Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie Mihai&SkadreD


7DayS

Recommended Posts

Al lui Mihai Retrasa,

Al lui SkadreD ramane.:*

 

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

 

 

Nume pe RSS:[RSS]7DayS...=]

Numele adminului pe RSS:SkadreD

Motivul reclamatie:la fel,nu da jail "prietenilor" lui

Dovezi:http://www.imgz.ro/succes.php?uid=81257

Link to comment
Share on other sites

frate daca vezi bine eu doar ce venisem si iam zis lu ala ceva daca facea cand eram de fata fi sigur ca ii dadeam nu fac diferente ca e din gang de la mn sau imi e prieten

Link to comment
Share on other sites

frate daca vezi bine eu doar ce venisem si iam zis lu ala ceva daca facea cand eram de fata fi sigur ca ii dadeam nu fac diferente ca e din gang de la mn sau imi e prieten

serios? Nu ii puteai da /jail? nu ai vazut ca face dm?Astea sunt vrajeli ieftine de pe mercador.

Link to comment
Share on other sites

frate cum am zis si mai sus nu a facut dm de fata cu mine! uitate pe killist sa vezi ca nu se vede ca a facut  dm cand eram eu

Link to comment
Share on other sites

frate cum am zis si mai sus nu a facut dm de fata cu mine! uitate pe killist sa vezi ca nu se vede ca a facut  dm cand eram eu

Esti prost,TU NU AI VAZUT SUS LA NUME :KILLINGS SPREE;1? doamneeeeeee morrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

si daca esti asa de drept dece ma rog nu ai dat tu jail?

esti no-lifer frate vanator de reclamatii

Link to comment
Share on other sites

Scuze ca ma bag , dar prima poza nu merge:)

Am dat edit.

Link to comment
Share on other sites

si daca esti asa de drept dece ma rog nu ai dat tu jail?

esti no-lifer frate vanator de reclamatii

=)) Dece nu i-am dat eu jail?:)) Pentru ca daca ii dadeam eu jail nu mai avea rost reclamatia=))

Link to comment
Share on other sites

Salutare, eu sunt Mihai. :) momentan am o problema cu contul meu

 

Eu nu vad de ce i-as fi dat jail :-? ca pur si simplu tragea pe geam? A tras in cineva? observ acolo un player care era AFK, nu prea vad rostul reclamatiei...

Acela era un player incepator, si ii explicam cum sta treaba cu serverul, ce are voie sa faca, ce nu are voie... el doar a iesit pe geam si a tras, fara sa faca kill pe cineva

Link to comment
Share on other sites

Salutare, eu sunt Mihai. :) momentan am o problema cu contul meu

 

Eu nu vad de ce i-as fi dat jail :-? ca pur si simplu tragea pe geam? A tras in cineva? observ acolo un player care era AFK, nu prea vad rostul reclamatiei...

Acela era un player incepator, si ii explicam cum sta treaba cu serverul, ce are voie sa faca, ce nu are voie... el doar a iesit pe geam si a tras, fara sa faca kill pe cineva

Ajunge,vrei sa vezi ca tregea si in masini? si in oameni?

Link to comment
Share on other sites

Ajunge,vrei sa vezi ca tregea si in masini? si in oameni?

Posibil :) Noi ne-am plimbat toata mapa in timp ce ii explicam regulile de baza ale jocului, nu inteleg ce te agiti atat!

 

Daca el primea jail Drive By, si sa zicem ca paralel cu engleza ce intelegea? iti zic eu 

tipa intruna pe chat "admin scoate-ma din puscarieeee"

si dupa facea iar :)

parerea mea e ca mai bine mergi cu frumosul la ei si le explici ce au voie si ce nu sa faca

Link to comment
Share on other sites

a am uitat ca tu vrei ca toti admini sa ia demoted pentru ca esti un no-lifer te crezi pe samp ca in viata reala

Link to comment
Share on other sites

days esti patetic iti faci rau cu mana ta

Link to comment
Share on other sites

a am uitat ca tu vrei ca toti admini sa ia demoted pentru ca esti un no-lifer te crezi pe samp ca in viata reala

Pentru ce a fost postul asta?

