Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie MadNess_=]


OneClick ✌️

Recommended Posts

Nume pe RSS:OneClick_
Numele Adminului pe RSS:MadNess_=]
Motivul reclamatiei:Dm la /bj1 + explode aiurea..Ce exemplu e el ca admin ?
Dovezi:http://www.youtube.com/watch?v=Rd1Bde95r0Q

Link to comment
Share on other sites

dupa cum se vede , am dat explode si avel player nu a murit , deaia am si dat explode dar tu ce sa sti !

Link to comment
Share on other sites

dupa cum se vede , am dat explode si avel player nu a murit , deaia am si dat explode dar tu ce sa sti !

Prietene..Ai dat explode in fine.Dar baiatu nu se misca ce mai zici de astea? Poate avea lag.

Link to comment
Share on other sites

Si cum explici dm la /bj1 ? aaa  ? Trebuia s-a iti dau jail sau ce ? 

Link to comment
Share on other sites

am facut dm pentru ca mi sa parut suspect , ca prima oara sa batut cu unu si nu ii scadea viata , apoi iam dat explode de vreo 10 ori incontinu , si a iesit !

Nam apucat dai dau ban !

Daca vreau acuma pot sa intru sai dau ban , ca avea hh, si pun video tau care se vede ca nu ii scade din viata !

Link to comment
Share on other sites

am facut dm pentru ca mi sa parut suspect , ca prima oara sa batut cu unu si nu ii scadea viata , apoi iam dat explode de vreo 10 ori incontinu , si a iesit !

Nam apucat dai dau ban !

Daca vreau acuma pot sa intru sai dau ban , ca avea hh, si pun video tau care se vede ca nu ii scade din viata !

. Prietene dupa cum vezi playerul alin nu se misca poate avea lag .citeste regulile inainte de a folosi comanda ban cu reson hh asigurate ca playerul se misca asa ca degheaba zici tu.Si in plus dm la bj1 sa zicem odata faci dar de cate ori ai facut imi pare rau ca nu team filmat de la inceput.
Link to comment
Share on other sites

ba se vede in video destul de clar ca nu a murit cand am dat explode !

Link to comment
Share on other sites

Si ce,avea lag poate..Tu sti regulile ma la admin ?

Ai admin degheba.Poate ca sunt eu nou ca admin dar incerc sa fac ceva pe server nu abuzez de el !

Link to comment
Share on other sites

Plolice nu cred ca merit warn , ce am facut rau ca am dat explode unui player si dupa cum se vede si in video acel player nu a murit !

Link to comment
Share on other sites

Sunt .

Retardat , Handicapat , inapt , prost,gay

Asa se vorbeste ? ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...