Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


[RSS]Konor admin level 0.


Recommended Posts

Reclamant: C_Jay

Reclamat: Konor

Motiv: Baneaza aiurea admini!

Dovada: http://www.rss-ro.com/unban.php?view=10564

http://www.rss-ro.com/unban.php?view=10565

- I-am dat ban, in cererea un-ban cere set level 0 dupa ce baneaza adminii si sa ia un-ban, aici tu hotarasti plolice, daca ramane si cu banul sau nu :-d

Link to comment
Share on other sites

A primit un-ban dar a primit /set level 0 de la mine la cererea lui am dovezile !

Daca sunt necesare le postez !

Link to comment
Share on other sites

a inceput asa , ma injurat pe forum de tot felul, i-am dta ban ca dupa regulament 14 zille-1384684280-marsh.png, si uitati ce urmeaza:

imi da get pe server incepind cu niste cuvinte prietenesti:

1384684384-sa-mp-061.png

ma ameninta ca raman fara gmod

1384684384-sa-mp-062.png
si in cele din urma deoarece ca avea 2 warn si 2 adv la admin si da ban sa-i fie lui placut
1384684384-sa-mp-063.png
aici primeste ban de la jay, si cere un-ban ca nici nu s-a intamplat nimic:
aici striga ca nu are nevoie de admin ca e prea mare obligatia si cere demoted- a primit de la alcapone
1384684501-sa-mp-065.png
In concluzia vreau sa cer ban 99 sau macar 50 de zile , si in caz de-si cumpara un-ban iar sa fie banat, ca e abuz, stia prostu ca are 2 warn si 2 adv, si ce s-a gandit hai ca am reclamatii inca multe daca nu acum demoted atunci maine, dar oi savura placerea sa dau ban lui edy.....pentru fix asta vreau sa ia ban, ca demoted are, e un ofticat mare din cauza ca vreo 70 procente din busted-uri la cp fake cp sunt date de mine, si ma injura de fiecare data, dar cand a ajuns injuratura de mama si etc. nu am rezistat, si a inceput 
aici iar ma ameninta nu ia ajuns ...
1384684814-konoban.png
cer ban 99 sau 50 pe server , ca pe forum i-am dat eu 14 zile ca injura ca taranu de mama mea si de mine, am postat aici si dovada, sall
Link to comment
Share on other sites

Ba dusmania dq care o aveti.. Toti sariti pe el..Nu va inteleg.Pentru mine e un frate . Il stiu de atata timp..

Link to comment
Share on other sites

Ba dusmania dq care o aveti.. Toti sariti pe el..Nu va inteleg.Pentru mine e un frate . Il stiu de atata timp..

si pe mine cand ma chema in cP ma numea un frate, dar dupa ce am refuzat au inceput injuraturile si toate frumusetile, in acel timp in care te afli in cP esti un frate pentru el , dupa iesirea din cp esti cel mai prost rau idiot si ce mai e dusman, si acesta ura o face si in fapte , dute din cp si nu te mai intoarce in cP si sa vezi cum se va comporta, prima perioada de timp cand te vei duce din cp el va incerca sa te intoarca , hai imi esti cel mai bun prieten fara tine nu fac nimic si toate deastea, dupa un timp cand va vedea ca esti hotorat tare sa nu vii in cp, vei vedea ce comportament va avea fata de tine , si cum te va injura, asa a procedat si cu PokeWall (Asura) fix asa si nu numai cu el, sunt increzut ca si tu stii cazuri, wtf pot scrie carti despre konor ...

Link to comment
Share on other sites

Konor Demoted By Alcapone, Why You Say " up" ?

:)) Konor said to Alcapone to give him level 0 (to remove his administrator)..konor was not demoted by alcapone.....konor wanted to remove his admin and he said this to Alcapone.

And he said "up" because edy want as runix/plolice to see this topic.

Now do you understand?

OFF: Eo si cu engleza mea superba :D:))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...