Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [esu.familia]Slayer_ (res aiurea + jigniri, instiga la cearta)


woll

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:woll666_
Numele Adminului pe RSS:[esu.familia]Slayer_
Motivul reclamatiei:res aiurea, jigniri, instiga la cearta.
Dovezi:https://imgur.com/a/qC3KSfB

 

ce facem fratioare? abia ce am intrat si eu pe server fain frumos, vad un jucator care trage super dubios si dau un report.. ghiciti ce?

imi iau res dupa cateva secunde iar adminul nostru Slayer, a venit la /prodm (nu era necesar sa vii tu la /prodm ca sa il poti prinde, puteai sta si spec);

il omor din greseala pe acest admin iar apoi imi trage o jignire ca la el acasa.

incep sa cred ca unii aveti admin de forma sau doar pentru /goto.

 

astept si dovada ta domnule pentru care ai dat /res.

nu imi place cand cineva isi ia nasul la purtare si isi uita obligatiile.

Edited by woll
  • Like 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SHAHMEN said:

Nu mai sari asa repede in cap fara sa cunosti situatia ca si admin,eu spre exemplu cum intru sunt minim 3,4,5 reporturi si trebuie sa te ocupi.Stai calm ,nu tot timpu poti sa observi,daca un jucator are sau nu aimbot ,de multe ori este nevoie sa il testezi jucand cu el.Intr-adevar,nu trebuia sa te injuri,dar gandeste-te si tu si pune-te in locu lui,nu este asa usor sa fii admin si sa ai atatea pe cap si  trebuie sa te ocupi de toate.Eu mor pe playerii care dau /report si dupa nu te lasa sa te ocupi pentru ca trag in tine.

Si plus de asta,nu este /res aiurea,daca era /res aiurea,trebuia sa vii cu dovezi concrete ca acel player avea cheat.Nu vreau sa crezi ca-l pup in cu* pe Slayer,nu am nici-un motiv,insa iti spun ca si admin cum este,pentru ca toti va plangeti ca nu ne ocupam.Cum sa ne ocupam,daca voi ne stati in cale?

am specificat omule ca l-am omorat din greseala.

plus nu faceam reclamatia asta daca nu avea tupeul sa ma jigneasca de parca ar fii tot vina mea.

plus pun pariu ca dupa ce m-a jignit nu a mai stat spec pe el :).

crede-ma, stiu cum e sa fii administrator dar tot sa jignesti un jucator care incearca sa joace pe comunitate si nu are chef de codati raportandu-i?

nu prea mai exista bunul simt in 2020 ;)

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, SHAHMEN said:

Nu mai sari asa repede in cap fara sa cunosti situatia ca si admin,eu spre exemplu cum intru sunt minim 3,4,5 reporturi si trebuie sa te ocupi.Stai calm ,nu tot timpu poti sa observi,daca un jucator are sau nu aimbot ,de multe ori este nevoie sa il testezi jucand cu el.Intr-adevar,nu trebuia sa te injuri,dar gandeste-te si tu si pune-te in locu lui,nu este asa usor sa fii admin si sa ai atatea pe cap si  trebuie sa te ocupi de toate.Eu mor pe playerii care dau /report si dupa nu te lasa sa te ocupi pentru ca trag in tine.

Si plus de asta,nu este /res aiurea,daca era /res aiurea,trebuia sa vii cu dovezi concrete ca acel player avea cheat.Nu vreau sa crezi ca-l pup in cu* pe Slayer,nu am nici-un motiv,insa iti spun ca si admin cum este,pentru ca toti va plangeti ca nu ne ocupam.Cum sa ne ocupam,daca voi ne stati in cale?

Nu stiam ca aveti voie sa va bagati la reclamati admini :-?

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Gabriel am zis "daca esti pr0st", asta ramane sa alegi tu tu cum te simti ?.

La ce lag e pe server nici face2face nu mai poti sa dai un bustesd dapai din spec.

De indata ce am venit la/prodm sa il verific eram nevoit s dau /res ca aveam redscreen.

 

 

Si nu o mai arde cu mine ca un sfant ca multe zile in felul asta nu o sa ai, stim cu totii ca nu esti tocmai ub player de laudat.

Nu te astepta ca eu un player vechi, matur, calculat si cu experienta, sa fiu sabctionat pentru cesti tu sensibil ce sa zic, sa nu uitam cand iti bagai metri de p..doar asa ca erai tu badass in gura la toti..

Ma ocup de reporturi cat imi permite starea, timpul si experienta. Sunt cazuri unde las pe altii ca de aia suntem multi admini, alegerea sa se ocupe de report e responsabilitatea la toti nu numai a mea.

 

Daca un report nu e rezolvat in favoarea ta asta nu inseamna ca nu e rezolvat corect, decat sa faci o reclamatie fara rost mai bine filmai pe respectivul care tragea dubios si-l puneai pe forum abia atunci veneai sa ma acuzi de /res aiurea.

 

Am dat /res sa scap de redscreen si am venit la prodm, bine ca ai vazut cine ti-a dat /res la report dar nu m-ai vazut ca am venit sa verific player si tu ca un prodm-er pe la spate ma omori si ai pretentia sa ti se faca dreptate.

