Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Alex02 - Principalul Owner CP


[esu.familia]Frankie

Recommended Posts

Daca era Alex adevaratul se loga cu RCONU/ADMIN . Poate era cineva care si-a facut cont nou a intrat in cp si gta .

 

 

DECI NU E POSIBIL SA FIE EL !

 

 

Daca jay esti mare si tare dadeai si stats sa se vada ca e el.

FAKE !

 

 

ce va da jay sa comentati cainii dq?o sa vedeti ca o sa fiti scosi din top daca jucati asa ;)

arata dovada ca aveam rcon :|

 

stai calm pe voi esuatii va bat cu deagle chiar daca dati cu m4 nu am nevoie de 'hack''

Ti-ai pus gangul sa comenteze,esti doar un copil prost,parerea mea.Folosesti hack-uri ca un nab.

 

Link to comment
Share on other sites

Pai in primul rand , 

http://www.youtube.com/watch?v=aqORP82DbsY&feature=player_embedded

In al doilea rand , 

ALA NU E ALEX02. E usor sa bagi i in loc de l mic si iese I (i mare)...si eu imi pot pune [esu.famiIia]VeNePs_

Link to comment
Share on other sites

C_jay inainte sa postezi uitete la tine ma

ESU=Empire s0b user

 

 

 

 http://www.youtube.com/watch?v=aqORP82DbsY

ce zici misto?

Ce zici de data..?

Misto?

05.05.2012

Link to comment
Share on other sites

Calmeaza-te ca faci riduri, uita-te ce-am scris acolo, da am dat stats pe tine /vip 10 si toate cele!

Erau online, konor, hammod, CLD, Cei vechi ai gangului, daca ei stiau ca nu esti tu, nu te lasau sa joci cu tagul cP.elite.

Nu ma deranjeaza ca ai jucat cu sobeit, stii singurul lucru care ma deranjeaza? Ca nu ai curaj sa-ti asumi responsabilitatea pentru ceea ce faci, esti un copil fricos, iar cu acest caracter care-l ai acum o sa fii scuipat si calcat in picioare toata viata! Asuma-ti ma responsabilitatea pentru ceea ce faci ca vine un al doilea video acum 8-) si vin si poze cand dadeau astia /stats pe tine.

Si stii ce fac? Dinadins pentru ca ma provoci o sa vorbesc cu runix sa-ti verifice ip-urile de log si sa vada daca se potrivesc clasele de IP! :-j Nu era nici un undecover pentru ca erau ownerii si Liderii din CP online si nimeni nu i-a facut nimic, nici un report, nici un kick cu schimba tag, nimic! Deci nu mai cauta scuze.

Cand l-am intrebat pe CLD pe sv, ce-ai patit a zis `este prost, nu stiu de ce-a facut`=)) e frumos? :-j

Intelectualul Jay . Premier sa te faci, ca la iarna, iar inghite zapada sate nevinovate.

 

Du-te si culcate ca eu credeam ca e Alex02, nu stiam nimic jur . Acela nu este Alex02. Daca era intra cu RCON / ADMIN !

Link to comment
Share on other sites

Calmeaza-te ca faci riduri, uita-te ce-am scris acolo, da am dat stats pe tine /vip 10 si toate cele!

Erau online, konor, hammod, CLD, Cei vechi ai gangului, daca ei stiau ca nu esti tu, nu te lasau sa joci cu tagul cP.elite.

Nu ma deranjeaza ca ai jucat cu sobeit, stii singurul lucru care ma deranjeaza? Ca nu ai curaj sa-ti asumi responsabilitatea pentru ceea ce faci, esti un copil fricos, iar cu acest caracter care-l ai acum o sa fii scuipat si calcat in picioare toata viata! Asuma-ti ma responsabilitatea pentru ceea ce faci ca vine un al doilea video acum 8-) si vin si poze cand dadeau astia /stats pe tine.

