Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Propunere gang


Cobalt

Recommended Posts

Nume: [DL.Power]CoBalT

Propunerea mea este: Ca gemsul strans  de gang la /loot sa se adauge Pe site la gems gang.(AUTOMAT) Maybe ...ownerul principal sa aiba acces la el. Pana la urma e munca acelui gang. Si poate vrea sa adauge new owners. Ca sa accesezi acel gems trb dat pm lui runix...sa vada...

Pana la urma tot pt gang e folosit: ...new base, new owners ...Rasplata pt owneri /leaderi. Idk ..

 

PRO/CONTRA E DOAR O PROPUNERE.

Link to comment
Share on other sites

:pro:

Link to comment
Share on other sites

PRO!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu prea ai dreptate cand spui ca e munca gangului. Gangul e alcatuit dintr-un numar de jucatori deci e munca lor si timpul lor.

Fara jucatori nu poti avea gang deci e munca lor mai mult :))

Loot a spus si runix e munca jucatorului pentru GP facut pentru gang. Daca ei chiar vor sa ajute gangul dau gems din ce castiga la loot, nu trebuie neaparat sa se bage in contul gangului ca poate gangul moare si dupa toata munca se dute dracu

:contra: 

Link to comment
Share on other sites

Contra. Si asa nu sunt gems pe server.. 

Link to comment
Share on other sites

Gems-ul  din /loot este destinat membriilor, ei pentru ce muncesc? Asta cu gems-ul/coins-ul cat si cash-ul este un motiv in + pentru a fi membru intr-un gang si a face gang-points.

 

 

:contra:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ba , aici e cu dus si intors. 

Eu de exemplu daca fac 10000 de gp si dau /loot toata munca mea unde e ? in gang sa ia fondatorul alt owner si nu pe mine? nu prea e fain

Dar partea buna ar fi ca reprezinti cat respect ai catre gang si ca iti pasa si ca vrei sa ajuti... pana mea... chiar nu stiu ce sa zic

voi da contra,iar daca ma voi razgandi dau edit. 

Link to comment
Share on other sites

Contra. 

Link to comment
Share on other sites

Contra dude

Link to comment
Share on other sites

E ca si cum ai spune ca tu, daca lucrezi la o firma sau ceva, sa nu fii platit, sa fie doar omul care detine firma. 

 

Contra

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...