Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Problema samp


Recommended Posts

NUME: ZaRuLBLaCK

INTREBARE/PROBLEMA: Intru un sa:mp si iau crash instant , recent l-am reistalat ca am avut moduri si am crezut ca ii de la ele , acuma ii clean nu are niciun mod in el 

POZA/VIDEOCLIP: 

Fac cu nervi in momente deastea..

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

1.Incearca linkul anti-crash dat de renex ,  2. Am avut si eu eroarea asta (cu crash) ,dar am rezolvat-o dupa 2-3 ore ,dupa ce am cautat pe youtube,dabia am rezolvat. ( intr-un final ,era ca in timpul reinstalari sampului pierdusem ,unele file.) Cauta pe youtube "crash samp" si uitete..la mai multe video. Daca nu merge idk...

Link to comment
Share on other sites

Daca ai probleme cu un joc poti sa postezi aici: http://forums.rss-ro.com/index.php?/forum/371-cereri-si-probleme/

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ZaRuLBLaCK said:

NUME: ZaRuLBLaCK

INTREBARE/PROBLEMA: Intru un sa:mp si iau crash instant , recent l-am reistalat ca am avut moduri si am crezut ca ii de la ele , acuma ii clean nu are niciun mod in el 

POZA/VIDEOCLIP: 

Fac cu nervi in momente deastea..

 

Reinstaleaza GTA-ul si samp-ul in alte folder. Nu il instala tot in ala unde a fost instalat inainte.

Apropo, frumosu cu pantalonii gri is eu din poza de la semnatura :)) Bine Chira! 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Nero said:

Reinstaleaza GTA-ul si samp-ul in alte folder. Nu il instala tot in ala unde a fost instalat inainte.

Apropo, frumosu cu pantalonii gri is eu din poza de la semnatura :)) Bine Chira! 

Am rezolvat T/C

P.S Nu esti tu ma , tu erai cu mine acolo cand am facut poza , adica langa mine

Link to comment
Share on other sites

  • zick locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...