Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Oferta Hosting.


ArRiELL

Recommended Posts

Am cumparat un dedicat de curind si vreau sa fac ceva bun pentru RSS,o sa hostez un server pe care il veti alege,fie el CS:GO,CS 1.6,TF2,Minecraft,orice server ce se poate hosta.

Cerintele mele:

Serverul nu trebuie sa fie luat gata de pe net,trebuie sa fie original.

Activitate,nu se vor face donatii si bani de pe urma serverului.

Caracteristicile serverului dedicat:

RAM: 16 GB

CPU:  Intel® Core i7-3770K @ 3.50 GHz  3.90 GHz,OCTA CORE

Internet prin fibra optica.

64 biti

Server Hostat in Ukraina.

Astept raspunsuri in topic sau in pm

Link to comment
Share on other sites

@@ArRiELL

@@RuNix

 

Runix, serverul CS.GO, pentru ca suntem multi jucatori, si cu siguranta toti vrem. Din cate imi aminteasc am mai avut un svr cs.go dar s-a schimbat intr-o cumunitate csg-romania ( sau asa ceva ) si mai apoi s-a inchis :)

Cineva care se pricepe la servele pentru cs.go il poate face. + Are serverul in ukraina, e aproape de noi, cea ce rezulta ca nu va fi lag pe server.

SAU, serverul meu Minecraft :)) Inca il mai am, si asteapta sa-l folosesc.
Dar, as prefera csgo. Vom face board, cereri admin, etc. Ma pot ocupa cu administrarea lui pe forum, si svr. 

Link to comment
Share on other sites

@@ArRiELL

@@RuNix

 

Runix, serverul CS.GO, pentru ca suntem multi jucatori, si cu siguranta toti vrem. Din cate imi aminteasc am mai avut un svr cs.go dar s-a schimbat intr-o cumunitate csg-romania ( sau asa ceva ) si mai apoi s-a inchis :)

Cineva care se pricepe la servele pentru cs.go il poate face. + Are serverul in ukraina, e aproape de noi, cea ce rezulta ca nu va fi lag pe server.

SAU, serverul meu Minecraft :)) Inca il mai am, si asteapta sa-l folosesc.

Dar, as prefera csgo.

Eu nu sunt impotriva,daca cineva se ofera sa faca serverul,sa adauge pluginuri si scripturi,eu o sa-l hostez pe o perioada nedeterminata.

Link to comment
Share on other sites

@@SIMPLY_

 

Te pricepi tu la crearea unui server cs.go ?

Link to comment
Share on other sites

Ma gandeam eu ca veti da idei de genul ...

 

Si eu pot sa hostez 'gratis' pe unul dintre serverele mele, gen cum tin acum ts3 sau radio-urile. Nu asta e ideea.

Ariell face o fapta buna si va ofera voua host, sa faceti voi ce vreti cu serverul ala, nu mie, ca sa il fac eu pentru comunitate. Iar eu n-am sa va bag voua serverele in comunitate :)

Link to comment
Share on other sites

@@RuNix

Te putem convinge cumva sa bagi serverul cs.go in comunitate ? :) Nu vad vre-un nezavantaj, ba chiar putem atrage mai multi jucatori, ne inmultim.

Link to comment
Share on other sites

Ma gandeam eu ca veti da idei de genul ...

 

Si eu pot sa hostez 'gratis' pe unul dintre serverele mele, gen cum tin acum ts3 sau radio-urile. Nu asta e ideea.

Ariell face o fapta buna si va ofera voua host, sa faceti voi ce vreti cu serverul ala, nu mie, ca sa il fac eu pentru comunitate. Iar eu n-am sa va bag voua serverele in comunitate :)

Pai daca iti ofer tie host gratis pentru orice server? Am vrut doar sa fac o fapta buna,scutind comunitatea de a plati un host in plus.

Link to comment
Share on other sites

Facem server de CS:GO, ne jucam o saptamana maxim, iar dupa intra 2-3 pe el.

App, care sunt aia "multi" care se joaca cs de pe RSS ? Cand caut in cw ceva, greu gasesc. @ Hop Hop Heroina

Link to comment
Share on other sites

Facem server de CS:GO, ne jucam o saptamana maxim, iar dupa intra 2-3 pe el.

App, care sunt aia "multi" care se joaca cs de pe RSS ? Cand caut in cw ceva, greu gasesc. @ Hop Hop Heroina

Poate ca daca vom acest server de CS:GO,se vor gasi acei 'multi' pentru ca foarte multi se joaca CS:GO

Link to comment
Share on other sites

Eu nu stiu ce sa spun,am propus acest host,daca vrea RuNix sa il accepte,voi fi bucuros sa hostez,pentru ca RuNix nu pierde nimic,doar castiga din asta.

Link to comment
Share on other sites

un server de mario pls

De ce bagamiaș ... mereu cînd cineva propune ceva,voi trebuie sa vă bateți joc și să luați totul la caterincă,sau esti tu nedezvoltat mintal sau inapt de a gîndi logic.Dacă postezi doar pentru a-ți arăta această incapacitate nu ești făcut pentru a exista.

Link to comment
Share on other sites

Ai facut topic sa vada toata lumea deci am presupus ca ajuti jucatorii comunitatii. Daca te refereai la mine, puteai direct sa imi dai un PM ...

 

^^

un server de mario pls

mai bine metin2 =)

Link to comment
Share on other sites

Lock.

Link to comment
Share on other sites

Topic closed!

Reason: LOCK

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...