Si stii ce fac? Dinadins pentru ca ma provoci o sa vorbesc cu runix sa-ti verifice ip-urile de log si sa vada daca se potrivesc clasele de IP! :-j Nu era nici un undecover pentru ca erau ownerii si Liderii din CP online si nimeni nu i-a facut nimic, nici un report, nici un kick cu schimba tag, nimic! Deci nu mai cauta scuze.

Cand l-am intrebat pe CLD pe sv, ce-ai patit a zis `este prost, nu stiu de ce-a facut`=)) e frumos? :-j

Aici ai dreptate , dar incearca si tu sa recunosti odata pentru totdeauna ca in video-ul ala pus de tine , nu`s eu  !

Spunei lui RuNix sa verifice , sa te convingi :> 

 

 

 

C_jay inainte sa postezi uitete la tine ma

ESU=Empire s0b user

 

 

 

 http://www.youtube.com/watch?v=aqORP82DbsY

ce zici misto?

Asta sa o lasam pentru alta data , cea fost a fost , face parte din trecut !

Link to comment
Share on other sites

Aici ai dreptate , dar incearca si tu sa recunosti odata pentru totdeauna ca in video-ul ala pus de tine , nu`s eu  !

Spunei lui RuNix sa verifice , sa te convingi :> 

 

 

 

Asta sa o lasam pentru alta data , cea fost a fost , face parte din trecut !

Nu conteaza bustedu e busted

Link to comment
Share on other sites

Calmeaza-te ca faci riduri, uita-te ce-am scris acolo, da am dat stats pe tine /vip 10 si toate cele!

Erau online, konor, hammod, CLD, Cei vechi ai gangului, daca ei stiau ca nu esti tu, nu te lasau sa joci cu tagul cP.elite.

Nu ma deranjeaza ca ai jucat cu sobeit, stii singurul lucru care ma deranjeaza? Ca nu ai curaj sa-ti asumi responsabilitatea pentru ceea ce faci, esti un copil fricos, iar cu acest caracter care-l ai acum o sa fii scuipat si calcat in picioare toata viata! Asuma-ti ma responsabilitatea pentru ceea ce faci ca vine un al doilea video acum 8-) si vin si poze cand dadeau astia /stats pe tine.

Si stii ce fac? Dinadins pentru ca ma provoci o sa vorbesc cu runix sa-ti verifice ip-urile de log si sa vada daca se potrivesc clasele de IP! :-j Nu era nici un undecover pentru ca erau ownerii si Liderii din CP online si nimeni nu i-a facut nimic, nici un report, nici un kick cu schimba tag, nimic! Deci nu mai cauta scuze.

Cand l-am intrebat pe CLD pe sv, ce-ai patit a zis `este prost, nu stiu de ce-a facut`=)) e frumos? :-j

Intelectualul Jay . Premier sa te faci, ca la iarna, iar inghite zapada sate nevinovate.

 

Du-te si culcate ca eu credeam ca e Alex02, nu stiam nimic jur . Acela nu este Alex02. Daca era intra cu RCON / ADMIN !

Link to comment
Share on other sites

Si daca ar avea s0b ?

E Rcon,doar nu va primii warn la RCON ca foloseste sob:))

poate asa a vrut...nu stiu ce sa zic,n-am nimic cu tine Jay,iubirica ,eu ziceam catre restu :))

Link to comment
Share on other sites

Here, alt video in care il ruga sa-i dea un-ban 8-) unul din CP. ma rog:-j nu ma intereseaza ce-ati facut, nu este fake. Stim ce s-a intamplat, atata va zic, Rusine sa va fie, va dau si lock la topic!

http://www.youtube.com/watch?v=R0jamCBFllU&feature=youtu.be

Mi-e  si sila cand nu sunteti in stare sa fiti raspunzatori pentru ceea ce faceti ma, rusine! Genul asta de caracter ma enerveaza...

Cat despre hammond,  tot te iei de bine in fiecare post si-mi vorbesti de parca am crescut impreuna, parca m-ai cunoaste de-o viata, imi zici ca-s prost si ca n-am ce manca si mai zici tu acolo :))

Trezeste-te tati la realitate, sunt BM, nu vreau sa desfiintez nici un gang, inca incerc sa ajut serverul, prioritatea mea , nu este gangul, este intretinerea comunitatii! Dar nu-mi plac hienele, serpii, caracterele astea ale societatii!

