Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [esu.familia]GAMBIT_ (Instigare la cearta + limbaj )


Bu2d

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: Buddii
Numele Adminului pe RSS: [esu.familia]GAMBiT_
Motivul reclamatiei: Limbaj + instigare la cearta
Dovezi: http://imgur.com/BzS3ZDH

http://imgur.com/SUPGLMT

http://imgur.com/QQdoEgs

http://imgur.com/ulYRY3X

Link to comment
Share on other sites

La prima dovada nu ti-am zis tie . i-am zis lui crys . pentru ca vrea sa plece in cp ;)

la a 2 a dovada . i-am zis tot lui crys . deaorece imi zicea " mars " etc etc " copil prost " " nob"

si a 3 a dovada  " ma cac " e limbaj vulgar? doamne . chiar ca esti copil petarda =)))) mor

Link to comment
Share on other sites

Gambit m-a lasat sa postez ... da recunosc e un copil care ma enerveaza si nush ma gandesc sa plec din cauza acestui copil... e un n00b... in plus toate alea mi le-a zis mie... dc sa afecteze si alti playeri... in fine tot prost e

Link to comment
Share on other sites

Gambit m-a lasat sa postez ... da recunosc e un copil care ma enerveaza si nush ma gandesc sa plec din cauza acestui copil... e un n00b...

Si ce treaba are cu reclamatia? El instiga la cearta si vorbeste asa, fiind admin, nu e prima oara, a mai primit adv pentru asta.

Link to comment
Share on other sites

Stai 24/24 pe mine ? Te-am deranajat pe tine cu ceva? Ti-am zis tie vreo ceva? Eu vorbesc cu prietenii mei . Daca-mi facea crys reclamatie da. dar asa .. Tu faci reclamatii aiurea . ;) Si te-am facut inapt deaorece mi-ai facut reclamatie si nici macar nu ti-am zis tie . nabule . Vrei sa te fac si noob ? zi .ca sa mai aduci dovezi .fustratule . Chiar m-am plictisit de astia asa ca tine . ;) Nu mai ai voie sa vorbesti cu un om ca se trezeste un fustrat ca tine sa faca reclamatie . Auzi la el cica " instigare la cearta + limbaj " care e instigarea ma ? si unde-i limbajul ca nu-l vad . am zis de [Censored] [Censored] ceva? nu . am injurat de morti ?  nu . te-am injurat pe tine ? nu . Pai de ce faci reclamatie ? Doar ca  esti un fustrat in cautare de atentie ? Ofticat ca ai luat rank off + gkick din esu ? a da si blacklist. De asta faci tu reclamatii ?

Si eu stiu ca cel care a fost provocat la cearta .  sau cel care a fost deranjat din cauza mea face reclamatia . Nu un fustrat ca tine .

P.S.: Esti un fustrat. Daca vreau acum ma duc si-l provoc pe crys la cearta. Si daca imi face reclamatie asta e . Pierd adminul . imi fac rost de altu' nu-i bai . ;)

Atat am avut de zis .

Link to comment
Share on other sites

Stai 24/24 pe mine ? Te-am deranajat pe tine cu ceva? Ti-am zis tie vreo ceva? Eu vorbesc cu prietenii mei . Daca-mi facea crys reclamatie da. dar asa .. Tu faci reclamatii aiurea . ;) Si te-am facut inapt deaorece mi-ai facut reclamatie si nici macar nu ti-am zis tie . nabule . Vrei sa te fac si noob ? zi .ca sa mai aduci dovezi .fustratule . Chiar m-am plictisit de astia asa ca tine . ;) Nu mai ai voie sa vorbesti cu un om ca se trezeste un fustrat ca tine sa faca reclamatie . Auzi la el cica " instigare la cearta + limbaj " care e instigarea ma ? si unde-i limbajul ca nu-l vad . am zis de [Censored] [Censored] ceva? nu . am injurat de morti ?  nu . te-am injurat pe tine ? nu . Pai de ce faci reclamatie ? Doar ca  esti un fustrat in cautare de atentie ? Ofticat ca ai luat rank off + gkick din esu ? a da si blacklist. De asta faci tu reclamatii ?

