Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie seful gangului (asa se crede el)


Recommended Posts

Nick-ul tau: [RSS]TecH98 (fac asta pentru [RSS]Kall)
Nick-ul reclamantului: [RSS]Skyboyz ala de e smeker el .
Motiv: gkick la co-leader/leader
Poza/Video: sa_mp_109.png

 
sa_mp_110.png
 
 
Se crede prea sef pentru gang , a zis ca ma zice lui Konor , astept parerile voastre 
 
 
Sa stii bai ciocanule ca nu se da gkick altui leader/co-leader decat daca anunti pe cineva .
Link to comment
Share on other sites

demoted + 2 warn ,next warn = afara din gang ( asta se intampla daca vorbeste urat unui alt membru sau faci team-kill)


 


Deci ,faceti poze,la oricine va supara si il sanctionez,de acum CP-ul are la baza RESPECTUL si LOIALITATEA.


 


Nu voi trece cu vederea asemenea prostii.


Link to comment
Share on other sites

Nu si-a acceptat greseala,nu i-a convenit sa stea o perioada fara rank in gang,asta inseamna ca nu are respect fata de noi,deci Blacklist.

 

Asa vom avea doar membri serios in CP de acum in acolo,chiar ma bucur.

 

De acum faceti poze celor care nu au Respect fata de regulament si de membri.

Link to comment
Share on other sites

 

demoted + 2 warn ,next warn = afara din gang ( asta se intampla daca vorbeste urat unui alt membru sau faci team-kill)

 

Deci ,faceti poze,la oricine va supara si il sanctionez,de acum CP-ul are la baza RESPECTUL si LOIALITATEA.

 

Nu voi trece cu vederea asemenea prostii.

 

exact :) 

Link to comment
Share on other sites

 

Nick-ul tau: [RSS]TecH98 (fac asta pentru [RSS]Kall)

Nick-ul reclamantului: [RSS]Skyboyz ala de e smeker el .

Motiv: gkick la co-leader/leader

Poza/Video: sa_mp_109.png

 
sa_mp_110.png
 
 
Se crede prea sef pentru gang , a zis ca ma zice lui Konor , astept parerile voastre 
 
 
Sa stii bai ciocanule ca nu se da gkick altui leader/co-leader decat daca anunti pe cineva .

 

Ba asta nici macar nu erai tu , Era Kall ... Si Te zic si la Konor ca iei dovezile pe seama ta si nu ti-am dat tie gkick ! . in 1 Rand. Avem Nevoie de oameni care asculta in Cp Nu`s Smecheri ca Vor Primi leader sau Owner ...

 

 

Deci In Primul Rand Aka Me : [Cp.Elite]SkiTTlLeX  : [RSS]SkyBoYz.    

 

In Cp As Vrea sa se aprecieze un Co leader sau Leader ... Deoarece Eu dadeam /gscreen Garena Garena Si black___mask Si [RSS]KaLL Stateau in baza , Apoi cand am mers in baza i-am vazut si m-am dus la Ei sa le zic sa mearga la /garena Zice KAll Nu vreau ca Eu Voi Lua Leader , Apoy Black Zice ca va lua Owner de la cld ...

 

 

Infine Dece as Merita sa raman in Cp

1 - Recrutez

2- Fac Gp

3-  AScult

4- Sunt activ

5-N-am incalcat nici 1 regula pana acum :[

Link to comment
Share on other sites

Ai dar afara un co-leader asta inseamna +1 warn. Nu aveti voie sa scoateti nici un membru ca vreti voi! Daca nu respecta un co-leader, leader regulamentul ii faci reclamatie, nu iti faci singur dreptate!

 

P.S: Daca e adevarat ce zice sky ca luati leader, owner sau ce primiti voi nu inseamna ca sunteti bosii gangului si stati cu mana in buzunar! Veti munci ca orice membru!

Link to comment
Share on other sites

=)))))))))))

 

Nu mai trb sa zic nimic ,   a spus [RSS]Lucks si [RSS]FanyMaster tot , ;)     am incredere in eii ,   ( bycld)

Link to comment
Share on other sites

 

demoted + 2 warn ,next warn = afara din gang ( asta se intampla daca vorbeste urat unui alt membru sau faci team-kill)

 

Deci ,faceti poze,la oricine va supara si il sanctionez,de acum CP-ul are la baza RESPECTUL si LOIALITATEA.

 

Nu voi trece cu vederea asemenea prostii.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...