Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Unbanneri ?!


Kordon

Recommended Posts

http://www.rss-ro.com/unbans.php?page=1

Inainte era 1 accept maxim 2 pe pagina, acum este invers. Nu credeti ca iertati cam mult? Probabil de aici vine si lipsa de interes fata de admini, ce rost mai are sa ma ocup, cel putin acolo unde este vorba de aim/lag.cs unde trebuie sa filmez si unde este bataie mare de cap, dupa 2,3 zile el primeste unban.

Si nu cred ca o parte din jucatori sunt iertati pentru prima data, cred ca a devenit o rutina pentru ei, joaca murdar, primesc ban, dupa 3,4 zile unban.

  • Like 3
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Adminii iarta pentru ca sunt si multi incepatori....+ca se invata minte astia care iau ban,si daca mai folosesc cod sau tot felu de minuni iau 99 si saluti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uitate sa vezi motivul de la cei care au accept...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Shady. said:

nu-s vinovat:))))))

Nu esti vinovat ci doar chitros :)))))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sunt 500/500 de ai 100 in gang de ai cu cine sa joci? Asa ziceam si eu.

Edited by [esu.familia]Chriss #DBPN
Link to comment
Share on other sites

Sa zicem ca uni un-banneri nu sunt corecti/neatenti, am luat awp in prostie doar pentru cererile de un-ban acceptate si acel player chiar avea cheats chiar daca a fost/nu a fost prins de mine , asta ma lasa sa stau pe pauza ceva timp si sa banez si eu playeri noobi , dă ce sa ma ocup de uni player cu cheats vechi si dupa sa iau awp , dă ce? 

 

edit: mai nou adminez pentru astats asa se spune.

Edited by [esu.familia]Clau23
Link to comment
Share on other sites

Nu e chiar asa, adica eu cel putin am iertat unul care a stat deja aproape 20 zile, in rest iert incepatorii.

Dar nu sunt obilgat sa-ti dau tie socoteala, si niciunul dintre noi nu e.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, [esu.familia]Clau23 said:

Sa zicem ca uni un-banneri nu sunt corecti/neatenti, am luat awp in prostie doar pentru cererile de un-ban acceptate si acel player chiar avea cheats chiar daca a fost/nu a fost prins de mine , asta ma lasa sa stau pe pauza ceva timp si sa banez si eu playeri noobi , dă ce sa ma ocup de uni player cu cheats vechi si dupa sa iau awp , dă ce? 

 

edit: mai nou adminez pentru astats asa se spune.

Taci capitane ca ai dat o gramada de bannuri aiurea =]]]]

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, [K]Punker. said:

Taci capitane ca ai dat o gramada de bannuri aiurea =]]]]

taci ma ca tu nu stii :)) unele da unele nu, banurile astea recente dar alea pe trecut nu , la alea am luat awp aiurea sper sa nu iei capitan :))

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, [esu.familia]Clau23 said:

taci ma ca tu nu stii :)) unele da unele nu, banurile astea recente dar alea pe trecut nu , la alea am luat awp aiurea sper sa nu iei capitan :))

Nu era urma de cod. Stai linistit ca nu mi-am facut sperante niciodata =]]

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, [K]Punker. said:

Nu era urma de cod. Stai linistit ca nu mi-am facut sperante niciodata =]]

http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=42420 - acceptat

http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=42431 - acceptat 

 

shh :)) 

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Nu mai dați ban si nu aveți de ce sa vă plângeți..Unbanerii au mai putina treaba,adminii la fel,avem mai multi playeri pe server,runix face si el un bănuț;)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [RSS]Alex007 said:

Nu mai dați ban si nu aveți de ce sa vă plângeți..Unbanerii au mai putina treaba,adminii la fel,avem mai multi playeri pe server,runix face si el un bănuț;)

Da, degeaba avem mai multi playeri daca jumate sunt hack-eri si strica jocul celorlalti curati.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

In mare parte se oarta începători si daca recunosti scapi mai repede cam atat.

 

T/C

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...