Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Imi cer iertare - HAREEM!


hareem16

Un-blacklist?  

64 members have voted

  1. 1. Un-blacklist?



Recommended Posts

Pro,ești printre putinii blacklisteri care chiar a înțeles ce înseamnă asta și nu ai încercat sa intri înapoi pe server. 

Rău comunități nu am văzut sa faci niciodată poate ceva rivalitate gang vs gang dar asta este ceva frumos consider eu. 

Link to comment
Share on other sites

Mereu ai fost un player cu experienta, care nu a cauzat problemele serverului. Prima data cand am auzit si am avut tagenta cu numele tau a fost in martie 2017, cand aveai o masina hermes, si pe atunci fiind incepator am vrut sa o iau, dar nu m-a lasat :) (dandu-ma afara din ea). Mereu ai fost un tip de player rival doar in ceea ce tinea de gang. Stii regulile, sper ca acest blacklist te-a adus pe linia ce buna, si cred ca ai avut ceva de invatat. Din partea mea. PRO!

Link to comment
Share on other sites

Din tot timpul ai fost un player cuminte, la locul său și cinstit.Nu știu să ai tangențe cu alți playeri sau să nu-ți vezi de grădina ta.Ai o vârstă, sunt sigur că acest timp ți-a fost suficient ca să-ți poți da seama că ar fi cazul să nu se repete, de aceea ai din partea mea un Pro.

Link to comment
Share on other sites

Te stiu!am jucat alaturi de tine,am ras alaturi de tine,baiat care are respect si e oke..

Mna faza cu aimbotul ti-am spus odata ca n ai cum sa fii asa am avut dreptate ai sa mi dai o bere! :)))

 

Dar mna PRO,prima greseala se mai iarta,a-2-a mai greu!

 

Te pup si succes!

Link to comment
Share on other sites

Ma scuzati ca nu va raspund fiecaruia in parte, dar sunt cam presat de timp.

Va multumesc din suflet tuturor!

Si da, mi am invatat bine lectia!

Va pupicesc pe toti ❤️❤️❤️ 

 

Link to comment
Share on other sites

2 jucători cărora nu le-ai fost pe plac, dar totuși nu au lăsat niciun argument, deci puțin contează asta. 

:accpetat:

Cred că știi ce trebuie de știut, precum că nu ai voie sa îți iei admin, sa ai comportament necivilizat samd.

Daca după ceva timp de joc nu vei provoca probleme, îți poți primi vechiul cont înapoi, dar asta nu înseamnă că după ce îl primești îți poți schimba înapoi în rău comportamentul =)) Nu îți dau un termen limită, când consideri tu că a trecut îndeajuns timp, poți face o cerere un-ban pe acel nume. 

Baftă la joc și distracție plăcută! ?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...