 

De-al de tine inganfati si tare-n gura, mi-a s-a acrit de pe 3a incoa' dar nu ma plang, va suport ca sunteți de folos, datorita voua se vede diferenta intre mine si voi ?.

 

 

 

Edited by [esu.familia]Slayer_
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, [esu.familia]Slayer_ said:

Gabriel am zis "daca esti pr0st", asta ramane sa alegi tu tu cum te simti ?.

La ce lag e pe server nici face2face nu mai poti sa dai un bustesd dapai din spec.

De indata ce am venit la/prodm sa il verific eram nevoit s dau /res ca aveam redscreen.

 

 

Si nu o mai arde cu mine ca un sfant ca multe zile in felul asta nu o sa ai.

Ma ocup de reporturi cat imi permite starea, timpul si experienta. Sunt cazuri unde las pe altii ca de aia suntem multi admini, alegerea sa se ocupe de report e responsabilitatea la toti nu numai a mea.

 

Daca un report nu e rezolvat in favoarea ta asta nu inseamna ca nu e rezolvat corect, decat sa faci o reclamatie fara rost mai bine filmai pe respectivul care tragea dubios si-l puneai pe forum abia atunci veneai sa ma acuzi de /res aiurea.

 

Am dat /res sa scap de redscreen si am venit la prodm, bine ca ai vazut cine ti-a dat /res la report dar nu m-ai vazut ca am venit sa verific player si tu ca un prodm-er pe la spate ma omori si ai pretentia sa ti se faca dreptate.

 

De-al de tine inganfati si tare-n gura, mi-a acrit de pe 3a incoa' dar nu ma plang, va suport ca sunteți de folos, datorita voua se vede diferenta intre mine si voi ?.

 

 

 

jalnic ca-mi dai react cu 'poop' la post, asta indemna ce matur esti :))

acuzatiile de genu ca sunt gabriel, nu se mai opresc?

atat te duce capu, n-am ce sa-ti cer;

 

"Si nu o mai arde cu mine ca un sfant ca multe zile in felul asta nu o sa ai."

asta imi suna a amenintare batranule;

 

"De-al de tine inganfati si tare-n gura, mi-a acrit de pe 3a incoa' dar nu ma plang, va suport ca sunteți de folos, datorita voua se vede diferenta intre mine si voi ?."

atat te duce capul, n-am ce sa-ti cer mai mult;

bucura-te de smecheria asta pe care o ai macar in pixeli ;)

 

nu te da ceea ce nu esti, te consideri inteligent dar inteligenta lipseste (asta e sfatul meu pentru toti smecherasii ca tine)

Edited by woll
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, woll said:

jalnic ca-mi dai react cu 'poop' la post, asta indemna ce matur esti =))

acuzatiile de genu ca sunt gabriel, nu se mai opresc?

atat te duce capu, n-am ce sa-ti cer

 

"Si nu o mai arde cu mine ca un sfant ca multe zile in felul asta nu o sa ai."

asta imi suna a amenintare batranule

 

"De-al de tine inganfati si tare-n gura, mi-a acrit de pe 3a incoa' dar nu ma plang, va suport ca sunteți de folos, datorita voua se vede diferenta intre mine si voi ?."

atat te duce capul, n-am ce sa-ti cer mai mult

bucura-te de smecheria asta pe care o ai macar in pixeli ;)

Reactia e pe masura raspunsului pe care ti l-am dat, nefiind pe placul tau e clar ca nu are cum sa-ti convina. Maturitatea nu sta neaparat in cum si ce fel isi exprima cineva parerea. Dar tu inca nu ai o personalitate.

Si stai calm, nici un player new, random nu se caca pe el atat, nu esti Gaybriel dar esti un oricare alt terminat blacklister ca ma jur, eu ti-as da ban si in secunda asta fara prea multe  discutii, regulamentul asta te tine aici sa-mi comentezi tu mie.

Dar responsabili isi dau seama, stai linistit ca de aia sunt alesi.

Multi ma cunosc, orice mișcare a mea e calculata.

 

Edited by [esu.familia]Slayer_
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, [esu.familia]Slayer_ said:

Reactia e pe masura raspunsului pe care ti l-am dat, nefiind pe placul tau e clar ca nu are cum sa-ti convin. Maturitatea nu sta in cum si ce fel isi exprima cineva parerea. Dar tu inca nu ai o personalitate.

Si stai calm, nici un player new, random nu se caca pe el atat, nu esti Gaybriel dar esti un oticare alt terminat blavklister ca ma jur, eu ti-as da ban si in secunda asta fara prea multe  discutii, regulamentul asta te tine aici sa-mi comentezi tu mie.

Dat responsabilii isi dau seama, stai linistit ca de aia sunt alesi.

Multi ma cunosc, orice mișcare a mea e calculata.

