Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Problema Site


Mi-am-schimbat-numele

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza pentru +1 post dar nu ajuta acel user cu un sfat primeste +20 warning point .
Nume:Logico
Problema intampinata:De o luna cand ma loghez pe site imi da meru dar mereu "Nume sau parola gresita",am schimbat si parola si la fel,si cu cea secundara e aceasi poveste,nu merge.Pe joc imi merge dar pe site nu.De ce? P.S:Folosesc Mozila Firefox dar imi da eroare si la Google Chrome.
Poza[Optional]:Nu cred ca e necesar,stiti cum arata atunci cand scrieti parola gresita.

Link to comment
Share on other sites

Incearca sa folosesti Opera, sau cand iti apare ceva in stanga sus ecran de salvare parola, dai NU.

Sau sa iti reinstalezi browsere-le, cauta versiuni mai vechi pentru ele, ca astea noi sunt in Beta si nu prea merge bine :)

 

De exemplu pentru firefox ia-ti Firefox 3, 5, 21, 22, 23, 7, 11, 19. Astea sunt cele mai bune versiuni de FireFox.

Recomand Opera pentru tine.

Link to comment
Share on other sites

Încearcă să schimbi browserul (Opera pentrutine). În cay de nu merge atunci încearcă să reinstalezi Mozila sau Chrom'ul.

Succes...

Link to comment
Share on other sites

Încearcă să schimbi browserul (Opera pentrutine). În cay de nu merge atunci încearcă să reinstalezi Mozila sau Chrom'ul.

Succes...

 

Am reinstalat Mozila Firefox si chrom,am incercat si cu Opera dar tot nu merge,nu cred ca este de la PC sau de la Browser,cred ca e de la site,Bug sau ceva...

 

Link to comment
Share on other sites

Buna seara !

Problema nu e de la site.

Poate nu bagi tu parola cum trebuie ori ai caps lock activat si deaia nu te lasa !

Daca ai parola secundara cand dai sa te loghezi dai pe "Am parola secundara" si bagi si parola secundara !

LOCK!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...