Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere de admin


bLaCk WhItE

Cerere admin  

10 members have voted

  1. 1. Cerere admin .Teodor.



Recommended Posts

Nume pe server: .Teodor.
AKA:Silviu69,[RSS]bLaCkWhItE_.
Vechime pe server: de 1 an
Poza stats server: am
Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*:
De ce m-am hotarat sa devin Admin:'' Pentru ca vad multi jucatori cu aim,s0b etc le spun la admini dar ei nu fac nmk

Edited by bLaCk WhItE
  • Like 2
  • Haha 2
  • Confused 3
Link to comment
Share on other sites

Ai un model de respectat :

Nume pe server:
AKA:
Vechime pe server:
Poza stats server:
Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*:
De ce m-am hotarat sa devin Admin:''

 

+cerinte:

- Istoric curat. Sa nu fi avut probleme mari cu adminii in trecut, cum ar fi banuri, tepe, certuri, de-astea.

- Vechime minim 3 luni si activitate cat de cat pe forum.

- Serios si pregatit sa ajuti administrarea serverului!

- Gameplay , sa inregistrati cel putin un minut cum jucati si ce skilluri aveti in dm , o puteti face in freemode sau la un /dm la alegere! (fara jump cut la encodare)

- Prezentarea dovezilor video trebuie sa fie obligatoriu la o rezolutie de cel putin 1280x720 (720p si in 60 de cadre pe secunda) pentru a analiza cat -mai detaliat fiecare miscare a jucatorului respect de un anumit cheat / aim / mod
- Calitatea minima recomandata si obligatorie( 720p60fps - Encoder H264  )

 

un capitan t/c pls

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, bLaCk WhItE said:

Nume pe server: .Teodor.
AKA:Silviu69,[RSS]bLaCkWhItE_.
Vechime pe server: de 1 an
Poza stats server: am
Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*:
De ce m-am hotarat sa devin Admin:'' Pentru ca vad multi jucatori cu aim,s0b etc le spun la admini dar ei nu fac nmk

 

Link to comment
Share on other sites

@bLaCk WhItE Inainte de a posta citește toate topicurile de pe forum, mai ales cele care conțin regulamente și modele, îți spun asta pt ca vad ca ai postat doar cu un simplu quote ceea ce nu ai voie sa faci. Dacă nu ai sa fi sancționat tot conform regulamentului pe care nu l-ai citit. Nush cine ești și chiar nu ma interesează dar dacă ai chef de glume, eu sigur nu am, fă-le cu prietenii tai nu oriunde crezi ca o sa fi lăsat de capul tau. 

Link to comment
Share on other sites

Mai are rost sa zic contra ? Nici nu a respectat modelul ..

Link to comment
Share on other sites

Gata am bagat sa votati Da sau Nu

 

Link to comment
Share on other sites

Mai ai multe de invatat , cererile astea sunt ca o parere despre jucatorul care vrea admin , daca se comporta decent , fara sa injure , daca are vechime 2-3 ani cel putin , cont pe forum tot asa cu vechime de peste 3-4 luni , sau chiar mai mult , sa nu se certe cu ceilalti admini si cateodata se mai explice la jucatorii noi ce si cum nu e bine de facut!

- Poza stats server: ❌ ( Trebuie sa ai 60 de gems sa iti achizitionezi adminul cand cererea ajunge acceptata)

- Stats note: ❌  7/10(minim cu VIP)

- Vechime pe forum:  ❌ 10 Ore (Cel putin 3-4 luni)

- Gameplay: ❌ ( sa inregistrati cel putin un minut cum jucati si ce skilluri aveti in dm , o puteti face in freemode sau la un /dm la alegere!)

- Calitatea:  ❌ (720p60fps) 

- Forum accont: ❌JPlPrgj.png

 

 

Daca osa ajungi sa faci alta cerere dupa ce aceasta se inchide osa ai o restrictie de a crea alta cerere!

Revino peste 10 luni!

Respins!

Lock!

Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...