Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie SANDWAVE warn aiurea


CYBER

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: cyberr)
Numele Adminului pe RSS: SANDWAVE
Motivul reclamatiei: warn aiurea
Dovezi: https://imgur.com/2ZQ4UwX

Link to comment
Share on other sites

Nu vad cu ce-am procedat gresit pentru ca ti-am dat contra la o cerere admin facuta in bataie de joc si chiar mi-am spus parerea sincera acolo si nu ai fost jignit cu nimic. Daca toti iti dau contra, tuturor trebuie sa le dai /respect x -1 prost, idiot etc.. ? Cum vrei tu admin in cazul care te oftici de la un contra? Tu nici nu meriti sa fii pe serverul asta, nu degeaba ai 4/5 warn. 
Daca un admin crede ca am procedat gresit, imi accept awp-ul, dar sa ma jigneasca fara motiv, nu vad rostul, daca voi permiteti sa fiti jigniti e partea a-2-a, de la un prieten apropiat accept, dar de la asa necunoscuti ca asta, never! 

Ma jigneste un randomer, nu-mi pasa, dar asta fiind vechi, imi pasa, nu vede statutul dintre admin si player si dintre varste ca sunt sigur ca sunt mai mare ca el.
2073ok2.png
2nhg7lt.png
2ur5amt.png
2nlbl7n.png
Nu vad cu ce te-ai simtit jignit doar pentru ca ti-am zis ca nu te-am vazut niciodata pe server, dar fiecare dupa cum il duce capul + sa-i jignesti si pe aia 16 care ti-au dat NU/NO la pool si sa le dai -1. Pe serverul asta nu mai există gram de respect, au ajuns ca playerii sa faca adminii albii de porci, frumos din partea voastra.


 

Edited by SANDWAVE
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...