Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [RSS]Default [TEAPA]


Abramovich)

Recommended Posts

Scuzati ca ma bag  dar acolo scrie ca nu e vina adminilor ca v-ati luat teapa...

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Link to comment
Share on other sites

Nu am pus pe nimeni sa comenteze,nici nu stiu cum il cheama pe server ,dar vad ca stie regulile mai bine decat tine.Ai vazut ce scrie la /atrade? Nu inteleg cum poti sa numesti asa ceva "teapa". Teapa este atunci cand nu dai /shopkey sau cv de genu. Vii aici cu minciuniile tale,daca nu iti dadeam 30 euro dc ai mai dat accept la trade? M-am saturat de oameni ca tine. Nu mai comentez,m-am plictisit.

Link to comment
Share on other sites

Nu am pus pe nimeni sa comenteze,nici nu stiu cum il cheama pe server ,dar vad ca stie regulile mai bine decat tine.Ai vazut ce scrie la /atrade? Nu inteleg cum poti sa numesti asa ceva "teapa". Teapa este atunci cand nu dai /shopkey sau cv de genu. Vii aici cu minciuniile tale,daca nu iti dadeam 30 euro dc ai mai dat accept la trade? M-am saturat de oameni ca tine. Nu mai comentez,m-am plictisit.

Copile de câte ori vrei să-ți repet că tu nu mi-ai dat mie 30 euro ? Ți-am spus să-mi arăți dovada aia pe care tot îmi spui tu că o ai, dar de unde .. că nu o ai.. eu zic să nu mai faci atâta tam tam că oricum o să zbori după rss, ești deja mâncat .. 

Eu am făcut reclamația asta ca să zbori după server-ul ăsta, nu este normal ca un admin să dea țeapa .. 

Eu am avut încredere în tine, ți-am dat vip-ul pentru a-ți schimba tu interiorul casei, nu pentru altceva, am mers cu gândul că .. băi frate, suntem toți o familie .. adminii .. toți avem încredere unu în altul, la nevoie ne ajutăm reciproc .. putem nu putem, eu am avut încredere în tine tu mi-ai dat țeapa .. no problem băiete, o să fi sancționat conform regulament-ului!

AȘTEPT DOVADA AIA ODATĂ CĂ TU MI-AI DAT MIE 30 DE EURO =)))))))

Link to comment
Share on other sites

Pai si ce dovada sa-ti aduc mai copile ? :)))) doamneeeeee.Plolice crede-ma am vorbit cu el pe skype, pe skype i-am dat codul ,daca avea ceva impotrica dadea reject,dar cat timp a dat accept nu mai este problema mea.Sau dc a dat /atrade idul meu ? facepalm.

Bonul de 25 Euro sau cat i-ai dat

Link to comment
Share on other sites

Bonul de 25 Euro sau cat i-ai dat

Nu mi-a dat boss nici-un bon de 25 de euro sau 30 cum a confirmat el. El minte în continuare fără nici-un pic de nesimțire, te rog frumos să-l penalizezi pe acest individ + îmi vreau vip-ul gold înapoi că nu am bani să dau mereu 30 de euro.

Am confirmat mai sus de ce i-am dat vip-ul, eu am avut încredere în el iar el m-a fraierit, nu știu de ce .. eu cu toți adminii mă înțeleg bine, ne ajutăm reciproc .. așa sunt eu, îmi place să ajut .. dar să primesc înapoi într-un interval de timp ce i-am oferit admin-ului respectiv!

M-a rugat frumos să-i dau vip-ul gold pentru a-și schimba interiorul casei, am zis ok frate .. suntem admini amândoi, la nevoie ne ajutăm reciproc .. el nu, mi-a dat țeapa deoarece nu are 30 de euro în portofel să-și cumpere.

Din câte am înțeles acesta mi-a vândut vip-ul gold sau și l-a mutat pe un alt cont, doresc luarea unor măsuri în această privință!

Link to comment
Share on other sites

Mi-a spus cineva după server că acest player este default .. am să las 2 poze ca drept dovezi puțin mai jos!

J8E8VnT.jpg  

I2BLvpo.jpg

Îl cunosc de ceva timp pe acest player 7adidas și nu cred că m-ar minți!

Link to comment
Share on other sites

Bai copile:

 

1) Am facut trade cu vip gold pentru acel cod.

2) Ce legatura are sts cu vipul tau?

3) Nu sunt eu ala omule,eu am numele [RSS]Default

 

Link to comment
Share on other sites

Bonul de 25 Euro sau cat i-ai dat

 

Bai copile:

 

1) Am facut trade cu vip gold pentru acel cod.

2) Ce legatura are sts cu vipul tau?

3) Nu sunt eu ala omule,eu am numele [RSS]Default

Tu vezi ce a scris plolice copil copăcel ce ești ?

Eu încă aștept acea dovada că tu mi-ai dat mie un cod de reîncărcare!

Link to comment
Share on other sites

O sa pun diseara poza stai linistit ca nu ramane asa.

Link to comment
Share on other sites

O sa pun diseara poza stai linistit ca nu ramane asa.

Abia aștept să văd ce mai inventezi .. că deja și-a dat tot server-ul seama că ești vaide capul tău .. 

Așteptăm dovezile .. ȚEPARULE!

Link to comment
Share on other sites

Vai de capul meu ma?

Iti dau clasa la ce vrei tu ma.

Link to comment
Share on other sites

Vai de capul meu ma?

