeasi greseala. 
Daca credeti ca m-am schimbat sau ca merit o sansa, puteti sa votati 'merit o sansa', iar daca nu, stiti voi.. Seara buna tuturor!
 

PRO frate de ce nu ai stat destul cu blacklist sper ca te-ai schimbat si ca nu vei mai baga niciun fel de cheat , cu mine chiar ai fost baiat bun imi dadeai si gems ca ziceai ca nu iti trebuie mai ajutat etc BAFTA CU CEREREA !!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ai fost ultimul aiurit spunand n-ai folosit cheats [Censored] mea alte cacaturi si asta m-a facut sa-mi schimb putin parerea despre tine

Dar si asa ai un pro de la mine ca nu mi-ai gresit cu nimic.

Edited by Roman Reigns
Link to comment
Share on other sites

Fost owner LA, off! Dacă lăsai codurile alea, acum erai printre legendele letale?. Erai okay ca om, ai avut și momentele tale mai nasoale, dar aia e, le corijezi tu. 

Ai pro de la mine și vezi unde te duci dacă revii. 
Pupi de la princess???

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tot ce pot face e sa sper ca toata faza asta te-a invatat ceva in legatura cu necuratele si comportamentul tau impulsiv.

 

pro.

Link to comment
Share on other sites

Pro si din partea mea ai stat ceva timp pe tușă 

 

Sper sa poti reveni 

Link to comment
Share on other sites

Sper sa poti reveni aii prooo frt, cel mai bun.

Link to comment
Share on other sites

Contra, super toxic si arogant, placut doar pentru anturajul tau, codat si jucat murdar [chiar daca nu mai joc dm de mult timp] ma deranjeaza faptul ca stricai jocul altora.

 

Sa nu mai spunem ca erai primul in top kills cu aimu tau si mai faceai si pe "jmecheru", cand intrai tu la /prodm plecau toti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pro, erai om calumea când jucam împreună și habar n-aveam că jucai murdar, dar lasă codu de pe acum

Link to comment
Share on other sites

Cu toate ca toate, darr ce s a întâmplat între noi a trecut! 

Dar având în vedere că doar pt ch3ats ai primit blackliist, ca nu te astâmperi când unu te facea la dm, erai zew pentru el după ce băgai codu. 

Ne am înțeles bine când jucam pe iCloudRR, colegi de gang, dar presimt ca iar o sa bagi codu și ca iar o sa ajungi aici, sper să nu..

Bafta! 

On: :pro:

Edited by ICloudRR.
Link to comment
Share on other sites

Hai fa la vale te rog 

din cauza ta se vor lăsa alți playeri ai primit N șanse sa ti arați ca te-ai schimbat și de fiecare data ți-ai bagat pl in noi,fa o poza cum plângi bag o pe Instagram apoi poate te mai crede cineva ca chiar esti sincer 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

CONTRA !!! Te credeai prea superior față de toți jucătorii,zici că tu ai inventat apa caldă..Mare pro dm ce te credeai și tu rupeai aimu' ,Stai așa că stai bine !!!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Aveti tot dreptul sa va dati cu parerea de rau sau bine, sa ma judecati, jigniti, dar mi-am tinut promisiunea de a nu va deranja. Nu am mai intrat pe server inca de atunci de cand am fost prins, am mai incercat sa fac o cerere unblacklist si nu s-a acceptat, deoarece mi s-a spus ca nu m-am schimbat, inca sunt la fel si sa mai astept cateva luni. Am inteles ca am gresit, am jucat cu cod, doar pentru asta luasem ban, corect? Sunt constient ca v-am deranjat si sunteti suparati pe mine ca am jucat cu cod, dar pana la urma "sa gresesti" face parte din noi, nu suntem cu totii perfecti, avem scaparile noastre, de aia cu trecerea timpui ne reabilitam sa fim mai buni. Nu spun ca m-am schimbat 100%, dar nu voi mai juca cu cod si o sa vedeti si o mica schimbare in mine. 
Este decizia voastra daca vreti sa ma acceptati inapoi sau nu, eu mi-am vazut de treaba si mi-am respectat intelegerea si pedeapsa, inca din Dec trebuia sa fac cererea, dar am zis sa astept mai mult, deoarece am zis sa nu aveti inca ura pe mine, dar nu v-a trecut supararea si va inteleg. Am incetat sa va raspund comentariilor provocatoare, incat sa aprind discutia, prefer tacerea, e mult mai buna si am invat-o pe propria mea piele. 

Va multumesc tuturor pentru pro-urile cat si pentru contra-urile voastre. In viata reala sunt sigur ca v-ar trece supararea daca am bea o bere xD  
                                                                                                                                                          WEEKEND PLACUT TUTUROR!

Edited by albertmariaann
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Heh, imi aduc aminte cand faceai pe pro player ul. Am avut niste discutii si te laudai ca esti bun. Nu doar in 2021 ai jucat cu aimbot, ci si in 2020, dar nu m-am obosit sa ti fac reclamatie pentru prostia asta de joc. 

Why not ? poate nu mai esti acelasi copil intr-un corp de adult. pro

Edited by half the ripper
Link to comment
Share on other sites

Nu, de la mine vei primi mereu contra din cauza atitudinii tale de macho men si pentru tot ce mi-ai facut.(N-are rost sa scriu romane aici.)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poate asta e o învățare de minte, deci ai de la mine PRO! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...