Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


T4L THE BEST


★RSS★David_

Recommended Posts

NUme: [RSS]David_

Numele filmului: e o poza defapt, dar T4L THE BEST

Link video/poza:  http://www.imgz.ro/view.php?id=157634

Descriere: v-am dat fum esu

Edited by ★RSS★David_
Link to comment
Share on other sites

Nu mai spune.

Suntem in data de 7.Pana anul viitor se intampla multe

Link to comment
Share on other sites

un gang plin de cheateri +1

Link to comment
Share on other sites

NUme: [RSS]David_

Numele filmului: e o poza defapt, dar T4L THE BEST

Link video/poza:  http://www.imgz.ro/view.php?id=157634

Descriere: v-am dat fum esu

GG.

Link to comment
Share on other sites

NUme: [RSS]David_

Numele filmului: e o poza defapt, dar T4L THE BEST

Link video/poza:  http://www.imgz.ro/view.php?id=157634

Descriere: v-am dat fum esu

Cu ce leati dat fum la esu? orc pina se termina luna nu sunteti voi pe 1 , va garantez.

Link to comment
Share on other sites

un gang plin de cheateri +1

:like:

Link to comment
Share on other sites

un gang plin de cheateri +1

Da cP ce e ma ? =))
Link to comment
Share on other sites

Nu sunt din T4L dar gg , bravo , decat sa fie mereu ESU pe primu' , mai bine asa :33

Link to comment
Share on other sites

Nice work, great job, I respect you!

 

But for ffs stop saying you are ww gang! 50+% of your members use RW + Chainsaw!

So please stop saying you are ww 

 

GG! :)

Link to comment
Share on other sites

Nice work, great job, I respect you!

 

But for ffs stop saying you are ww gang! 50+% of your members use RW + Chainsaw!

So please stop saying you are ww 

 

GG! :)

Link to comment
Share on other sites

mai mult de 65% aimeri sau s-aimeri

oricum GG

Edited by PEET
Link to comment
Share on other sites

Hmm probabil ar trebui sa-mi gasesc o zi in care sa va banez toti codatii imputiti din gang , sa vad cum mai ramaneti voi pe primul loc.

Link to comment
Share on other sites

Asa e , t4l e full de cheateri de ex: am dat gwar cu unu din outlawz si am tras o jum de ora si nik , ce a ajuns t4l-ul.

Link to comment
Share on other sites

Hmm probabil ar trebui sa-mi gasesc o zi in care sa va banez toti codatii imputiti din gang , sa vad cum mai ramaneti voi pe primul loc.

 

Cine are coduri in gang ba :)? Tie ciuda ca te fac membri owtlawz, ca te rupem la gwar.. Mda. ciuda asta che face din Matilde.. omg shit no f*ck..

Link to comment
Share on other sites

Cine are coduri in gang ba :)? Tie ciuda ca te fac membri owtlawz, ca te rupem la gwar.. Mda. ciuda asta che face din Matilde.. omg shit no f*ck..

Ok pusti necunoscut pe care nu l-am bagat in seama.

A fost doar o remarca , dar pentru ca m-ai provocat cu postul tau scris aproape corect , chiar o sa vad daca pot bana mai mult de 10 membrii din T4L intr-o zi.

Da , mie ciuda ca sunteti prea buni :(

Ultima data cand am verificat fiecare membru din Pug 4 Life cand ma vedea la /garena dadea /leave , cam cum fac majoritatea gang-urilor.

Iar la fiecare leader la care am fost cu o provocare la gwar a zis: "nu fac cu simply" sau "nu fac cu codati" (in ciuda faptului ca eu fac stream de fiecare data cand ma joc).

Acum baga o melodie de rahat de la Cedry2k , Dragonu sau ce zgomote mai asculta "baietii de kartier" din ziua de azi si hai la somn.

Iti doresc o viata de rahat in continuare :*

Btw , "che" si "omg shit no f*ck" .. translate plzz ?! :(

Link to comment
Share on other sites

Hmm probabil ar trebui sa-mi gasesc o zi in care sa va banez toti codatii imputiti din gang , sa vad cum mai ramaneti voi pe primul loc.

 

T4L #1 = Undercover accounts + no reload + gminigun(30 ammo) + attack :)

 

I banned 10+ T4L's with no reload (minigun 30) 

 

5 in 1 day :)

Link to comment
Share on other sites

T4L #1 = Undercover accounts + no reload + gminigun(30 ammo) + attack :)

 

I banned 10+ T4L's with no reload (minigun 30) 

 

5 in 1 day :)

 

3sS: Drive-by shooting if u know wat I mean xD 

/vminigun or /sminigun

/god while dm

 

if any1 in t4l has more than 1 acc then it is beacause his primary acc is banned! :D 3sS:Made about 200 gp (drive-by) only god knows how much gp u did from db xD

Link to comment
Share on other sites

T4L #1 = Undercover accounts + no reload + gminigun(30 ammo) + attack :)

 

I banned 10+ T4L's with no reload (minigun 30) 

 

5 in 1 day :)

yes they are the best cheaters xD .

Link to comment
Share on other sites

Ce să și zică ăștia. Hai sa recunoaștem cu totii ca ne ofticam, ne înjuram, ne spunem unu altuia ca suntem codati și asa mai departe. În fiecare gang e câte un codat. Noi nu avem sa stim ca ala pe care l-am bagat în gang are aim sau altele. E normal sa ne comportam asa dar ar fi mult mai bine sa ne vedem fiecare de treabă și atunci cand gasim un codat dintr-un gang sa nu dam vina pe gang.

Cât despre copiii fără cratime, poate ca nu ati fost lângă ei să știti dacă au posibilitatea de a învăța. E problema lor. Ei se fac de râs și nu cred că e nevoie să-i tot corectăm.

Link to comment
Share on other sites

Ok pusti necunoscut pe care nu l-am bagat in seama.

A fost doar o remarca , dar pentru ca m-ai provocat cu postul tau scris aproape corect , chiar o sa vad daca pot bana mai mult de 10 membrii din T4L intr-o zi.

Da , mie ciuda ca sunteti prea buni :(

Ultima data cand am verificat fiecare membru din Pug 4 Life cand ma vedea la /garena dadea /leave , cam cum fac majoritatea gang-urilor.

Iar la fiecare leader la care am fost cu o provocare la gwar a zis: "nu fac cu simply" sau "nu fac cu codati" (in ciuda faptului ca eu fac stream de fiecare data cand ma joc).

Acum baga o melodie de rahat de la Cedry2k , Dragonu sau ce zgomote mai asculta "baietii de kartier" din ziua de azi si hai la somn.

Iti doresc o viata de rahat in continuare :*

Btw , "che" si "omg shit no f*ck" .. translate plzz ?! :(

 

Pai esti codat! Ce.. cand eram atunci la /garena dadeai 7 gloante in 2 - 3, wtf..?

Cand dadeai aparea ca te impiedicai in c-bug si dupaia ca luai full armura si vro 50% din viata :|

 

che - pronume personal de moldovenete.. cu.. ia dsa-l incolo.

celalalt - pronume personal de politete invatat in Thug4Life de Curmaladul meu dodgie.xd.

 

btw eu nu mai sunt in T4L, da cand ma vezi pe server! Sa te SPERII!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...