Si eu stiu ca cel care a fost provocat la cearta .  sau cel care a fost deranjat din cauza mea face reclamatia . Nu un fustrat ca tine .

P.S.: Esti un fustrat. Daca vreau acum ma duc si-l provoc pe crys la cearta. Si daca imi face reclamatie asta e . Pierd adminul . imi fac rost de altu' nu-i bai . ;)

Atat am avut de zis .

Nu stiu care e copilul dintre noi doi, vazand postul tau :).

Daca asa vorbesti pe forum, pe server cum e ?

Daca alcapone nu te sanctioneaza, urat.

Link to comment
Share on other sites

Am vrut sa fac eu cu gambit o gluma cu voi ... si am vazut ca a functionat razbunare perfecta :X atunci cand damage si dreamz au zis ca ies si s-au certat cu konor in gluma am crezut si mi-am luat tzeapa acuma unii dintre voi au cazut in plasa  gen : budd , kappa, damage mi-a dat like si enjoy... decat nimic :) asta e a fost doar o gluma chiar aveam nevoie de putina distractie... daca te superi budd asta e nu mai retragi reclamatia dar eu am glumit cu el si ne-am prefacut certati in + eu cu damage kapp enjoy si budd suntem prieteni dar na... gluma prietenasca a-ti crezuto ...

 

A fost doar o gluma... acum daca esti al dreq si nu ai inteleso te rog sa nu retragi reclamatia , iar daca m-ai inteles acuma te rog sa o retragi.

 

 

Nu uitati ca e doar un joc si nu merita atata cearta... mai facem glume si noi fratiilor suntem oameni :) O seara faina!

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu care e copilul dintre noi doi, vazand postul tau :).

Daca asa vorbesti pe forum, pe server cum e ?

Daca alcapone nu te sanctioneaza, urat.

De ce sa ma sanctioneze? Eu vorbesc cum vreau eu . Unde vreau eu . si vorbesc frumos cu cine merita . Cu  prietenii mei vorbesc cum vreau . iar cu, copii frustrati ca tine vorbesc altfel . Ca voi nu meritati sa vi se vorbeasca frumos . ok ? Si nu , nu voi fi sanctionat pentru ca sunt din esu si il ling in cur pe alcapone . Ca asta credeti multi .Am zis-o si o sa  o mai repet. Esti un copil fustrat. De cand ai luat gkick din esu .. esti 24/24 pe mine . Ofticatule . Adu-ti aminte cand te milogeai de mine sa vin in TT cu owner. sa-l ajutam pe David . Fustratule .

Link to comment
Share on other sites

Am vrut sa fac eu cu gambit o gluma cu voi ... si am vazut ca a functionat razbunare perfecta :X atunci cand damage si dreamz au zis ca ies si s-au certat cu konor in gluma am crezut si mi-am luat tzeapa acuma unii dintre voi au cazut in plasa  gen : budd , kappa, damage mi-a dat like si enjoy... decat nimic :) asta e a fost doar o gluma chiar aveam nevoie de putina distractie... daca te superi budd asta e nu mai retragi reclamatia dar eu am glumit cu el si ne-am prefacut certati in + eu cu damage kapp enjoy si budd suntem prieteni dar na... gluma prietenasca a-ti crezuto ...

 

A fost doar o gluma... acum daca esti al dreq si nu ai inteleso te rog sa nu retragi reclamatia , iar daca m-ai inteles acuma te rog sa o retragi.

 

 

Nu uitati ca e doar un joc si nu merita atata cearta... mai facem glume si noi fratiilor suntem oameni :) O seara faina!

Nu imi pasa mie de glumele voastre, am auzit de cp, m-a injurat si pe mine, nu imi pasa.

