Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [[esu.familia]Slayer_][aimbot]


nightt

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:NIGHT, videoclipul ii de ieri cand aveam numele [sN.Army]tony12fan, dar m-am gandit mai mult daca sa fac sau nu reclamatie

 

Numele reclamantului:[esu.familia]Slayer_
Motivul reclamatiei:aimbot
Dovezi:

 

 

 

 

Daca la Anger s-a vazut aimbotul atunci de asta ce sa mai zic

Edited by nightt
  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

te superi daca iti cer si eu niste faze la care consideri tu ca are aimbot ? mi ai pus 9 minute de video

 

in afara de 2-3 faze mai discutabile eu n am vazut nimic suspect

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, [esu.familia]DREAMZ said:

te superi daca iti cer si eu niste faze la care consideri tu ca are aimbot ? mi ai pus 9 minute de video

 

in afara de 2-3 faze mai discutabile eu n am vazut nimic suspect

Cam tot ce se poate vedea in slayer2 si slayer3 ii suspect...mult mai suspect decat ii la Anger in orice caz

Cat despre celalalt videoclip, acolo nu sunt asa de multe faze, dar eu pot lejer sa descarc aceste videoclipuri si sa le editez ca sa fie numa fazele in care chiar se vede aimbotul, daca ii necesar

Link to comment
Share on other sites

In marea majoritate te prinde in stun, la fel cum l ai prins tu in ultimul video secunda 20 si e mai rapid, ideal ar fi daca ati putea juca si fara efectele alea, face sa pareti ca jucati cu lasere:)))

Mai tot timpul e ceva asemanator ca ultimul tau dead din ultimul video....anumite reactii vin si cu intarziere, dupa cum se vede se incarca si mapa greu, sau ti se, la fel si cand ai dat hiturile in dreamz.

Ar fi ipocrit sa joace cu aim, stiind dm si batandu-se atat cu pumnii in piept impotriva celorlalti ce joaca cu aim, facand si cerere de capita.

Deocamdata lock.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Am analizat bine, am cerut pareri si am ajuns la o concluzie finala.

 

Nu are

Edited by [esu.familia]DREAMZ
Link to comment
Share on other sites

Normal ar fi sa asteptati si ce are de zis cel acuzat. Poate are un video in care poate demonstra sau poate are ceva de zis contrariu ..

 

Eu unul,sincer va zic,ma declar vinovat la unele faze. Chiar poti asocia acel firebullet cu aimbot mai ales din punctul vostru de vedere. 

 

Dar nu,sunt buguri vizuale,acum credeti ce vreti . Pana la urma urmei,nu as fi primul care as fi acuzat de asa ceva,aici ca vrei sau nu accepti orice.

Joc din 2009 si pana acum,as putea sa jur ca uneori vad tastatura si mouseul cu ochii inchisi,iti intri in mana...ajungi sa simti orice miscare a adversarului. 

Ii vezi history-ul pe de rost. E aiurea dar poate ca si unii dintre aveti cacatul asta de felling,nu neaparat la samp...

 

Vodeo-uri am la greu,demonstrez atunci cand e cazul,plm. Chiar tie night sa ti se para imposibil sa dai un fast random asa cum am observat cateva faze filmate precum ca as avea aimbot...

Sunt dezamagit de intentia ta.

Pe tine ar trebui sa te acuz minut de minut. Dar in unele cazuri,stiu valorile. Si zic asta ca tu nu ai filmat pana sa iti iei ban,deci cum e sa fii acuzat aiurea?

Edited by [esu.familia]Slayer_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...