Link to comment
Share on other sites

days esti patetic iti faci rau cu mana ta

Ameninti?

Link to comment
Share on other sites

Pentru ce a fost postul asta?

hai gata ca o dam in off
Link to comment
Share on other sites

Ameninti?

ma vezi ca amenint?doar ti-am zis

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce va certati asa :) in loc sa fim o echipa voi va certati

 

Toti admini ar trebui sa se inteleaga intre ei, sa comunice, sa ia decizii impreuna, sa faca echipa in 3 cuvinte. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce va certati asa :) in loc sa fim o echipa voi va certati

 

Toti admini ar trebui sa se inteleaga intre ei, sa comunice, sa ia decizii impreuna, sa faca echipa in 3 cuvinte. :)

nu ai ce sa ii ceri lu days el numai reclamatii stie sa faca
Link to comment
Share on other sites

nu ai ce sa ii ceri lu days el numai reclamatii stie sa faca

NON-STOP =)))

Link to comment
Share on other sites

noi ne-am plimbat mult timp cu tipii aia 2 in masina :), eu incercam sa le explic ce au voie si ce nu sa faca pe server, daca am vazut ca nu aveai cu cine.. au primit jail :)

 

http://www.imgz.ro/i/1398425407-sa-mp-252.png

 

Am stat cam timp de o ora cu ei, ca tot primeam pm de la boboneata "si cum fac aia? si ce face aia?"

Link to comment
Share on other sites

noi ne-am plimbat mult timp cu tipii aia 2 in masina :), eu incercam sa le explic ce au voie si ce nu sa faca pe server, daca am vazut ca nu aveai cu cine.. au primit jail :)

 

http://www.imgz.ro/i/1398425407-sa-mp-252.png

 

Am stat cam timp de o ora cu ei, ca tot primeam pm de la boboneata "si cum fac aia? si ce face aia?"

Ciudat este ca,Nu aivenit inainte cu dovezile=))

Ciudat mai este ca,este op prefecatura si ca Flufy nu este=))

Aduc dovezi ca tu ai plecat si nu a primit jail=)) http://www.imgz.ro/succes.php?uid=81442

Link to comment
Share on other sites

Pai tu nu cred ca ai filmat o ora si ceva cat ne-am plimbat noi (eu, cris[care saracu tot lua crash], babaneata, flufy)  in timp ce ii explicam cum sta treaba cu serverul si cam ce ar trebui sa faca sa nu i se para plictisitor, poate am mai plecat pe reporturi, sau prin baza ca eram atacati, dar am revenit la ei, si vazand ca nu se potolesc, au primit jail.

 

 

si da, aveam impresia ca nu i-am dat jail :-?, dar uitandu-ma prin poze mi-am dat seama ca m-am inselat :D

Link to comment
Share on other sites

Pai tu nu cred ca ai filmat o ora si ceva cat ne-am plimbat noi (eu, cris[care saracu tot lua crash], babaneata, flufy)  in timp ce ii explicam cum sta treaba cu serverul si cam ce ar trebui sa faca sa nu i se para plictisitor, poate am mai plecat pe reporturi, sau prin baza ca eram atacati, dar am revenit la ei, si vazand ca nu se potolesc, au primit jail.

 

 

si da, aveam impresia ca nu i-am dat jail :-?, dar uitandu-ma prin poze mi-am dat seama ca m-am inselat :D

GOOOD,JUST KILL US NOW PLEASE!

Astea sunt cumparate de pe mercador minciunile astea?

AA bine,na stai ca mai aduc poze ca tu ai plecat si aia erau in cealalta parte a mapei=))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...