EDITED: 

VIdeo facut de nick inainte, uitati cum vorbeati toti si unul nu zicea ca ALEX02 ESTE FAKE! =))

http://www.youtube.com/watch?v=vfUY8ujhmo0&feature=player_embedded

Avem si poze cand dadea in spawn!

1380911946-sa-mp-034.png

1380911946-sa-mp-033.png
1380911946-sa-mp-032.png
Edited by †esu.familia†Frankie
Link to comment
Share on other sites

Am facut un topic ca ai dat lock ca fricosul infine stai sa aduc floricele.Ne uitam la filme diferite

Link to comment
Share on other sites

Poti da t/c am spus si voi spube.RAZBOIUL DEABIA A INCEPUT ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Konor, sa-ti dau ban si pe contul asta? :)) e noroc ca nu e al tau si mi-a zis cld ca-si schimba parola 8-)

Edited by †esu.familia†Frankie
Link to comment
Share on other sites

Konor, sa-ti dau ban si pe contul asta? :)) e noroc ca nu e al tau si mi-a zis cld ca-si schimba parola 8-)

Ala chiar e alex02 :)) stiu eu de ce zic si pls scoatei lu stefy modu de la The Crime de la board

Link to comment
Share on other sites

Ala chiar e alex02 :)) stiu eu de ce zic si pls scoatei lu stefy modu de la The Crime de la board

Really ? Pupincurist ca sa ii scoata modul lui stefy repet PUPINCURIST.ia uimeste-ma de ce

Link to comment
Share on other sites

lol ba dar nu sunt eu.nu folosesc hack. . .

nu de aia o avut history video cu tine cu sobu =)) si l-ai pus rpd sa le stearga =))

Link to comment
Share on other sites

ai dovada?asa pot sa spun si eu cand aveai tu aim sobeit si toate kkturile posibile dar fara dovada nu pot arata asta chiar daca ai avut.Si nu avem nevoie de ... sa comenteze

Link to comment
Share on other sites

ai dovada?asa pot sa spun si eu cand aveai tu aim sobeit si toate kkturile posibile dar fara dovada nu pot arata asta chiar daca ai avut.Si nu avem nevoie de ... sa comenteze

 

si uite dovezile :P history din razbunare le-a repus si ca sa ma asigur 100% ca nu se intampla ceva cu ele le am in in pc :))

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=7gTXgDKXlxM

http://www.youtube.com/watch?v=IFZRcjVrvI0

http://www.youtube.com/watch?v=zKv6Drh5FAc

http://www.youtube.com/watch?v=RTus3SA2EYA

 

 

 

 

+ inca un busted mai vechi :)

 

 

 

 

 

+ asta de pe a/d

 

 

 

 

 

+ faceai spawn kill ca un prost

 

 

 

 

 

+ aici busted de la pmaniw cand iti faceai poza  :)

 

Edited by ███▓▒░░Bogdan.xDD░░▒▓███►
Link to comment
Share on other sites

Hai gata. Asta e . Jucati murdar ! ASTA E ! Tipic ESU . Va e ciuda ca nu ne depasiti la top !

 La voi luna are 5 zile. =)) Bucurati-va..Va plictisiti in 10 zile si nu mai faceti nimic si iar pierdeti. :( Mai aveti de mancat mult.

Link to comment
Share on other sites

RUSINE !!!!!!!!!!!!!!! ESU RUSINEEE !

Pupincuristu' dracu' . Cand erai in ESU erai tare mandru' si smecher .

Acuma ai ajuns sa-l pupi in cur pe Alex02 . Vai de tine ma..

 

 

ON: =================== DOVADA CONCRETA =============================

Sentinta: El a fost, ca sa va convingeti accesati http://www.rss-ro.com/account.php si scrieti "[cP.eIite]Alex02" (cu i mare) .

Zice ca nu exista in baza de date. Deci nimeni nu ti-a jucat o festa, tu ai fost mascariciule!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...