Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie Shakey


[esu.familia]SwepY.

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: [esu.familia]SwepY
Numele Adminului pe RSS: [RSS]ShakeY.=))
Motivul reclamatiei: Limbaj fata de admin!
Dovezi:  http://imgur.com/gallery/tcHiN/new

PS: Sunt 20 de poze!

Nu e prima oara...am mai avut poze si nimic, poate tura asta ia warn, cu avertismentele nu se invata minte.

Link to comment
Share on other sites

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: [esu.familia]SwepY

Numele Adminului pe RSS: [RSS]ShakeY.=))

Motivul reclamatiei: Limbaj fata de admin!

Dovezi:  http://imgur.com/gallery/tcHiN/new

PS: Sunt 20 de poze!

Nu e prima oara...am mai avut poze si nimic, poate tura asta ia warn, cu avertismentele nu se invata minte.

N'ai ce face la ora asta ,asa'i?:| omg ce copil. Dute tati la somn k esti obosit . Dc mereu tu cauti cearta :| Dc nu pui si pozele care trebuiesc si le pui decat p cele care sa ma faca p mn sa par k vb urat,omg !  Ti'am mai zis asta este doar un joc prietene :-w in loc sa iti vezi d trb ta,tu cauti cearta mereu ...mai te lauzi k esti si la facultate. Vezi'ti prietene de jocu tau si nimeni nu are nimic cu tn,inteleg ca tu vr sa pari mare si tare destept,dar  p samp? really? Mie nu imi plac copiii care se bag in seama cu fortza,sau sa dea impresii :-j lasa'le drq de impresii k nu ma intereseaza p mn cine esti si ce faci :-j   Hai... fi cumintel si vezit'ti de jocul tau si  incearca sa nu mai deranjezi lumea daca ei nu te deranjeaza p tn ! 

Link to comment
Share on other sites

N'ai ce face la ora asta ,asa'i?:| omg ce copil. Dute tati la somn k esti obosit . Dc mereu tu cauti cearta :| Dc nu pui si pozele care trebuiesc si le pui decat p cele care sa ma faca p mn sa par k vb urat,omg !  Ti'am mai zis asta este doar un joc prietene :-w in loc sa iti vezi d trb ta cauti cearta mereu ...mai te lauzi k esti si la facultate...... !!! Offf doamnee generatia din ziua d azi este km recalcitranta,serios :| Veziti prietene de jocu tau si nimeni nu are nimic cu tn !

In primul rand , eu ti-am vorbit frumos, tu m-ai injurat,

In al2lea rand nu conteaza unde sunt eu, conteaza mintea, ceea ce la tine lipseste cu desavarsire.

In al3lea rand tu te-ai bagat in discutia mea cu sppazick, deci nu eu caut cearta ci tu! :)

Acum lasa qoute, si asteapta decizia lui plolice lasa posturile doar pt +1!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...