Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Contestație MAIDEN


16HP.

Recommended Posts

Title: Contestatie Name (numele capitanului/generalului): MAIDEN

Nickname: [A$AP]16HP.
Topic:

Motiv: awp aiurea

Frate căutați de trb daca nu ai trb cu filmarea aia 

 

E 5 secunde si omu meu zice ca trăgea si ala :)))) daca trăgea si ala cum să dai de la distanta aia cu sawnoff ai inebunit 

 

Si ultimul glonț la dat ala karma de la uite ce distanță 

 

Si doi unde e ban aiurea ma are contra dovezi ceva ? 

 

rog sa raspunda alți mai capabili @rullz #DBPN @MissisPresidenT @[esu.familia]robbO la această contestație 

Edited by 16HP. #DBPN
  • Like 8
  • Haha 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Cand am vazut dovada ce ai adus, m-am uitat detaliat la el si vad ce zici si ce vrei sa dovedesti dar trebuie sa intelegi clar, nu poti sa dai /ban 10 zile sau cat a fost cu un video de 5 secunde, e clar ca nu poti dovedi nimic cu aia. Poate a fost un lucky shot in care cu siguranta ti sa intamplat si tie sa nimeresti. Numai e vorba de swan cum trage ala ci karma direct a tras in tine cu deagle. Awp-urile 50/50, meritate pentru-ca ai /reclamati, unde te poti comunica cu staffu, ba mai rau ai o sectiune unde poti discuta cu staffu la care tu ai decis de capul tau sa dai /ban. Si pe alta parte, ai avut motivele tale pentru a dat ban so daca adminu nu a dat ban aiurea si a avut motivele lui nu prea e ban aiurea / sanctionabil. Repet asta nu inseamna ca poti bana pe cine vrei cu motive de (aimbot / hackuri etc...), si sa scapi findca daca continua comportamentul va deveni sanctionabil iara.

 

Iti sterg eu de data asta awp, next faci reclamatie rconul nu e un rank sa fi superior ci sa ajuti / sa te distrezi cu niste comenzi in plus.

 

-20 awp 

 

lock

 

Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...