In orice caz, Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

 

De ce sa ma sanctioneze? Eu vorbesc cum vreau eu . Unde vreau eu . si vorbesc frumos cu cine merita . Cu  prietenii mei vorbesc cum vreau . iar cu copii frustrati ca tine vorbesc altfel . Ca voi nu meritati sa vi se vorbeasca frumos . ok ? Si nu , nu voi fi sanctionat pentru ca sunt din esu si il ling in cur pe alcapone . Ca asta credeti multi .Am zis-o si o sa  o mai repet. Esti un copil fustrat. De cand ai luat gkick din esu .. esti 24/24 pe mine . Ofticatule . Adu-ti aminte cand te milogeai de mine sa vin in TT cu owner. sa-l ajutam pe David . Fustratule .

Vorbesti cum vrei, unde vrei? In regulament nu scrie asa, din moment ce ai vorbit si de CP e clar ca nu vorbeai cu el, ma milogeam de tine? Frustratul de aici esti tu.

O sa te sanctioneze, asa e normal daca nu va favoriza, nu faci tu inapt dupa cum te apuca si vorbesti cum apuci, nu esti pe camp.

Link to comment
Share on other sites

Gambit... nu il mai injura pe budd si nu il mai fa fustrat...am glumit... ne-am simtit bine eu zic ca e cazul sa incetezi si daca el doreste sa isi retraga reclamatia e ok... daca nu asta e .... e doar un joc si ne-am simtit bine atata tot:)

 

In plus dc sa fie sactionat daca pe mine m-a jignit si a fost doar o gluma ? si eu cu jay ne-am injurat in trecut cand am avut admin si nimeni nu mi-a facut reclamatie ca a inteles... doar tu na..

Link to comment
Share on other sites

Gambit... nu il mai injura pe budd si nu il mai fa fustrat...am glumit... ne-am simtit bine eu zic ca e cazul sa incetezi si daca el doreste sa isi retraga reclamatia e ok... daca nu asta e .... e doar un joc si ne-am simtit bine atata tot:)

Eu nu m-am simtit bine ca m-a facut un copilas inapt, apoi mi-a dat mute, a injurat si gang-ul unde sunt, unde e distractia? Lui daca ii zici ceva iti da warn direct dar el are voie sa vorbeasca cum vrea el pe server? Frumos. Ma face in toate felurile pe forum si tu vrei sa o retrag?

Link to comment
Share on other sites

Eu nu m-am simtit bine ca m-a facut un copilas inapt, apoi mi-a dat mute, a injurat si gang-ul unde sunt, unde e distractia? Lui daca ii zici ceva iti da warn direct dar el are voie sa vorbeasca cum vrea el pe server? Frumos. Ma face in toate felurile pe forum si tu vrei sa o retrag?

1.

INÁPT, -Ă, inapți, -te, adj. Nepotrivit pentru o anumită sarcină, slujbă etc.; lipsit de putere, de forța (fizică) de a face ceva. – Din fr. inapte.

Sursa: DEX '09 (2009) | Adăugată de valeriu | Semnalează o greșeală | Permalink

 

2. Ce am zis de gang ? I-am zis lu' Crys in gluma pentru ca vroia " sa plece " in cp " nu stam cu copii petarda " ? Am jignit gangul ?

Link to comment
Share on other sites

daca a-ti fii oameni inteligenti am2 v-ati cere iertare unul de la celalalt:)

Link to comment
Share on other sites

1.

INÁPT, -Ă, inapți, -te, adj. Nepotrivit pentru o anumită sarcină, slujbă etc.; lipsit de putere, de forța (fizică) de a face ceva. – Din fr. inapte.

Sursa: DEX '09 (2009) | Adăugată de valeriu | Semnalează o greșeală | Permalink

 

2. Ce am zis de gang ? I-am zis lu' Crys in gluma pentru ca vroia " sa plece " in cp " nu stam cu copii petarda " ? Am jignit gangul ?

Prietene nu venii tu cu explicatii din dex la mine, stii bine ca vei fii sanctionat.

Ai jignit CP, puteai sa vorbesti cu oricine, nu imi pasa, in poza se vede clar ca eram acolo si eu, deci nu o lua asa.

Ultimul post, astept decizia lui Alcapone.

Link to comment
Share on other sites

Prietene nu venii tu cu explicatii din dex la mine, stii bine ca vei fii sanctionat.

