Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [esu.familia]Clau23


xreaL

Recommended Posts

 

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nick-ul tau pe forum: [To]xreaL
Nick-ul celui reclamat:  [esu.familia]Clau23
Link catre profilul celui reclamat: 
http://forums.rss-ro.com/index.php?/profile/4685-esufamiliaclau23/
Motiv: ban aiurea
Dovada: 
jDZ5fPR.png
Topicul(optional):

Altele cuvinte: Nu vad motivul pentru care am luat ban pentru ca i-am facut pe clau si pe prietenasii lui melteni. meltean = om grosolan, necioplit.

Păi da, asta sunteți voi, hai să ne uităm din nou la aceste video-uri și să tragem concluzia dacă am greșit eu cu ceva că v-am facut melteni? Nu v-am jignit, v-am spus exact ceea ce sunteti copii. Acum degeaba o sa ziceti voi ca nu e mare diferenta de varsta intre noi, dar comportamentul vostru spune altceva.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meltean

Meltean,substantiv

Sinonime: om grosolan , necioplit, marlan, mitocan

 

Alta data cand ma mai faci meltean sau pe oricine dintre user ul de pe aceasta comunitate ( gandeste-te de 2 ori ) 

ca sa nu zic ca imi dai -1 la orice postez . Vad ca ma impungi de la spate si ma instigi asa cum iti place tie 

+ toti stiu ce om esti si ce limbaj ai si ce caracter de ''meltean'' ai tu .

Cum iti permiti sa ma faci tu pe mine meltean ? cand eu nu te instig cu nimic si nu iti zic nimic , CE TREABA AI CU VIATA MEA IN TIMPUL LIBER IN CARE EU NU JOC PE RSS? Daca un noob ma/te suna la 12-1 A.M si te suna la ora aia si te trezeste din somn si ce fac in timpul ala vrei sa reactionez frumos ? doar pentru a se amuza unii din videoclipul ala , iesi cu ''basinile'' astea ale tale.

 

YeYPIm6.png

vTQ8wm3.png

R8yHSEv.png

Rvnfu0o.png

LiI0eS1.png

hnWYWUt.png

 

 

 

 
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Hai ma iesi de aici, vrei sa-ti arat ca si tu imi dai -1 la tot ce postez? :)) E irelevant. -1 alea nu sunt date toate deodata, ci iti dau cate unul de fiecare data cand imi dai si tu unul. Si cine te crezi tu? Esti un zero, nu dau doi bani pe tine cu tot cu "functiile" tale importante. Lasa vrajeala si hai sa asteptam raspunsul cuiva competent (ceea ce tu nu esti, tin neaparat sa mentionez).

Edited by [To]xreaL
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [To]xreaL said:

Hai ma iesi de aici, vrei sa-ti arat ca si tu imi dai -1 la tot ce postez? :)) E irelevant. -1 alea nu sunt date toate deodata, ci iti dau cate unul de fiecare data cand imi dai si tu unul. Si cine te crezi tu? Esti un zero, nu dau doi bani pe tine cu tot cu "functiile" tale importante. Lasa vrajeala si hai sa asteptam raspunsul cuiva competent (ceea ce tu nu esti, tin neaparat sa mentionez).

ultimul post pentru ca nu stau sa ma pun la mintea ta .

Doar fi mai cuminte ''xr''

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 9/30/2018 at 5:38 PM, xreaL said:

Hai ma iesi de aici, vrei sa-ti arat ca si tu imi dai -1 la tot ce postez? :)) E irelevant. -1 alea nu sunt date toate deodata, ci iti dau cate unul de fiecare data cand imi dai si tu unul. Si cine te crezi tu? Esti un zero, nu dau doi bani pe tine cu tot cu "functiile" tale importante. Lasa vrajeala si hai sa asteptam raspunsul cuiva competent (ceea ce tu nu esti, tin neaparat sa mentionez).

Hitler a fost un om care a facut un bine in mintea lui, el a fost un erou.

Mediteaza la propozitia de mai sus...

T/C

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...