Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


U$B Flash Drive - Problema .


humus

Recommended Posts

Help pls .

 

Ma uitam la proprietatile stick-ului si din greseala am sters ceva de la "Target"  ( http://www.imgz.ro/s....php?uid=174554 ) .

Cand vreau sa deschid continutul stick-ului pur si simplu nu se mai deschide . Ce ar trebui sa scriu acolo ? Pe google nu gasesc nimic .

Am reinstalat windows-ul si tot asa face .

 

Are careva vreo idee cum as putea rezolva ?

 

Link to comment
Share on other sites

am patit fmm

in primul rand,ai datele intr-o scurtatura a stick-ului in interiorul stick-ului(sau asa pare din poza)

1.dai la optiunile folderului si dai sa arate toate fisierele ascunse + sa arate si toate fisierele de sistem ascunse

2.dai la search(sa cauti in tot pc-ul) si cauta asta: fehzvtuqyw.vbs , si sterge-l(daca exista)

3.dai click dreapta pe scurtatura si dai run as admin si ar trebui sa vezi ce aveai pe stick

4.copie tot pe hard si formateaza stick-ul,dupa copie iar tot pe stick

Link to comment
Share on other sites

am patit fmm

in primul rand,ai datele intr-o scurtatura a stick-ului in interiorul stick-ului(sau asa pare din poza)

1.dai la optiunile folderului si dai sa arate toate fisierele ascunse + sa arate si toate fisierele de sistem ascunse

2.dai la search(sa cauti in tot pc-ul) si cauta asta: fehzvtuqyw.vbs , si sterge-l(daca exista)

3.dai click dreapta pe scurtatura si dai run as admin si ar trebui sa vezi ce aveai pe stick

4.copie tot pe hard si formateaza stick-ul,dupa copie iar tot pe stick

citeste pm pls ,

acolo la target era altceva: am rescris eu F:/ ca atat mi-am adus aminte din ce scria , era cv gen: C:/DOCUMENTS/WINDOWS , chestii de astea plm .

Link to comment
Share on other sites

ba...tu ce ai in stick acuma? doar scurtatura aia? sau mai si si altceva?

ai incercat sa o deschizi?

Link to comment
Share on other sites

1.Fmmmmm intra in control panel la hardware si sterge usb u sa se inst.

2. Pzdm instaleaza usb driver

3. Fgmmmm cauta tutorial de bootare a usbului / usb problems

Link to comment
Share on other sites

@@Malizia

fmmmmmmmmmmmmmmm +1 wp

Link to comment
Share on other sites

Un pisat de virus a creat un shortcut si mi-a ascuns fisierele . Trebuia umblat prin 'cmd' .

 

Closed ! ms all pt ajutor pwp

Link to comment
Share on other sites

Topic closed!

Reason: Solved

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Eu dau lock,. nab.

 

Lock :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...