Iti dau clasa la ce vrei tu ma.

Boss n-are nici-o treabă clasa cu această reclamație!

 

Bonul de 25 Euro sau cat i-ai dat

Încă așteptăm dovada default!

Link to comment
Share on other sites

Sus cu tine pentru Plolice!

 

Sus cu tine pentru Plolice!

 

Sus cu tine pentru Plolice!

In 5 minute pun poza !

 

Tu crezi ca sunt asa sa iti dau teapa..

 

App: Daca nu stiai ,am bagat mai multi bani ca tine in rss si cica nu am 25 de euro orange =))))) doamne..Vedeti ca am cenzurat codul si tot ce era pe langa cartela .Plolice a cerut poza cu bonul ,uite-o http://i.imgur.com/A81insN.png

Pup :**

Nu este bon din acela,asta o poti vinde la colt de strada..

Link to comment
Share on other sites

In 5 minute pun poza !

 

Tu crezi ca sunt asa sa iti dau teapa..

 

App: Daca nu stiai ,am bagat mai multi bani ca tine in rss si cica nu am 25 de euro orange =))))) doamne..Vedeti ca am cenzurat codul si tot ce era pe langa cartela .Plolice a cerut poza cu bonul ,uite-o http://i.imgur.com/A81insN.png

Pup :**

Nu este bon din acela,asta o poti vinde la colt de strada..

Ce înseamnă bășina asta mă ? =))))))))))

Când ai tu chef îți fac așa ceva în photoshop .. așa că lasă-ne că nu merge =)))))

Ai luat-o după net poza asta .. uite ceva de genul și pe internet.. acum am găsit-o!

Acesta este site-ul de unde a luat această poza - https://www.incarcareonline.ro/incarcare-electronica/online/orange-orange-cod-de-reincarcare-92.html

Te-ai făcut iar de râs =)))

Link to comment
Share on other sites

Doamne ce copil orfan,ba idiotule tu crezi ca iti dadeam teapa? bagamiasi ceva in vipul tau si in viata ta de copil,vorbeam pe skype si ti-am dat codul,cica photoshop =))))))))))))))) ba omule,daca te duci sa cumperi vei vedea ca iti da cartela cum era pe site-ul ala.

 

Plolice mi-a cerut poza,ce voiai sa fac? Sa imi pun degetele pe ea? omg..Eu am pus poza.

Link to comment
Share on other sites

Ba esti idiot ma ?:)))))))))))))))))))) Doamne ,cand am fost sa cumpar avea si bon,dar avea si dastea in toate retelele.Te-a pus Abramovich sa comentezi asa-i? Eu am cenzurat codul in poza aia,ce vreti sa fac mai mult?

Link to comment
Share on other sites

Băiatul ăsta DEFAULT minte fără nici-un pic de nerușinare .. dar lasă-l că are grijă plolice de el .. mulțumesc că ai răspuns aici .. 

Link to comment
Share on other sites

Ba esti idiot ma ? :)))))))))))))))))))) Doamne ,cand am fost sa cumpar avea si bon,dar avea si dastea in toate retelele.Te-a pus Abramovich sa comentezi asa-i? Eu am cenzurat codul in poza aia,ce vreti sa fac mai mult?

Daca codul e deja 'folosit' ce motiv ai de l-ai cenzurat?Nu e logic ca ai cenzurat sa nu se vada chestiile alea mici care ar trebui sa ascunda codul..

Nu mai poti scapa,esti prins.

@Abramovich:Nu ai de ce sa-mi multumesti,sper sa fie banat!Imi pare rau ca ti-ai pierdut statusul..

Link to comment
Share on other sites

Daca codul e deja 'folosit' ce motiv ai de l-ai cenzurat?Nu e logic ca ai cenzurat sa nu se vada chestiile alea mici care ar trebui sa ascunda codul..

Nu mai poti scapa,esti prins.

Exact.

Link to comment
Share on other sites

In regulament scrie ca daca playerul da /accept nu are ce sa faca + unde e dovada ca te`a obligat sa dai /accept

Link to comment
Share on other sites

In regulament scrie ca daca playerul da /accept nu are ce sa faca + unde e dovada ca te`a obligat sa dai /accept

N-are rost să mai repet .. nu știu de ce te bagi dacă nu știi despre ce este vorba în această reclamație!

Link to comment
Share on other sites

In regulament scrie ca daca playerul da /accept nu are ce sa faca + unde e dovada ca te`a obligat sa dai /accept

Statusul nu`l mai recupereaza in niciun caz,e vorba ca doreste sa se faca dreptate in privinta adminului.

DACA NU AI NIMIC DE ASCUNS,pune poza necenzurata..

Link to comment
Share on other sites

Daca s-a bagat inseamna ca nu stie despre ce este vorba?

Eu ti-am prezentat cartela in valoare de 25 euro orange,cum am spus la inceputul reclamatiei ! Am stat atat timp ,deoarece nu am gasit-o,nu sunt oblicat sa stau cu ea 1 luna ca asa vrei tu ABRAMOVICH.

 

Plolice,crede-ma ,am vorbit cu el pe skype,daia a si facut asa,cica nu merge sa dau "trade" ca sa imi faca poza cand ii dau.DOAMNE CE OM :@@@@@@. La trade scrie ca nu sunt responsabili adminii,iti dadusem codul daia ai dat "accept",nu venii aici cu scuze ,cica "sa schimb interiorul".Last post .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...