 

ma faci sa rad cu lacrimi amice :))

maturitatea se poate vedea prin modul in care vorbesti, cum analizezi situatia (altcumva prin internet nu se poate vedea);

 

 

"Dar tu inca nu ai o personalitate."

nu ma cunosti 'smechere';

 

"Si stai calm, nici un player new, random nu se caca pe el atat, nu esti Gaybriel dar esti un oticare alt terminat blavklister ca ma jur, eu ti-as da ban si in secunda asta fara prea multe  discutii, regulamentul asta te tine aici sa-mi comentezi tu mie."

aici se vede cam cat esti de destept si cat te duce capul;

esti foarte matur din moment ce ma jignesti si aduci acuzatii false

ce comportament exemplar ai, nu trebuia tu sa fii ala intelept?

'foarte destept si foarte calculat' sa-mi spui ca mi-ai fii dat ban :)) nu mai comentez nimic

te deranjeaza ca iti comentez? ma scuzi, dar tu cine esti ca sa nu-ti comentez? in fata mea esti un simplu jucator pe care il deranjeaza hormonii cand cineva ii comenteaza

 

ultimul post ca devine offtopic si e josnic rau tipu..

Edited by woll
Link to comment
Share on other sites

Mnehh ne plangem pentru un cuvant prost? :) . Mdea nu e frumos din partea unui admin, si mai pentru un jucator nou, dar nu o fost o jignire asa de rea incat sa nu treci cu vederea. Asta nu inseamna ca de fiecaredata cand te vezi cu el si te tot face prost, nu trebe sa treci cu vederea dar pentru odata, inteleg ca e facuta din frustrare. Slayer o dovada ceva ca te-ai ocupat de report?. 

Edited by bkp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, woll said:

ma faci sa rad cu lacrimi amice :))

maturitatea se poate vedea prin modul in care vorbesti, cum analizezi situatia (altcumva prin internet nu se poate vedea);

 

 

"Dar tu inca nu ai o personalitate."

nu ma cunosti 'smechere';

 

"Si stai calm, nici un player new, random nu se caca pe el atat, nu esti Gaybriel dar esti un oticare alt terminat blavklister ca ma jur, eu ti-as da ban si in secunda asta fara prea multe  discutii, regulamentul asta te tine aici sa-mi comentezi tu mie."

aici se vede cam cat esti de destept si cat te duce capul;

esti foarte matur din moment ce ma jignesti si aduci acuzatii false

ce comportament exemplar ai, nu trebuia tu sa fii ala intelept?

'foarte destept si foarte calculat' sa-mi spui ca mi-ai fii dat ban :)) nu mai comentez nimic

te deranjeaza ca iti comentez? ma scuzi, dar tu cine esti ca sa nu-ti comentez? in fata mea esti un simplu jucator pe care il deranjeaza hormonii cand cineva ii comenteaza

 

ultimul post ca devine offtopic si e josnic rau tipu..

Am obraz față de responsabilu ca sincer pentru mine si ma jur, reclamatia asta nu m-a miscat emotional deloc, sa mor de nu mi-o axceptam daca era din partea unui alt player activ, vechi sau nou si cand zic nou, aia-s cuminti, cu un vocabular cuminte, naiv sau nesigur, dar cand vad din partea unui bășit ca tine care nu pretinde ca e Gaybriel da lasa impresia ca ar sti el totul, el nu are aka, nu e vechi daca ii spui ca e vechi dar nici nu e nou cand zici ca e nou.

Faptul ca ti-am dat explicatii, am facut-o din respect pentru regulament,comunitate insa cu tine n-as cam avea ce sa discut.

Edit:

"Slayer o dovada ceva ca te-ai ocupat de report?."

@bkp

 

Dovada sta in motivul reclamatiei

 

Am dat /res pentru ca aveam redscreen si m-am dus la prodm sa verific insa el m-a omorat, in cazul asta mi s-a luat, era clar ca nu aveam cum sa-l verific pe ala de indata ce gaybriel suferea de dm.

Edited by [esu.familia]Slayer_
Link to comment
Share on other sites

@[esu.familia]Slayer_  La comanda "/Res" - ( Folosirea comenzii /res aiurea - 30 - 40 Admin Warning Points . ->UPDATE<-: (Necesită minim 30 secunde / 1 minut de filmare, "dovada pentru care ați dat res"). )

 

Iti voi da 15 awp, pentru-ca stiu ca ai mers sa te ocupi, dar pentru limbajul adresat lui dupa ce ai dat res este fara rost, inteleg ca te-ai frustrat ca te-a omorat dar puteai sa zici fain frumos sau sa trimiti un pm. Evident, ca daca pierzi timp, dar pentru a evita chestile de genu si comportamentul si prostiile astea. 

 

Cat despre tine@woll  daca vezi ca vine vreu-n admin intreabate ba oare dece vine? :-? fix cand o dat /res o aparut acolo hmmm ceva face nu crezi? daca tot vezi ca nu face nimica, intreaba-l vb cu el cum vrei sa stim ce vreti daca nu comunicati. Prin /spec cu lagul acutal se cam poate lua gresit dovezile de aim, deasta se merge la player si mai la /prodm.

 

Lock.

Edited by bkp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...