Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie - [Loyal.p]Hades - favorizari


AddyWP ??

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: hte
Numele Adminului pe RSS: [Loyal.p]Hades
Motivul reclamatiei: favorizari, mie imi da mute da lui blaze nu.
Dovezi: https://prnt.sc/1qjk5za

  • Like 3
  • Haha 2
  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

Blaze doar ce primise warn, in schimb tu il instigai si tot comentai mereu. Ca ti am dat mute si nu ti am dat warn sa mi spui ms. Dar faza e ca tu inca traiesti in jocu asta si esti singuru pusnic care a mai ramas frustrat pe samp, la coltu rusinii plangeai cu lacrimi virtuale sa te iertam toti si acum faci iar gura mare :)) Get a life

  • Like 5
  • Confused 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, hades. said:

Blaze doar ce primise warn, in schimb tu il instigai si tot comentai mereu. Ca ti am dat mute si nu ti am dat warn sa mi spui ms. Dar faza e ca tu inca traiesti in jocu asta si esti singuru pusnic care a mai ramas frustrat pe samp, la coltu rusinii plangeai cu lacrimi virtuale sa te iertam toti si acum faci iar gura mare :)) Get a life

Get a life, usor puiutu ca dadeati cu anim pee si arr pe chat si imi ziceti mie ca sufar :))?
Primise warn, ok, nu s a linsitit, m a instigat in continuare, dai warn/mute.
last reply.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

Addywp, nu a fost bine ce-ai facut.L-ai instigat la cearta ca are nu stiu ce varsta, dar Blaze a inceput sa te injure si ar fi trebuit sa fie sanctionat, chiar de a primit warn.

1.Nu ai voie sa folosesti un limbaj vulgar in chat! Este in regula daca iti mai scapa un 'PLM', dar sa te apuci sa injuri pe cineva ca un disperat, nu este deloc in regula si vei fi sanctionat.
Sanctiuni: Mute, la alte abateri in functie de caz Warn, Ban cateva zile

Addywp a fost sanctionat.Blaze se spune cum ca ar fi fost sanctionat cu warn, dar daca a continuat, de ce nu a fost din nou sanctionat?

 

Nu e ok sa va mancati asa intre voi pentru chestiile de genu.Fiti corecti si aplicati regulamentul, ca de aceea este scris, sa fie si aplicat.

Blaze a primit +1 warn.

Edit:

 

@hades. , daca chiar tie ti se pare frumos, ca dupa ce il sanctionezi si pe membrul tau sa-l lasi asa aiurea.Dupa ce ca ai vazut ca a fost sanctionat si continua, te faci ca nu vezi, mai apare si asta dupa si il mai si sustii la instiga.

6GV4HEo.png

+25 awp 

Lock.

 

 

Edited by SHAHMEN
Dovezi.
  • Like 7
  • Haha 2
  • Dislike 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...