Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie Shakey .


AleqsZ_

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

 

Nume pe RSS: [RSS]AleqsZ.

Numele Adminului pe RSS: ShaKeY

Motivul reclamatiei: Limbaj , este admin ! Accest indivit NU merită să poarte pe umeri accest grad , nu este capabil psihic pentru el ! Ce pretenţii să mai avem la ceilalţi playeri care înjură , şi el ? îi penalizeză cu warn pe aceştia , dar la el nu se uită , cer sancţionarea lui .

Ai IQ-ul scăzut prietene .


Link to comment
Share on other sites

 

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.
 
Nume pe RSS: [RSS]AleqsZ.
Numele Adminului pe RSS: ShaKeY
Motivul reclamatiei: Limbaj , este admin ! Accest indivit un merită să poarte pe umeri accest grad , nu este capabil psihic pentru el ! Ce pretenţii să mai avem la ceilalţi playeri care înjură , şi el ? îi penalizeză cu warn pe aceştia , dar la el nu se uită , cer sancţionarea lui .
Ai IQ-ul scăzut prietene .

 

 Mda,vb copilu' :) Daca faci reclamatii peste reclamatii crezi k ma impresionezi cu ceva?:) Stai lin baiatu' si joaca'te in continuare,nu mai fi asa interesant,k e vai d capu tau in real, true storie :) Hai bft! 

Link to comment
Share on other sites

'Copilu` ?'

 

Tu nu vezi ce agramat eşti ?

Numai semnaliza frate , numai spun să respecţi semnele de punctuaţie , tu nici a scrie corect nu ştii , şi mai dai cu bâta-n baltă ca disperatu`

Degeaba încerci să faci pe maturu` cu mine , nu mă impresionezi cu absolut nimic , din contră .

Mi se face milă de tine când văd că nici să scrii corect nu ştii.

Ultimul meu post , îl las pe Plolice să decidă .

Doar nu-s eu owner să decid .

Am spus ce am avut de spus , decizia e de partea lui . 

Link to comment
Share on other sites

'Copilu` ?'

 

Tu nu vezi ce agramat eşti ?

Numai semnaliza frate , numai spun să respecţi semnele de punctuaţie , tu nici a scrie corect nu ştii , şi mai dai cu bâta-n baltă ca disperatu`

Degeaba încerci să faci pe maturu` cu mine , nu mă impresionezi cu absolut nimic , din contră .

Mi se face milă de tine când văd că nici să scrii corect nu ştii.

Ultimul meu post , îl las pe Plolice să decidă .

Doar nu-s eu owner să decid .

Am spus ce am avut de spus , decizia e de partea

ooo de unde scoti vorbele astea ? Le citesti dupa google?:) Serios . Aici p samp toti va dati mari ''smecheri'' Omg!  =)) ..dar na daca asa va simtiti voi bn....Deja imi e scarba d tn :-p de figurile tale de mare destept :))

Link to comment
Share on other sites

 EDIT .  Dati set lvl 0 admin  la contu ShakeY !! Mi'am dat ban singur k imi stia cineva parola,si oricum ma lasam de samp ! Sarbatori Fercite Runix/Plolice !! 

Link to comment
Share on other sites

Sarbatori fericite.

+1 Warn. lol

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...