Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Sugestie mai mult de doua masini personale


[Turbo].FaNe.

Mai mult de doua masini personale?  

10 members have voted

  1. 1. Mai mult de doua masini personale?



Recommended Posts

Nume pe server:[Turbo].FaNe.

Ideea/Sugestia: 

Sugestia mea este sa putem avea mai mult decat doua masini personale. Poate va intrebati de ce :D Sunt multi jucatori care au bani si cumpara masini pentru ca sunt pasionati, sau sunt jucatori care vor sa le tina parcate in curte, garaj etc, jucatoi care vor sa aibe masini pentru a se plimba cu ele, adauga obiecte etc.. sa nu uitam si de samsari! Un samsar nu prea poate face nimic doar cu doua masini, daca are doua masini la vanzare de ex: sport car, poate cineva vrea sa cumpere o masina clasica si samsarul, poate nu e samsar, e jucator obisnuit dar vrea sa cumpere alta masina si el poate are doua, sau o masina si un motor si trebuie sa astepte ceva timp pana le vine, ca sa cumpere masina dorita, atunci poate oferta nu mai e valabila etc.. nu are cum sa vanda chiar daca ar vrea. Nu toti isi permit sa cumpere din shop si din aceasta cauza samsarii au un rol important, cum ar fi sa cumperi Infernus Premum cu 400gems, dar cu 150, 200? E altceva nu? Cam asta ar fi ideea, macar 3 sau sa existe niste parametrii pentru deblocarea unui slot in plus, nu stiu, e doar o idee ar ajuta server-ul si tranzactiile ar fi mai multe. PS: Este doar o idee, dar ar fi buna pentru toata lumea :)

Edited by [Turbo].FaNe.
make pool
Link to comment
Share on other sites

Eh maxim 3 

:pro:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:pro: Dar nu foarte multe 

Link to comment
Share on other sites

Mai multe mașini să fie mai frumos cu obiecte pe capotă să fie parcate în baze

Edited by ArNoLd
Masini
Link to comment
Share on other sites

A mai fost propusă treaba asta si daca nu ma înșel nu a fost de acord runix. 

 

ON : PRO

Link to comment
Share on other sites

Si asa majoritatea pasa masinile parcate pe mapa, daca nu ar avea limita ar fi aruncate aiurea peste tot nu parcate la case sau altceva.

Contra - si daca sunt premim si are 5 ar trebui crescuta si limita la obiecte ca mna mai multe masini inseamna mai multe obiecte atasate deci nu prea e ok

Link to comment
Share on other sites

Și ei as vrea să avem macar 3 masini pentru că am elicopter și mașină de off road dar mașină de strada nu mai am slot pentru ea. Pro mai multe sloturi!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...