Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [RSS]Anger=D. aimbot


knt23

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:[ThugLife]K3NT

Numele reclamantului:[RSS]Anger=D.
Motivul reclamatiei:Aimbot
Dovezi: 

si  

 

 

Edited by ♛ ? ? ? ? ♛
Link to comment
Share on other sites

Eu personal iti spun ca nu observ nici un aimbot in ambele videoclipuri. Sa vedem ce mai zic si alti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, †UNCHIUL™† said:

Eu personal iti spun ca nu observ nici un aimbot in ambele videoclipuri. Sa vedem ce mai zic si alti.

0:20 din primul video? 0:13+ pe 0.25 in al doilea..Sunt multe secvente..

Edited by ♛ ? ? ? ? ♛
Link to comment
Share on other sites

gandeste putin nab, daca aveam aimbot in al-2-lea video cand trageam la spawn(inceputul video-ului) erai mort din prima  la cate gloante am tras.

ciudat ca am aim, dar nu te nimeresc din 7 gloante 1 =]], inainte sa faceti o reclamatie pt "AIM" ganditi..

 

mai mult de atat nu am ce sa spun, au facut admini gwar/duel/dm cu mine, si nici macar n-au zis ca am urma de aim... si zice un simplu jucator.

 

 

 

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [RSS]Anger=D said:

gandeste putin nab, daca aveam aimbot in al-2-lea video cand trageam la spawn(inceputul video-ului) erai mort din prima  la cate gloante am tras.

ciudat ca am aim, dar nu te nimeresc din 7 gloante 1 =]], inainte sa faceti o reclamatie pt "AIM" ganditi..

 

mai mult de atat nu am ce sa spun, au facut admini gwar/duel/dm cu mine, si nici macar n-au zis ca am urma de aim... si zice un simplu jucator.

 

 

 

Btw scumpule ai noroc ca atunci nu filmam la pereti.

Link to comment
Share on other sites

Asta nu e aim.

Nu vezi ca sunt momente cand iei hit si cand rateaza la mm.

O sa las deschis sa fie si alte pareri sa nu zici ca fac abuz dar aici nu e urma de aim

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mai mult l-ai lasat sa te omoare decat sa aibe aim , 3 admini deja zic ca nu are .

 

daca vrea un general/capitan sa redeschida topicul pana atunci t/c

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...