Ai jignit CP, puteai sa vorbesti cu oricine, nu imi pasa, in poza se vede clar ca eram acolo si eu, deci nu o lua asa.

Deci sa o luam " babeste " :

In primele 2 poze erai la /prodm . nu vedeai dram de gambit pe acolo

In a 3 a poza erai pe masina mea . si ai venit si ai zis : Crys e vechi in gang si comentezi la el ?

iar eu am zis ce se vede in poza

iar in a 4 a poza erai la /de . ce treaba avea cu tine  ? :))

Link to comment
Share on other sites

Si bud.  apropo . Uite am ajuns unde am dorit =)) Cand cris a zis ca vrea sa plece din esu in gluma . http://www.imgz.ro/s....php?uid=157210 =)) mor .

Link to comment
Share on other sites

faceti voi glume cu damage si dreamz... razbunare dulce:)))))))))))))))))) In orice caz daca va suparati nu stiti pofta glumelor;)

Link to comment
Share on other sites

Gambit m-a lasat sa postez ... da recunosc e un copil care ma enerveaza si nush ma gandesc sa plec din cauza acestui copil... e un n00b... in plus toate alea mi le-a zis mie... dc sa afecteze si alti playeri... in fine tot prost e

 

el mi le-a zis toate mie ... nush cu ce te afecteaza da ma rog

 

Am vrut sa fac eu cu gambit o gluma cu voi ... si am vazut ca a functionat razbunare perfecta :X atunci cand damage si dreamz au zis ca ies si s-au certat cu konor in gluma am crezut si mi-am luat tzeapa acuma unii dintre voi au cazut in plasa  gen : budd , kappa, damage mi-a dat like si enjoy... decat nimic :) asta e a fost doar o gluma chiar aveam nevoie de putina distractie... daca te superi budd asta e nu mai retragi reclamatia dar eu am glumit cu el si ne-am prefacut certati in + eu cu damage kapp enjoy si budd suntem prieteni dar na... gluma prietenasca a-ti crezuto ...

 

A fost doar o gluma... acum daca esti al dreq si nu ai inteleso te rog sa nu retragi reclamatia , iar daca m-ai inteles acuma te rog sa o retragi.

 

 

Nu uitati ca e doar un joc si nu merita atata cearta... mai facem glume si noi fratiilor suntem oameni :) O seara faina!

 

Gambit... nu il mai injura pe budd si nu il mai fa fustrat...am glumit... ne-am simtit bine eu zic ca e cazul sa incetezi si daca el doreste sa isi retraga reclamatia e ok... daca nu asta e .... e doar un joc si ne-am simtit bine atata tot:)

 

In plus dc sa fie sactionat daca pe mine m-a jignit si a fost doar o gluma ? si eu cu jay ne-am injurat in trecut cand am avut admin si nimeni nu mi-a facut reclamatie ca a inteles... doar tu na..

 

daca a-ti fii oameni inteligenti am2 v-ati cere iertare unul de la celalalt:)

 

da voi cand ne faceti esuatii sa nu fie jignire?

 

faceti voi glume cu damage si dreamz... razbunare dulce:)))))))))))))))))) In orice caz daca va suparati nu stiti pofta glumelor;) 

 

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.  +40 wp !

Link to comment
Share on other sites

@

 

* Cine nu include numele CORECT al adminului sanctionat primeste BAN.

i-a uitete numele meu este [esu.familia]GAMBiT_ nu [esu.familia]GAMBIT_ ok ? BAN.

Link to comment
Share on other sites

@

 

* Cine nu include numele CORECT al adminului sanctionat primeste BAN.

i-a uitete numele meu este [esu.familia]GAMBiT_ nu [esu.familia]GAMBIT_ ok ? BAN.

Serios? Nu am pus i mare? =))))

Link to comment
Share on other sites

eu sunt cu i mic . nu cu i mare . ok ? Trebuie sa-ti dea ban .

Link to comment
Share on other sites

eu sunt cu i mic . nu cu i mare . ok ? Trebuie sa-ti dea ban .

Penibil.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...