Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie Krypton


†sRn†

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: sRn
Numele Adminului pe RSS: KrYpToN
Motivul reclamatiei: BAN unui alt ADMIN !
Dovezi: 1384605637-sa-mp-999.png

 

 

32. Nu aveti voie sa dati ban unui alt admin! Se va da ban unui alt admin doar in cazuri extreme cum ar fi reclama, kick/ban in prostie sau alte lucruri care afecteaza serverul! Nu ma intereseaza ca vai doamne ti-a jignit tie sentimentele. Pentru asa ceva vi la mine cu reclamatie, nu ii dai ban. Se poate primi demote pentru nerespectarea acestei reguli.

Link to comment
Share on other sites

1:nu stiam ca esti admin,ti-am dat unban imediat dupa ce mi-au zis ca esti admin

 

 

Adminii codati nu ar trebui sa primeasca ban ? Profiti ca ai rcon ca sa poti sa folosesti cheaturi,cand ti-am dat ban nu erai logat in rcon si ti-ai luato,imi imaginez ca atunci cand tu esti in rcon e ceva gen hacking hard ce imi pasa? nimeni nu sta spec pe mine

Link to comment
Share on other sites

Stiai ca am RCON foarte bine asa ca nu o schimba o sa vb cu runix meriti warn..Ai incalcat regulamentul acum sa primesti warn 

 

32. Nu aveti voie sa dati ban unui alt admin! Se va da ban unui alt admin doar in cazuri extreme cum ar fi reclama, kick/ban in prostie sau alte lucruri care afecteaza serverul! Nu ma intereseaza ca vai doamne ti-a jignit tie sentimentele. Pentru asa ceva vi la mine cu reclamatie, nu ii dai ban. Se poate primi demote pentru nerespectarea acestei reguli.

Link to comment
Share on other sites

O sa plangi la el? Ti-am dat un-ban imediat dupa deci nu vad care ar fi problema ??

Link to comment
Share on other sites

Nu imi pasa de un-ban mi-ai dat ban?Da.Sa fii sanctionat

Link to comment
Share on other sites

Ok,de acum cand "gresesti" id-u pe vrun admin poc reclamatie,eu o sa o fac nu ma intereseaza ca el nu vrea

Link to comment
Share on other sites

Asa sa faci ! Tu nu ai gresit id-ul

Link to comment
Share on other sites

Ti-am zis,nu stiam cine esti si nici ca esti admin,ti-am dat pur si simplu ban pentru ca te-am prins cu aimbot,membri din esu mi-au zis ca ai aimbot,am verificat si te-am prins,ti-am dat ban

Link to comment
Share on other sites

Foarte bine ti-a facut.

Locked.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...